Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

don_kuba napisał(a):
malutkie zdjęcie Tommyego.
4/10


Tommyego?? To jest Vito Scaletta. ;-)
Obrazek
Oceniam avatar dona_kuby, gdyż post wyżej chyba się nie liczy.

A więc uwielbiam tę lame :-) Muszę powiedzieć że kuba świetnie dopasował avatar do swojej osobowości :-P
Jak dla mnie bomba, 10/10.
muore il bandito, la mafia vive
Ujęcie super, za to rozmiar avka i podpis w tymże ani trochę mi się nie podobają. Po pierwsze avatar jest IMO za duży, po drugie - nie lubię podpisów w avatarach - choćby dlatego, że z reguły znajdują się one tak czy inaczej pod twoim nickiem na forum, więc to takie masło maślane i te sprawy ;) No i brak ramki...

Mnichu, Mnichu - 7,5/10
Obrazek
- M a f i a P B F -
Stu procentowo na tak !
Jest to fajny avatar który przypomina mi filmy anime, warto dodać gangsterskie anime :P
10/10 !
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Twój Hanys jest po prostu fajny ;-) Dzika świnia--proste ale fajne.Oceniam twój avek na 7/10.
Obrazek
Twój avek oceniam na 8,5/10. Fajna stonowana kompozycja. Nie wali po oczach :D
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Śmieszny bardzo fajny avatarek gdyby był nieco większy 8/10 8-)
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Bardzo fajny avatar przedstawiający bodajże Henriego Tomasino z Fatmanem no i jest bardzo klimatyczny oceniam go na 9/10 ! ;-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Hmm...Postać, mająca na pewno coś wspólnego z Mafią. Pasuje do tej stronki i fajnie wygląda ;) 9/10 :-)
Obrazek
Twój Jurass nawiązuje do Mafii, niestety jest mały ale małe jest piękne ;-) Oceniam go na 6/10.
Obrazek
Zmieniłem avka, a więc się wypowiem :-)

Avatar CzarFace podoba mi się o wiele bardziej niż poprzedni. Taki profesjonalny :mrgreen: Troszkę nie pasi mi to M, ale da się znieść ;-) Ocena: 8/10
Niestety twój avek w ogóle mi się nie podoba, nic zwiazanego z MT 2/10
Siupak19 napisał(a):
nic zwiazanego z MT

A czy ktoś powiedział, że musi być związane?

Twój avatar jest w miarę OK, tylko ten Vito trochę rozciągnięty. 4/10. Nie postarałeś się...
Twój avatar oceniam na 6,5/10 bo to wygląda tylko na emotikonkę, choć fajną.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Niśmiertelny Gmoch i jego słynny śmiech?! 10/10 :mrgreen: