Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Nie będę oryginalny mówiąc że kolorystyka avka nadaje mu tajemniczości.
8/10 z powodu rozmiaru ale na to nie mamy wpływu :)
Ciekawy avek. Pasuje do tematyki forum. Z powodu rozmiarów jest troche "nieczytelny". Ładna ramka, spoko napisik. Dam 7/10.

Mojego już nikt sie nie odważy ocenić :]
Obrazek
"Forumowa lama" jak to ujął Mnich :-) Super avek, pozytywny, rozpoznawalny. 10/10
Obrazek
Bardzo piękna kobieta na avataru ... 10/10
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Hmmm... Czyżby logo samochodów ? ;-) Może i tak, widzę, że jesteś wielkim fanem motoryzacji. Ja nie lubię tego, ale tu oceniamy avatary, a nie hobby. A więc Twój avatar ma ode mnie 4.5/10. Chyba jeszcze nie zasługuje na ponad połowę punktów. Gdybyś chociaż poprawił to białe tło :-)
OT: Rnaki: on już nie poprawi avka bo dostał banana (To był twój kolega Leopold)

A wracając do tematu to avatar Rnakiego juz oceniałem więc ocena będzie taka sama
dosia92 napisał(a):
6/10
Niby avatar jest zabawny i jajcarski ale jakoś mi nie pasuje (może dlatego że nie jest kolorowy?). Ogólnie jest spoko
dosia92 napisał(a):
(...) (To był twój kolega Leopold) (...)

Kolega? W życiu. Nie chcę być niemiły, ale nie lubiłem go.

Avatar Dosi ma ode mnie również 6/10. Trochę niewyraźny człowiek i taki w rogu... Dopiero się skapnąłem, że to Tommy gdy myśli. No ale pasuje do klimatu i tematyki MT ;-)
Avatar Rnakiego wydaje mi sie taki dziwny ale fajny :-P Oceniam go na 9/10
Obrazek
Ogólnie fajny, ale 6/10 za jakość
Obrazek
dosia92 napisał(a):
OT: Rnaki: (...) (To był twój kolega Leopold)

Hola, mój też!

A co do avatara Maćka to po pierwsze Al Bundy, za co wielki plus, po drugie fajne ujęcie, a po trzecie zachował się jeszcze w dużym rozmiarze :-) 9/10
Jeżeli to nie jest Morpheus, to przynajmniej bardzo jest do niego podobny. Gdyby nie brak ramki i rozmiar, byłoby 10, tak będzie. Ja wiem... 9/10
Obrazek
- M a f i a P B F -
Kolor avka idealnie pasuje do schematu kolorów oraz do tematyki MafiaTown.
Jak to się mówi: rozmiar ma znaczenie :-P
Generalnie fajny avatar, za co dam 8/10.
Obrazek
Przez ten avatar zawsze sie usmiechne a wielkosc nie ma nic do mowienia i daje 8.5/10.
Obrazek
O, zmieniony Avek :-) Za tego daje już 9/10. Byłoby 10, gdybyś miał tam inną literkę niż M (Mafia mam rozumieć?), np. C - Twój nick to CzarFace. Ogólnie to pomysłowy i tło nawet pasuje do tła MT.
Hmm.. Po pierwsze nie lubię ruchomych avatarów. Po drugie wkurza mnie jak tak tańczy. Generalnie to trochę mnie irytuje, no ale koniec końców daję 4/10.

TommyTheGun napisał(a):
Jeżeli to nie jest Morpheus, to przynajmniej bardzo jest do niego podobny.


Widzę, że ktoś zaznajomiony z Gaimanem. Zgadłeś, to Morpheus :-P
cron