Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

8,5/10

Śmieszny, wygląda jak samodzielnie robiony. Na początku nie wiedziałem co to jest, dopiero później skapnąłem się, że to świnia/dzik w zbroi :) Ogólnie bardzo mi się podoba, a za razem rozbawia mnie :P

Pozdrawiam,
Rnaki :mrgreen:
9/10

Ten avek kojarzy mi się po prostu z takim "spoko ziomalem", a jednocześnie trochę "jajcarskim" jak już wcześniej napisała Ewuria.
Obrazek
Obrazek
8/10

Avek z pierwszych screenów jakie się pojawiły. Ahhh ta podnieta kiedy usłyszałem, że będzie druga część Mafii :mrgreen: trafny wybór !
Bezapelacyjnie 9/10 !
Zdaje się że to nasz bohater - Vito Scaletta ;) Podoba mi się ten avatar, gdyż jest taki dystyngowany
- typu: mroczny koleś, ostrzegający Cię spojrzeniem, że nie warto z nim zadzierać... bo inaczej będzie z Tobą źle, lepiej mu uwierz... Naprawdę mi się to podoba!
Troszkę mi się kojarzy za mną. Nie tak dokładnie, bo Vito zdaje się być sztywniakiem na zdjęciu :-P , ale właśnie z tym spojrzeniem - ile razy to ja nie słyszałem, że ludzie boją się mnie ze względu na moje spojrzenie... choć po poznaniu mnie dziwili się, że tak sądzili.
Obrazek
8/10

Heh.. Jakiś Jamajkol z rozdziawioną paszczą :P Ale przynajmniej coś śmiesznego :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
8/10

Bardzo oryginalny, w pełni rozpoznawalny. W 100% oddaje zamiłowanie właściciela zresztą podobnie jak jego nick :-)
Obrazek
Ladny 8/10
Przypomina mi bary w latach 50
Obrazek
Avatar Czarka chyba się zepsuł (w każdym razie u mnie nie widać) więc pozwolę sobie ocenić avek Ewurii :-)

10/10

Cytując Grishę: ten avatar ocieka seksem. I o ile się nie mylę przedstawia boską Marilyn Monroe, co powoduje, że jeszcze bardziej mi się podoba :-P
9/10

Koleś w avatarze Nivenera jest bardzo tajemniczy i mroczny. Ogólnie extra, bardzo mi się podoba :-)
muore il bandito, la mafia vive
Chyba zabawa się rozkręca :-)

10/10
Super avek! Gdy tylko na niego patrzę, od razu przypominają mi się słowa z Mafii "Don Salieri sends his regards!". Ogólnie dobry traf, pasuje do całego forum.
Rnaki ma avatar 10/10 .

Fajna animacja (gif) .
P.S. Mam zwalony avatar :/
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Wedlug mnie avatar Leopolda jest bardzo fajny i oceniam go na 8.5/10
Obrazek
Avatar Czarka2 mi się nie wyświetla więc daje -1/10 ;)
Obrazek
Avka bananamacka oceniam na 6/10.

Avatar kojarzy mi się z facetem kochającym banany (to pewnie przez nick :-P ). Ogólnie podoba mi się zdziwienie tego ziomka :->
Ehmm to jest Al Bundy z serialu Świat według Bundych. Jak nie znasz to żałuj ;)
Obrazek
cron