Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Al Pacino! Bardzo długo masz tego avka już, chyba nawet od początku. I dobrze, znakomicie wpasowuje się w klimat forum, do tego ładny i skromny nick w rogu. Ale żeby nie było tak idealnie, to urwę Ci jeden punkt za jakość, trochę zdjęcie jest zamazane. 9/10! :)
Fajne, czarno-białe, obramowane. 8/10.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Genialny avatar. Czarnobiały, dwuodcieniowy z czerwoną ramką, znany wszystkim gangster z Tommy Gunem bardzo ładnie się komponuje. Gra "białego" na czarnej sylwetce bardzo mi się podoba. Zapewne wymagał sporo pracy. 10/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Twój avatar jest bardzo fajny, taki mafioski - ten kapelusz, spojrzenie. No i to, że te oczy mrugają ;P 10/10
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ciekawa gra kolorów, w stylu Mafii, chociaż trochę oczojebna :P

Wystawiam Ci 8/10.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Helenka XD Tak dużo o niej mówisz, a żebyś nie czuł się urażony, dam 10/10.
PS. Masz gust ^^
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Avatar Marcela to Sam z Mafii I. Wnioskuję po tym, że jest to jego ulubiona postać z gry. Na dole dobrze widoczny napis. Szkoda tylko, że nie ma ramki, ale tak to wszystko jest OK ;-) . 8/10.
Obrazek They never fight alone...
Avatar Kamiloxina zawsze mi się podobał, jest to jeden z tych idealnie wkomponowanych w forum. Czarno biały kadr z bodajże Ojca Chrzestnego (ale nie jestem pewny, bo dawno oglądałem), trochę nieostry, ale to nawet dodaje klimaciku. W prawym górnym rogu, dyskretnie schowany podpis również lekko rozmyty, co jest na plus, że się nie rzuca w oczy. Na zwieńczenie, w okół jeszcze czarna ramka.
10/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Avatar DMateo jest świetny, przypomina mi trochę postać Pauliego z beta Mafii, do tego te mrugające oczy. 10/10 :-)
Obrazek
Fajna czcionka, fajne znaczenie napisu, jednak nie zlewa się z tłem.
7/10
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Fajny gif, lecz gdy światełko gaśnie, to na brzegach statuetki pojawia się szary kolor, a tak być chyba nie powinno.
7/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
To gówno jest a nie Siara ja Siare znam. 1/10
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ciągnie Rybe do akwarium. 1/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Siara z Kilera, nawet całkiem dobry avatar, ale nick nie pasuje ;-)

9/10
Obrazek
Fajna czcionka, ale "Zły dentysta"? Fajny wygląd, ale przekaz jakiś taki dziwny.

6/10
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
cron