Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Czasami oglądam, ale rzadko.

Głosujemy - kto jest za wracaniem do tematu? :mrgreen: (m.in. ja :-P )
No pomysł na ten temat dobry , ale coraz mniej jest osób z avatarkiem :)
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Avatar Leopolda oceniam na 9/10 bo lubię F1. A propos dziś wyścig :-D
Obrazek
Obrazek
Na avatarze patricko jest moja ulubiona postac z Mafii 2 Vito wiec oceniam ten avatar na 9/10
Obrazek
Avatar Czarka oceniam na -100/10. Popraw to albo nie udzialaj się w tym temacie.
muore il bandito, la mafia vive
Wy... w kosmos, ale przez to, że jestem chamem, dam 9,5/10

EDIT:

@DOWN Po pierwoj nie "zanim napiszesz" lecz "zanim coś napiszesz" - obie formy poprawne, lecz druga zwięźlejsza.
Po drugoj - obraziłem się na Ciebie i nie dam Ci spokoju - "bo jestem chamem"
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Fajny, ale przez to, że jesteś ----- daję 1/10. Weź się czasem zastanów zanim napiszesz.

+1 ostrzeżenie za obrazę użytkownika i niedostosowanie się do koncepcji tematu! Tutaj masz oceniać jedynie avatar, a nie to, jaki jest użytkownik (nie wnikam, czy to prawda, czy nie).

Boże, dobrze Kevin, dobrze... Wyluzuj! Zresztą - Jefi sam przyznał, że jest chamem (proszę bez drugiego warna), a więc tylko potwierdziłem jego własną opinię o sobie.
Bez obrazy, ale zastanawiam się, czy moderacja czasami myśli? Ja zwyczajnie coś potwierdziłem!
A gdybyś nie zauważył, połowa użytkowników MT robi czasami Off-topic. (chyba dobrze zrozumiałem to:
niedostosowanie się do koncepcji tematu
)...
Avatar Rnaki podoba mi sie i oceniam go na 8.5/10.
Obrazek
Coś mi tu nie pasuje. Avatar 3/10
Obrazek
Hah! Za każdym razem jak patrzę na ten awatar, poprawia mi się samopoczucie :) 9/10
Obrazek
5/10

Wiem ... warna będę miał ?
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Jezujezujezu, Leopold, ty naprawdę jesteś śmieszny. Na każdym kroku boisz się, że dostaniesz warna, albo żalisz się, że masz brzydkie imię. Stary, przestań się użalać nad sobą, weź się w garść, bo nic z ciebie nie będzie. To tylko dobra rada, nie chcę cię w żaden sposób obrazić.

A poza tym, skoro wiesz, że możesz dostać warna, to po co piszesz takie posty? IMHO bez sensu.

A, i żeby nie było że offtop, to za avek Leopolda daję 6/10, bo lubię klimaty F1, jednak bolid trochę za mały.
Avatar nivenera oceniam na 8/10 poniewaz jest mroczny :mrgreen:
Obrazek
nivener napisał(a):
Jezujezujezu, Leopold, ty naprawdę jesteś śmieszny. Na każdym kroku boisz się, że dostaniesz warna, albo żalisz się, że masz brzydkie imię. Stary, przestań się użalać nad sobą, weź się w garść, bo nic z ciebie nie będzie. To tylko dobra rada, nie chcę cię w żaden sposób obrazić.

A poza tym, skoro wiesz, że możesz dostać warna, to po co piszesz takie posty? IMHO bez sensu.


A TY CIĄGLE DO MNIE COŚ MASZ , WIĘC ODCZEP SIĘ ODE MNIE , BO NIC TOBIE ZŁEGO NIE ZROBIŁEM :-? Ogólnie przykleiłeś się do mnie , aby wyzywać .

Avatar powyżej oceniam 9.5/10 , bo kiedyś jeszcze w młodych latach lubiłem się bawić klockami LEGO .
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Ale Leopold! Nie tylko on tak uważa! Mniej - więcej całe MT! Jesteś śmieszny w tym co robisz. Ile ty człowieku masz lat?

Avek Leopolda oceniam na 3/10. Nie lubię wyścigów, a ta furka jest lekko mała. Trudno cokolwiek zobaczyć.