Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Zacznijcie załatwiać takie sprawy przez PW albo przynajmniej w shoucie a nie zaśmiecacie niepotrzebnie tematy. I dajcie spokój Leo - chłopak ma jeszcze czas, żeby się wyrobić a wy pisząc mu teksty typu "Jesteś śmieszny" raczej w żaden sposób nie poprawicie sytuacji tylko go sprowokujecie.

Czas na jakąś obiektywną ocenę :p

Obrazek

6/10 - Jakieś tam założenie jest ale sam pomysł nie wydaje mi się aż tak rewelacyjny, tym bardziej, że nie nawiązuje do klimatów Mafii (jasne, nie jest to niby konieczne ale przynajmniej ja przychylniej patrzę na avatary w klimacie). Ocena byłaby zdecydowanie wyższa, gdyby nie to, że brakuje mi ramki i rozmiar avka mi nie pasuję. Jeżeli o mnie chodzi, to jak dla mnie w grę wchodzą jedynie avki 100x100 i z ramką :>
Oczywiście zakładam wyjątki jeżeli chodzi o ramkę, w przypadku efektów, które taka ramka mogłaby zniweczyć :)

E:

@Mnich - Hahaha! To ode mnie chyba nikt 10 nie dostanie o ile nie zachował avka w 100x100. Serio uważam, ze to jedyny słuszny rozmiar ;) A ten ludzik to Pip-Boy z Fallouta - pojawiał się w karcie postaci a propo perka "Mademan" - w Nowym Reno, gdzie mogłeś dołączyć do jednej z rodzin mafijnych. Trochę avka oczywiście zmieniłem względem oryginału ale zasadniczo to ten sam Pip-Boy :) Twojego nie oceniam, żeby nie spamić - zanim znowu tu napiszę dam komuś innemu dorzucić coś od siebie ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Tyle że na forum obowiązuje rozmiar 75x75, wyjątkiem są Ci którzy zachowali stare, większe, avatary.
Avatar Tommy'ego jest świetny. Chyba już gdzieś widziałem tego kolesia, tyle że nie trzymał w łapie Thompsona :-) Dobrze wchodzi w klimat Mafii. Ocena to 9.5/10 ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Ahhh Mnichu, Mnichu... ten sam avatar od mojej pierwszej wizyty na MT :-) Wiem, że Henry bardzo Ci się podoba - jakkolwiek dziwnie to brzmi - a mi podoba się Twój avek. Fajnie wykadrowana scena! Ocena: 10/10
"Super fajny gangster z tej super fajnej gry na którą czekam" I to po prostu jego ryjek. No cóż. Sam w sobie, avatar nie jest zły ale ten pomysł z reguły uważam za oklepany. Poza tym kadrowanie (a może to kwestia samego ujęcia) nie do końca mi odpowiada. To nie są jakieś "poważne wady" ale są. Za to podoba mi się, że jest ramka - wielkość avka mi nie odpowiada ale to też omawialiśmy.

Zacny avek ale do ideału mu brakuje.

7,5/10

Edit w dół:

Fallout ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
9/10
Avatar bardzo klimatyczny, wydaje mi się że już go gdzieś widziałem (postać) - w jakiejś kreskówce z lat 50? A może w Bioshocku? Albo w Falloucie? ;-)

miałem nadzieję, że osoba pode mną rozpozna tego "samobójcę" ;-)
II
II
II
V
1/10

Sorry, ale avatar nie podoba mi się.
Przedstawia bardzo niewyraźnego człowieka, który chce się zabić. Sama grafika nie jest fajna, a co dopiero ten samobójca?
Kiepskie i tyle...
mi się podoba. taki śmiechowy ;D
8/10 , bo mógłby być lepszy :"D
I want You for Salieri's army !
Czas zacząć się więcej udzielać :-)

Awatar Barbie oceniam na 7/10. Jest nawet OK, ale zbyt mało efektywny i rzucający się w oczy. Na dodatek nie wzbudza we mnie żadnych uczuć - jest dla mnie neutralny. Ale ważne to, że romantyczny ;-)
8/10
Co ja tam mogę dodać... nawet mi się podoba, mimo że nie przepadam za animowanymi avatarami. Jajcarski z lekka ;)

No bo lubię kotki :)
Obrazek
9/10
Fajnie wykadrowany kot, jak to już ktoś pisał.
Zresztą dość śmieszny, pasuje do kobiety :->
6/10
Niby avatar jest zabawny i jajcarski ale jakoś mi nie pasuje (może dlatego że nie jest kolorowy?). Ogólnie jest spoko
Niezły avek, szkoda tylko że postać jest ustawiona za bardzo w kącie. Według mnie głowa Tommy'ego powinna być wyśrodkowana :-P
Dam 8/10 bo to w końcu Mr. Angelo.
muore il bandito, la mafia vive
7/10
Dość fajna kolorystyka, awatar jest mroczny. Jednak jest tu jedna rzecz, której w avatarach nienawidzę - nick użytkownika :-)

To miało być do dosia92 ;-)
_____
Mnich - fajny avatar ze świetnym ujęciem, do tego duży (szkoda że teraz możemy wstawiać jedynie małe avatary). Ale nick wlepiony w awatar - jak już pisałem nie lubię tego. 8/10
Mnie się powyższy avek podoba ;) Fajny klimat ma, i te odwrócone kolory dają fajny efekt! 7,5/10
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
8.5/10

Fajny samochodzik, chyba wojskowy. Jeśli tak, to bardzo przypomina mi stare czasy, gdy to oglądałem sobie z ciocią i mamą wystawę samochodów wojskowych... :-) Nie no, jest zarąbisty! (Jestem mało wymagający, prawda? :mrgreen: )