Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Avatar Mnicha zawsze mi się podobał, bardzo pasuje do forum. Kolorystyka mroczna i ponura, nocne światło oświetlające sylwetkę postaci. W prawym dolnym rogu podpis klimatyczną czcionką, jest także i ramka. Jeden z lepszych avatarów na MafiaTown, oby więcej takich było ;-)
Z całą pewnością 10/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Avatar przypomina mi jakiegoś rolnika, a dole widoczny nick, który jest trochę mało czytelny, ramka dyskretna, i dobrze.. Kolorystyka nie pasuje mi do klimatu tej strony, ogółem dam 6/10.
Nie wiem, jak to opisać, ale jest coś, co sprawia, że mi się podoba. Taka píękna twarz, taka fryzura. Lubię takie fotki :)
Tak bardzo na tak.
Tak bardzo 10.*
Obrazek
Niezapomniany kot z fajką :-D To chyba wręcz jeden z symboli MT. Kasia ma go chyba już od samego początku pobytu na tym forum i dobrze, bo po co zmieniać coś, co jest tak epickie? :-)

10/10
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Google grafika podpowiada mi, że to Al Bundy. Dość mały i w słabej jakości. Brakuje mi tylko trochę ramki. Mimo to całkiem zabawny, i już dla Ciebie charakterystyczny :mrgreen:. 6/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No no, nowy avatar, który moim zdaniem jest jeszcze lepszy niż poprzedni - minecraftowy gangster został przekonwertowany na czarno-biało, co duuuużo lepiej wpasowuje się w kolorystykę forum.

9/10
Awatar osoby powyżej bardzo ciekawy. nawiązujący chyba trochę do mangi (choć ja się na tym nie znam) Bardzo dobrze, że jest w konwencji czarno-białej, wiele nutką tajemniczości, pasuje tutaj. Ode mnie dostaje 8/10 ;-)
Bardzo fajnie pomyślany avatar. Stary bolcik z lekko wgniecionym dachem, pasuje do nicku jak nic :-) Jedyne czego może brakować to lekkie obramowanie, ale poza tym bardzo fajny pomysł (migające światła). Pasuje do forum bez dwóch zdań. 9/10
muore il bandito, la mafia vive
Super avek. Fajna kolorystyka, dodaje klimatu i pasuje tu jak ulał :) 8/10
Grucha z Chłopaki nie Płaczą, do nicku pasuje idealnie! A co do samej otoczki wizualnej, to jedynie mógłbym się doczepić do słabej jakości, braku jakiejś ramki, i formatu 4:3 ;-)

7/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hmm... Gangster narysowany jak z kreskówki.
Forum nazywa się Mafia Town więc gangster musi być.
Dać tylko Thompsona w łapę i git :-F .

9/10

DOWN
Paint'em i Gimp'em.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
BorgNine ma bardzo fajny awatar, mimo, że coś mi to na kilometr Paintem zalatuje. :-P

No 7/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Awatar Tommy Gun'a mimo swojej prostoty bardzo mi się podoba. Czerwone tło bardzo rzuca się w oczy, zaś jego zawartość tylko potwierdza znaczenie słowa "Tommy Gun" w nicku. (Równie dobrze mogłoby chodzić o Tommy Gun'a z Rocky V) Jakościowo nie odstaje, hmm... 9/10 ;-)
Bolt napisał(a):
Awatar Tommy Gun'a mimo swojej prostoty bardzo mi się podoba. Czerwone tło bardzo rzuca się w oczy, zaś jego zawartość tylko potwierdza znaczenie słowa "Tommy Gun" w nicku.(Równie dobrze mogłoby chodzić o Tommy Gun'a z Rocky V) Jakościowo nie odstaje, hmm... 9/10 ;-)


Dziękuję, jednakże avatar ten zawdzięczam innemu użytkownikowi, któremu jeszcze raz dziękuję.

Co do avataru Bolta, to jest świetny.(Ford model T z powyginanym dachem i tymi mrugającymi światłami. Zajebiaszczo to wygląda)

Ocena 10/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Bolt...
Kurde, zawsze podobały mi się te światełka, mimo, że to zwykły screen z gry, nie obrabiany, ani nic, to fajnie wygląda. Ładnie rameczka, jedynie, do czego mógłbym się przyczepić, to do wgniecenia na dachu ;-)

9/10

FUCK! To już trzeci raz w tygodniu, kiedy mnie ktoś wyprzedził z postem! Ja się tak nie bawię :-(
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek