Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Mało wyraźny jakiś ten rycerzyk, świeci jak powalony, takie o, 3/10.
Kiler, masz szczęście, że ja właśnie przygotowałem aneks do tej umowy… a tam jest,… żeby Cię nie zabijać… 1/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Siara! Znowu chcesz mnie wykiwać? Masz rozmach skurwisynu. Awatar beznadziejny, 0/10.
A co ty myślisz? Że oni są tutaj po to żeby bronić nas przed Tobą? Oni tutaj bronią Ciebie przede mną... Spokój.. uuu...

2,75/10
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Czarne paski, słaba jakość... 1/10
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Nie pamiętam, czy oceniałem Twój awatar. Prosty gif, coś się dzieje. 7/10
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
W sumie to dość ciekawe i oryginalne. Połączenie Mafijnego gangstera z wesołą minką (której nazwy zapomniałem). Jakoś tak do Ciebie pasuje ;)
Kolorystyka jak najbardziej pasuje. 7/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Podobizna użytkownika, dobre wykonanie i do tego animacja. 10/10.
Po prostu emblemat Volvo. Pasuje do stylistyki forum i nicku 10/10.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Dobre. Ciekawie i estetycznie zrobione inicjały nicku. Podoba mi się poszarpana ramka. Jedyne co średnio pasuje to zielony kolor. Bardziej bym to widział w barwach ciepłych. 8/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Śmieszny chlopek na gifie, zdarzy mu sie czasem zaszalec i mrugnie do nas oczami. Za jego zwierzeca brawurę dam mu 8/10 xD
Ooooo Sergio, Twojego oryginalnego avka jeszcze nie oceniałem. :P A więc:
Taki pospolity i przewidywalny. Niezbyt bogata paleta kolorów, takie to trochę sztuczne. Avatar powinien odzwierciedlać użytkownika. Ten przedstawia piosenkarza, a Pan przecież nawet śpiewać nie umiesz. :P Ramka nawet nawet, powiem, że nawet mocno podnosi ocenę, tak więc 0,5/10 :-F
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hmm, nie wiem kto jest na tym avatarze, ale bardzo mi się podoba. Dodatkowo jest wyraźne, czarne obramowanie

10/10
Obrazek They never fight alone...
Fajnie zrobiony, o ile się nie myle to przedstawia Michaela Corleone. Podoba mi się 2/10.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
cron