Ciekawostki w grze...

W misji Rutynowe zadanie kiedy strzelimy w lampę nad barem z którego facet strzela z Tommy-guna to wybuchinie ona ,a facet będzie się palił.
Obrazek
Może znacie tą ciekawostkę, ale i tak ją napisze. W misji dziwka, wejdźcie schodami na to piętro na którym jest tytułowa dziwka. Gdy już tam będziecie skręćcie w prawy korytarz i idźcie do jego końca (w stronę dużego okna). Zatrzymajcie się przy ostatnich drzwiach i słuchajcie xD

PS. Na pierwszym piętrze jest to samo, ale te drzwi znajdźcie sami 8-)
Obrazek
Oj i robisz wielkie halo z orgazmu dziwki i klienta.

A ja polecam, żeby nie bawić się w górala i nie odkopywać tematów, pojedźcie na misje L. Bertone po Wycieczce na Wieś Cadillaciem "Highway Patrol", tutorial jak go zdobyć zza muru jest kilka tematów niżej. Po zaalarmowaniu znajomego wsiądźcie do tego auta. Sami zobaczycie co się stanie. Powiem tyle że wcielicie się w rolę policjanta i będziesz miał AI we własnej głowie przez moment - poczuj się jak NPC! Kto nie widział, niech zobaczy :D
lol
Znam to...gdy będziesz dodawał gazu to samochód będzie sam jechał w pod dom tego kolesia.
muore il bandito, la mafia vive
Piksel ten temat służy to pisania o ciekawostkach o których inni mogą nie wiedzieć. Więc się przymknij i nie pisz pierdół!
Obrazek
To że ja to znam, wcale nie oznacza, że ktoś inny również o tym wie :-) Bez nerwów.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich to nie było do ciebie, tylko do tego wyżej. Jeśli źle zrozumiałeś to przepraszam :oops:
Obrazek
Wiem, że nie do mnie :-D Tylko jeżeli on podał taką informacje i kilka osób o niej wie, to nie naskakuj tak odrazu na niego ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Wiem o tym, że dużo osób to zna. Tylko mnie zdenerwował tym pierwszym zdaniem. Ale już skończmy ten temat.
Obrazek
Aaa teraz rozumiem :lol: No to masz racje...koniec offa.
muore il bandito, la mafia vive
1.Kijem bejzbolowym można "tiuningować " nie tylko sprawne auta ale tez wraki po wybuchu
2.Twórcy gry są trochę leniwi i gdy rozwalimy koktajlem mołotowa Bolta (tego w misji gdzie mamy zniszczyć auta morellego) pojawi się wrak Falconera :lol:
3.w misji ,,Świetny interes'' gdy wsiadasz do obojętnie jakiego auta na parkingu pojawia się pasek''uszkodzenia'' :-/
W misji szczęściarz to jak idziemy do mechanika rodziny to on nie wiadomo skąd przyjeżdża samochodem i wysiada i idzie zapalić papierosa i pytam go a on odpowiada bez kłopotów.

"otpowiada pez kłopotuw" - o ludzie... /// Kevin
Nie chce aktu zemsty
ojciec chrzestny
Niezbyt rozumiem Twoją wypowiedź... Mógłbyś to wyjaśnić?
don napisał(a):
W misji szczęściarz to jak idziemy do mechanika rodziny to on nie wiadomo skąd przyjeżdża samochodem i wysiada i idzie zapalić papierosa i pytam go a on odpowiada bez kłopotów.

"otpowiada pez kłopotuw" - o ludzie... /// Kevin



I dobrze, że poprawiłeś to, Kevin :P Może złożymy się na słownik dla kolegi? ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Sadzę, że byłby to dla niego szok, gdyż kolega jest pewnie w 3 klasie podstawówki, lub jest nieukiem. Jest jeszcze trzecia możliwość, że kolega jest intrygantem i chcę nas zainteresować swoją osobą. Wybór należy do was :-P
Obrazek