Ciekawostki w grze...

Piszcie o nowych, ciekawych, a przede wszystkim fajnych ciekawostkach w grze.
Elooo, polecam strone http://www.e-mafia.pl bo z niej pochodze.
znam tę www , a co do ciekawostek to mam w mafii wgrany modern-mod i dziś odkryłem że gdy wysadzisz autobus to jego wrak nie będzie w kształcie autobusu tylko zwykłego samochodu he he
w free ride i free ride extreme możesz wejśc przez bramę i furtkę na parking koło baru morello ;)
ziom
Widok z podmiasta (ciekawie budynki wyglądają)
Obrazek
zajebista sprawa wczoraj przeszedłem mafie poraz ósmy i pierwszy raz miałem takie dziwne zakończenie misji ŚMIETANKA NA KAWIE - pamiętacie tą misje? są dwa zakończenia jej jedno to ze morello odlatuje samolotem i trzeba go zestrzelic a drugie ze ucieka autem ale kierowca zapomniał że na wsi most jest w budowie i spadli z niego autkiem i wybuchło...
Tak widziałem to, aby było drugie zakończenie wystarczy jechać cały czas blisko Morello
każde auto jest nad ziemią z 20cm w realu tak by to wyglądało przypatrzcie się uważnie
Obrazek
Nie każde, sprawdzałem to juz dawno i wydaje mi się że żadne nie jest a jak juz to tylko nieliczne, wyglądają (szczególnie straż pożarna) jak by były nad ziemią przez niedokładne cienie.
Ówczesne koła miały wiekszą średnice niz dzisiejsze, całe wozy były zreszta też wyzsze.
Obrazek
Ooo :shock: nie wiedziałem... zaraz sobie znów przejdę te misje :>
Pewnie wszyscy znają tą ciekawostke. W misji lepiej do tego przywyknij ludzie chodzą z parasolkami.
Jak już przy misjach jesteśmy to w misji "Czysta gra" ja się jedzie na tor to bezdomni grzeją się przy beczce :-) - strasznie lubię ich przejeżdżać, w tej samej misji jeden gość chce skoczyć z mostu, jak idziemy do Ralpha żeby obgadać sprawę to na środku placu jest ognisko a w jednym z pudeł lalka :mrgreen: , a i jeden gościu mówił że jak będziemy jechać wyścigówką przez miasto to mamy się wystrzegać policji jak ognia - dziwne ilekroć przechodziłem tą misje nie natchnąłem się na żaden patrol
Ja spotkałem tego słynnego człowieka z głową psa. Spotkałem go w Little Italy na ulicy obok Baru Salieri'ego (droga ta leży prostopadle do ulicy, przy której stoi restauracja). Na Wyspie Centralnej jest też coś co nazywam "czarną dziurą". Kiedy rozpoczynacie Swobodną jazdę przy tym dużym parkingu, gdzie miała miejsce jedna z misji znajdźcie wąski chodnik między dwoma budynkami (na przeciwko parkingu). Spróbujcie wejść w prawą ścianę a wpadniecie w "otchłań niebios". :lol:
Filmik albo screeny jakieś pokaż, bo nie każdy może wiedzieć o jakie miejsce chodzi ;)
Nie potrafię zrobić fotki ale może będziecie wiedzieć gdzie to jest jeśli pokażę wam na mapie:
Obrazek
To miejsce zaznaczone krzyżykiem. :lol:
cron