Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Witam!
Jak w temacie, oceniamy Avka osoby powyższej. Zasady:
- Oceny zapisujemy w skali od 1 do 10.
- Bierzemy pod uwagę wygląd Avatara, a nie nasz "związek" z osobą wyżej.
- Trzeba dopisać ocenę pisemną (wyjaśnić, dlaczego tyle a nie tyle dałem w ocenie).
- Obowiązuje Regulamin Forum.
- Administrator ani Moderator nie mogą dać ostrzeżenia ani bana za kiepską ocenę :P (to taki żart, nasza ekipa taka nie jest :P)

Powodzenia,
Rnaki
Po pierwsze, popraw byka w tytule ;)
Ocena: 1/10
Powód: bardzo, ale to BARDZO mnie on wkur**a.
Na tańce mu się zbiera, co? Rączki mu wykręcić, bić po ryju i patrzeć czy równo puchnie!
Co tu gadać... po prostu wzbudza we mnie negatywne (i nienormalne) emocje :evil:

Dobrze, że wymyśliłeś ten temat, bo wreszcie mam okazję się z tym podzielić ;-)
Inaczej zalałbym się żółcią ...
Obrazek
Ocena: 8/10
Powód: Ilekroć na niego spojrzę, za każdym razem się roześmieję, a poza tym ten gość z avka przypomina mi mojego kumpla, który potrafi podobnie rozdziawić paszczę :mrgreen:
9/10

Mroczny klimacik. Nie mam nic do zarzucenia. Gdyby był kolorowy, straciłby to coś :)
Na pierwszy rzut oka kojarzy mi się z cięższym brzmieniem (hard rockiem, metalem itp.).
Fajny avek, tylko szkoda, że taki mały (wiadomo, że to nie od nas zależy :))
Obrazek
7/10

Sam kot nie rozśmiesza, ale kot z fajką już tak. No i fajne wykadrowanie jego łepetyny, w taki karykaturalny sposób.
Obrazek
8/10.

Ponieważ jak wiadomo jest to bohater Mafii II, ale również nie jest on przypadkiem na tym avatarze, mianowicie myślę, że oddaję po części osobę, która się za tym avatarem kryję, ponieważ jak wiemy Grisha już swoje latka ma i jest chyba najstarszy tu na forum (bez obrazy oczywiście ;-) ), a i po filmikach z gry widać, że bohater z avatara Grishy to taki stary, twardy wyga i wszyscy go tam w Mafii szanują :) Tak jak Grishe u nas na forum, więc myślę, że pasują do siebie:)
Obrazek
8/10

Dość mroczny, tajemniczy, prosty. Podoba mi się. Idealnie pasuje do tematyki forum ;-)
Obrazek
8/10

Świetnie oddaje klimat gangsterskich lat w Ameryce :-) Poza tym w avatarze widnieje kobieta, czyli ta sama płeć co u właścicielki owego avatara :-P
muore il bandito, la mafia vive
8/10

Uwielbiam to ujęcie "You should've thought of that before". Oczywiście chyba ulubiony bohater z M2 dla Mnicha :-) Poza tym ogólnie avatar mi się podoba.
To też mi się przytrafiło...

8/10 :)

Dość gangsterski, pasuje do forum o Mafii. Poza tym facet siedzący na fotelu (chyba...) z cygarem (albo zwykłym papierosem) w ustach bardzo przypomina szefa. A Mafioso to Admin, a więc taki Don :)
9/10

Bardzo lubię ten avatar. Zawsze jak widzę tego chłopka to się uśmiecham. Pasuje do pogodnego, "jajcarskiego" usposobienia właściciela :mrgreen:
Obrazek
10/10

Ten avatar ocieka seksem i chyba głównie dlatego mi się podoba :mrgreen:
Obrazek
9/10

Prawdziwy twardziel a do tego ulubiony bohater Grishy z Mafii 2 :-)
muore il bandito, la mafia vive
9/10
This is the real gangsta' ;-)
Avek ma przysłowiowe jaja.
Nic dodać, nic ująć - pasuje do głównego tematu MT
No i Mnichowi się udało - miał jeszcze możliwość posiadania Big avka :-P
Obrazek
10/10 ;)
Gdy siedzę przybity patrze na avatar Krystiana i odrazu japa się sama rozdziawia ;D
Ogólnie avatar ma pokazać część powagi a drugi avatar jajca ;)
Zależy od człowieka mi się to zajebiście podoba ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
cron