Ciekawostki

Racja gdyby jescze był taki bajer że tłumik sie urywa i głośno chodzi :D Ahhh to by było perfect :D
Obrazek
Delta napisał(a):
Ja odnalazłem taką ciekawostkę: w rozdziale Dar Morza jak wychodzi się na początku misji z domu Marty'ego to koło śmietnika siedzi dwóch żuli. Zabij jednego przez pobicie a drugi wyciągnie colta 1911 i zacznie do nas strzelać! Potem powinna( przynajmniej u mnie) przyjechać policja i po aresztowaniu( ten będzie się stawiał) strzeli mu pięknego hedshota z bliska. (uwaga: ten trik z policją może się nie udać)


To nie są żule tylko gangsterzy Falcone. A co do tego headshota to nic nowego, bo policja w Mafii 2 jest niesamowicie celna i każdemu kto się stawia przy aresztowaniu strzela heada.
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Nie cytuj posta wyżej - M.

Nie trzeba grać w Mafię więcej jak kilka godzin, żeby wiedzieć, iż na mieście można losowo spotkać wielu takich gangsterów, którzy mają różną aparycję w zależności od dzielnicy. Zabij jednego, a cała lokalna gangsterka będzie chciała go pomścić. A co do policji - zazwyczaj trafiają w głowę, ale nie zawsze.
A ja mam inne pytanie, gdy jesteśmy u weterana Harrego (ten który sprzedaje sporo automatycznej broni) i zejdziemy do niego do piwnicy, to do jego lady skręca się z ostatnich schodków w lewo, ale po prawej stronie są drzwi które da się otworzyć i jest tam pomieszczenie z kolejnymi drzwiami, widać, że są ruchome (gdy w nie wbiegamy uchylają się) lecz nie da się ich otworzyć.
Przeszedłem całą fabułę (bez dodatków) i nie było w niej wątku gdzie dało by się te drzwi otworzyć. Może ktoś wie co za nimi jest i czy w grze jest w ogóle możliwość ich otworzenia (może w dodatkach)?
@Up
Nie ma takiej możliwości. Możliwe, że coś miał o być za tymi drzwiami, lecz twórcy postanowili to wyciąć.
Obrazek
Witam

Jestem nowym użytkownikiem i z góry przepraszam jak to już było.

Taką ciekawostką może być Trailer 2 mafii II ten z tym kościołem.
Nie ma on ogóle sensu. Na tym filmiku widzimy pod koniec Vito wsiada do samochodu a w nim jest Henry i Eddie a na dodatek jego Matka jeszcze żyje WTF. Przecież matka Vita umarła jak był on w więzieniu a wtedy jeszcze nie znał się z Eddim a co dopiero jeszcze aby Henry już znał sie z Eddim skoro Vito później go przedstawił

Więc to są moje dwa grosze dodane od siebie
Przecież to jest tylko film ukazujący jak gra mniej więcej będzie wyglądać. Nie musi się ani trochę trzymać fabuły... Po za tym kiedy filmik był robiony, fabuła mogła być nie skończona
Obrazek
Moim zdaniem wycieli taki samochód jeden. Fabuła:
W Misji "Najlepszy Przyjaciel" w mieszkaniu kumpla Erica na imprezie, zasłonimy telewizor trójce upitych kumpli Erica to oni będą mówić tego typu teksty "Ku*** odsłoń telewizor gościu"
Obrazek
Taki sam jak w jedynce co podjeżdżają Tommy'ego zabić. Miałbyć identyczny jak z jedynki jeszcze na screenach widać nie których i trailerach. A dali tego smitha


Takie małe naprostowanie; ten z jedynki to właśnie Smith Thunderbolt, obydwa auta - owy Smith i Bolt Thrower - wzorowane są na tym samym aucie: Fordzie Thunderbirdzie z 57'
Misja 9 gdy jesteśmy w kanałach na końcu zaraza za wzięciem playboya gdy tunel odbija w lewo kamera można wyjść poza model widać co jest poza nim a co jest? nic czarne tło.
W mieszkaniu joe w szybach które niby odbijają nie zobaczymy siebie jest to jak z Mafii I tekstura chromowana szkoda że nie lustro :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No to ja dam ciekawoskę ;] Jak się przyjżymy tablicom rejestracyjnym policjantów to jest tam napisane JP ;d Nie wiem czy to było, nie wiem też, czy na każdym radiowozie, ale ja tak miałem parę razy.
@UP: Nie przyjrzałem się temu wcześniej, ale nawet jak tak pisze to co z tego? Dla Czechów robiących grę dziejącą się w USA nie przyszłoby do głowy, że akurat w języku polskim to coś znaczy.
ale ciekawostkę podał. My wiemy o co chodzi wiec nie trzeba było tu nic komentować czy ktoś wie co to znaczy czy nie . W tym temacie tym bardziej niech każdy podaje tylko ciekawostkę. Nie komentujemy.

@down- było przeczytaj cały ten temat.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Kolejna ciekawostka. Jak w Misji 2, (nie pamiętam nazwy) będziemy iść do Joe, to zobaczymy po drodze na chodniku samochód i parę kłócącą się. Nagle facet odejdzia, a jak naprawimy samochód kobiecie to wsiądzie i odjedzie. Ciekawostką jest to, jaką ma animację przy odpalaniu wozu. Otóż jest taka sama, jak Vito kradnie samochód :P
cron