Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Avatar Towarzysza Nivenera jest bardzo fajny. Zarówno mroczny jak i dyskretny, świetnie komponuje się do ogólnego "wystroju" forum.
Kiedy na niego patrzę, przychodzi mi na myśl Brandon Lee z filmu The Crow. Estetycznie i skromnie, ocena będzie 10/10.
Ciekawy avatar, zdjęcie rastafarianina. Może i niezbyt pasuje do klimatu strony, ale za to jest zabawny i ciekawy ;-) 7/10
Plus za to, że to jest avek na zamówienie, stworzony od podstaw.
Minus za to, że jest brzydki jak nieboskie stworzenie :A
Ta postać (sądzę, że to ktoś z Mafii) wygląda jak ożywieniec i jak Malcolm McDowell z mechanicznej pomarańczy :-F
Zatem plus i minus wyjdą mi na jakieś 6,5/10.
Typ przypomina mi wokalistę Jamajskiego zespołu Inner Circle a, że chłopaki fajnie grali, to pozytywny odbiór avka.
Ocena: 7+/10

(plusik za to, że nie dałeś tego avka , który masz na tnt, poza tym masz coś z baniakiem jeżeli chodzi o dziwne ryje w avkach :mrgreen: )
Avatar Grishy przestał mi się podobać, odkąd zrezygnował ze Steve'a Coyne. Tamten Avek bardziej pasował mi do nicku, a i też w pewien sposób ilustrował zachowanie właściciela na forum.

A więc 5\10 i WRÓĆ DO STAREGO AVKA! :-x
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades na Twoją specjalną prośbę zmieniam, mi tamten też nie leżał.

Co do Twojego to wstrzeliłeś się konkretnie w mój gust. Hades z Herkulesa, ten konkretny z bajki z 97 roku, pamiętam szał na tą bajkę, to było coś.

9/10 za sentyment!
Obrazek
Nooo i o to chodzi! Wreszcie mamy prawdziwego Grishę na MT, a nie jakiegoś murzyna (konkurencja :-F ) robiącego palcówkę Reni Grabowskiej :-F Wiem, tłumaczyłeś mi, że to jakiś koleś z Limp Bizkit czy innego Linkin' Park. Co by nie było, miło widzieć tego avka z powrotem.
11/10
Obrazek
Avatar w 100% oddający osobowość XtravaganZy, naszego forumowego mudżyna. W sumie liczy się w nim jedynie motyw humorystyczny, bo resztę trudno ocenić :-P Dam 7/10.
muore il bandito, la mafia vive
Miły dla oka avatar, mroczna kolorystyka, ramka wokoło, podpis też dodaje uroku. 9/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Taki mały, kwadratowy gangster :mrgreen: Bardzo mi się podoba, śmieszny, dam 8/10.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ten avek wg. mnie zbyt pstrokaty nie bardzo mi się podoba. Jak dla mnie za mało koloru, blady.
3/10 za to, że go nie rozumiem
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Właściwy avek przy właściwym nicku :-) Hades w niebieskiej kolorystyce, 9/10
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Zdziwienie? Zobaczyłeś coś czego nie miałeś? Ja daje 9/10
Mina wymiata.
Nie lubię Naruto. A i avek trochę źle wykadrowany. Dobra jakość obrazka.

6\10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Cóż, do nicku pasuje idealnie. Hades z przygodowej animacji "Herkulesa" z 97 roku. Z tego co pamiętam, był to główny bad guy, knujący za plecami, wciąż pewny siebie i swojej wygranej. Wypisz, wymaluj, nasz forumowy Hades :-P (dżołk). Poza tym, avatar dobrej jakości, pasuje do ogólnej kolorystyki MT. Jest ramka, jest cacy. 8/10.
muore il bandito, la mafia vive
cron