Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Avatar Rnaki moze byc i oceniam go na 7/10
Obrazek
4/10

Avatar CzarFace'a jest baardzo niewyraźny. Literki się zlewają, postać jest niewyraźna i ogólnie wykonanie jest kiepskie, ale plus za pomysł, bo lubię film "Scarface" i Ala Pacino :-)
Prawdopodobnie nie oceniałem twojego avatara, więc:
avatar bardzo mi się podoba, choc nie lubie takich "mrocznych klimatów", dobrze dobrana kolorystyka.
Lodzio miodzio 8/10
Obrazek
Zawsze chciałem ocenić lamę ! :D Może nic wielkiego i odkrywczego nie napiszę, ale to zwierze ogólnie mnie rozbraja :D Jak patrzę na twojego avka od razu baban od ucha do ucha! 10/10!
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Jestem fanem motoryzacji, być może nawet fanatykiem, i boli mnie patrzenie na przybytek radzieckiej techniki w takim stanie. 3/10.
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
5/10 nie wiem dokładnie co to jest bo jest bardzo małe ale wygląda mi to na jakiegoś archanioła, za rozmiar 2 oceny nizej
Avatar oceniam na 7/10
Wojtas taki miał i cały czas mam wrażenie, że to on się pod nim ukrywa nadal. Muszę się przyzwyczaić.
Obrazek
@Up: Mam tak samo.

Avatar Grzesia mi się podoba. Z czasów "big-avków", a poza tym jak już kiedyś wspominał, jest to jego "patron" ;) Widać, że avek nie był robiony na odczepnego, Grisha zadbał nawet o ramkę. Nie myślcie, że jestem zbyt pobłażliwa... 10/10 :)

//Edit: Kotki rlz ;)
Obrazek
Uwielbiam Twój avatar! Bardzo lubię koty (sam mam nawet jednego), a tutaj kocur jeszcze z fają, wygląda jakby był skacowany lub pijany :) Rewelacja :) 10/10
Dobry awatar koleś sobie celuje w łeb
8/10 :D
Zdjęcie przedstawiające Carlo Gambino. Pasujący do mafijnego klimatu avatar. Ocena - 7/10.
Obrazek
Bardzo fajny avatar, ładnie wykadrowany, ogólnie super ekstra. Brakuje mi tylko ramki... no i ten rozmiar :/

8/10
Obrazek
- M a f i a P B F -
Tommy... Avatar Toma oceniam na 9/10. Fajowy człowieczek, z TommyGunem w ręku... Fajne kolory - szarawe, pasujące do koloru strony... Ogólnie - jak na Forum o Mafii - bardzo klimatyczny avek.
7/10

Taki śmiechowy luzak. :P
10/10

Jest zajebiście gangsterski, dodatkowo ta laska jest naprawdę gorąca :-P