Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Parę avków też się pozmieniało i to zasługa pewnie jednej osoby :-)
Nowy avatar Dona podoba mi się stokroć bardziej bez tego białego tła. Nic dodać nic ująć. 10/10
Grucha u Gruchy :3 Idealnie wręcz, tyle że moim zdaniem avek bez tła nie powinien mieć uciętego dołu.
Styl mateowy. Czyżby to on był autorem avka? Jeżeli nie, to należy się odjęcie 2 punktów za plagiat stylu.

W przypadku jeżeli jest to Twoja własna robota 7\10, jeżeli robota Dona - 9\10.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hahaha, rozwaliłeś mnie z tą punktacją :-)

Nowy avatar, podoba mi się. Zlewa się z tłem, jakaś nowość - jest w kole. Fajny patent, że głowa wychodzi poza ramkę, która swoją drogą również bardzo fajnie wygląda. No i oczywiście ciągle utrzymany w Hadesowym klimacie.
Rzadko to robię, ale uczciwe 10/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Avatar Dona jest świetny. Wykonany zgodnie z najnowszą modą na avki, wymyśloną przez.... Dona Mateo. ;-)
Avatar można ocenić jako oryginalny, Choć za niedługo to się zmieni, bowiem każdy będzie miał avatar zrobiony w tym stylu. :-D

OCENA: 10/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Trochę się pozmieniało w kwestii avatarów więc i ja pozwolę sobie ocenić nowy wizerunek Tommy Gun'a.
No no... poprzedni już bardzo mi się podobał, ale ten uważam za absolutne mistrzostwo ;-) Oczywiście Thomson, tym razem skierowany bardziej w naszą stronę, tło stanowią plamy krwi, a do tego jeszcze charakterystyczny napis chyba z tą samą czcionką co poprzednik.
Nie ma co tu dużo komentować. Jak na to forum avatar najbardziej na miejscu. 10/10
Awatar zlewa się z tłem i pasuję do klimatu forum 10/10.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Avatar BorgNine'a jest dość fajny. Przedstawia on logo Mafii II z dopiskiem MafiaTown, po czym widać, z jakiego chłopak jest forum. :mrgreen:
Jedyna rzecz, do której mógłbym się ewentualnie przyczepić, to plamy krwi, które moim zdaniem za bardzo zlewają się w\w logo gry.
Avatar wizualnie oceniam na 9.5/10.

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Na pierwszy rzut oka avatar Tommy Guna wygląda jak zmodyfikowane MP40 ale to tylko kolba. Widać że lubi Thompsona 1928. Oceniam na 8/10, gdyż dym moim skromnym zdaniem nie bardzo mi pasuje do tej broni. Wydaje się przez to taka... taka... awaryjna :-( .
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Szczerze - przede wszystkim. Wybacz ten referat, i wszystkie domyślenia, ale mam wenę :-P
Rozciągnięty Thompson, nie prezentuje się najlepiej, najgorsze co może być w grafice to zatracenie proporcji. Mimo wszystko oryginalna grafika wydaje się być całkiem dobra, te dymy buchające z lufy i miejsca wypadania łusek, wręcz jak z komina lokomotywy, poważnie, trochę to sztucznie wygląda. Początkowo nawet myślałem, że to razem z Thommym, ale teraz widzę, że to dorobione ręcznie, jakimś miękkim pędzelkiem i różnych czułościach. Mimo to, całkiem dobrze wykonana robota, że w pierwszej chwili byłem prawie pewien, że to oryginalne. I tak też pewnie będzie mi się dalej wydawać jak zapomnę. Samo zdjęcie broni bardzo ładnie oświetlone, bezbarwne, czysto białe światło w dość mocnym, zapewne halogenowym oświetleniu, najprawdopodobniej w jakiejś hali, prezentuje się ślicznie. Klimat pierwszorzędny, mimo, że trochę bardziej nowoczesny, bo Mafijne klimaty nie były takie "czysto białe", bardziej szare, brązowe, beżowe, przede wszystkim miękkie, nie takie czyste, ostre, mocne, żywe. Wycięty też nie najtragiczniej, wnet bym powiedział, że nawet dobrze, ale lekko poszarpany magazynek obniża ocenę wycięcia. Tło całkowicie wyrwane z rzeczywistości, ciemnoszare, kiedy wszystko na około jest raczej jaśniejszoszare. Plus wykropkowane fragment innego tła po prawej stronie grafiki - wyglądający lekko jak nasze ukochane MafiaTownowe tło, ale to chyba nie to. Można by polemizować, mimo, że ładnie się rozpisuję o wszystkim co mi myśli na palce przyniosą, to nie chce mi się sprawdzać. Tak czy inaczej psuje to zarys i kompozycję. Pozostał jeszcze czerwony jak krew z nosa napis, wypisany pochylonym, pogrubionym Arialem w Paincie. Przedstawia on Twoją osobowość, Tommy Guna! Jakże oryginalne, panie i panowie, Nobla poprosimy. Niestety przerwa między "Tommy", a "Gun" jest minimalnie za duża, tak o 3/4 piksele, ale jednak. Osobiście do takiego napisu, na takim zacnym forum jakim jest MafiaTown, preferowałbym czcionkę Aurora BdCn BT Condensed, wręcz wyjętą, silną ręką, prosto z gry jaką jest Mafia. Nad tym wszystkim zauważyłem jeszcze czarny punkcik nad dymkiem z lufy, który może i nie wygląda jak spalony murzyn na lodowcu, ale jednak jest, a być go nie powinno, zupełnie jak i mojego referatu na temat Twojego jakże oryginalnego i specyficznego avatara.
6.775/10 :->

Dla zmartwionych, nic nie ćpałem, to u mnie ostatnio normalne.

Nie, nie, nie, nie!
Znowu!
Znowu ktoś napisał podczas kiedy ja wytapiałem siódme poty przy referacie.
To nie fair :-(
Avatara Sąsiad Woodi nie ocenię, bo sam go robiłem :-?
Poddaję się.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Avatar Dona zlewa się z tłem, podoba mi się dużo bardziej niż stary. Gdy byłem jeszcze tylko gościem, to jego avek wydawał mi się taki zwyczajny. Teraz taki kreskówkowy avek jest bardziej oryginalny. Widać, że to Don ubrany w gangsterskie wdzianko.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Awatar Sąsiada jest fajnie zrobiony. Widać, że Mateo się postarał. Złota figurka połyskująca jaskrawym światłem. Do tego zlewa się z tłem. Bardzo fajnie to wygląda.

9/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Avek bardzo fajny, choć przyznam szczerze że ten poprzedni ciut bardziej mi się podobał. 8/10
Avatar Gruchy przedstawia gruchę, czyli gangstera z filmu ''Chłopaki nie płaczą''. Jest to ciekawe pokazanie obrazu współczesnego gangstera w polewczym sweterku. :mrgreen:
Tego, że avatar zlewa się z tłem nie ocenię, ponieważ co drugi avatar jest podobnie zrobiony.
8/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Całkiem dobry avatar. No, nie powiem, najlepszy jaki dotychczasowy zrobiłeś ;)
Gryzie w oczy tylko średniawa jakość, lekko rozmyta i rozciągnięte proporcje (postać jest zwężona)
7.5/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jakiś blondyn w kapeluszu, mrugający oczami ;-) . Podoba mi się, 9/10 :->
Obrazek They never fight alone...