Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

8/10 Dobry, ciekawie zrobiony, ogółem spoko.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Minecraft powiewa, a ja akurat za tą grą nie przepadam. Jeśli jednak nie wnikać na moje zainteresowania to mur, ludzik na tym murze i nick. 6/10
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Nie do mnie nie trafia ten avek. Rozpikselowany lidl i wstawione O w celu przeróbki LOL. Nie wiem jak się śmiać z avka. 2/10 za nierozpikselowane O.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Brak awatara, brak oceny.
Nie jestem dokładnie rozpoznać kto to jest na twoim avku (najprawdopodobniej pada mi już na oczy :-F) Czarno biały, pasujący do klimatów Mafii, to co w nim mi się nie podoba, to brak ramki, i średnia rozdzielczość - wg. mnie lepiej by wyglądał kwadratowy, ale kto co woli ;-) Dam 7/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Już oceniałem twój avek, ale już zaczął mi się nudzić. Szary mur potęguje uczucie znudzenia, no i ta postać z Minecrafta, która wgl. tu nie pasuje

5/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Teraz ta postać Spartanina (dobrze mówię?), gdzie jest sama biel i czerń może powodować jakiś lęk wśród np. artystów :-) Ten avatar podoba mi się bardziej niż poprzedni.
9/10
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Słaba przeróbka loga Lidla, widać piksele i czcionka "O" nie pasuje do reszty. 2/10 Chyba pierwszy raz daje taką niską ocenę, zaskakuję sam siebie bo zazwyczaj nie potrafię takiej wystawić.
Btw. zrobiłem sobie nowy avatar :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Już lepiej. Słabo widoczny na małym ekranie, ale dobry. 8/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Avatar of people who wrote above, reminded me of the image of the severe Spartan warrior! 9/10 :))
Obrazek
Tommy Angelo w swoim kapeluszu. Jedna z moich ulubionych postaci z gier. 10/10

@DOWN: To tylko taki tymczasowy avatar (jak byłem mały to się bardzo jarałem tym logiem :-P). Chcę w najbliższym czasie znaleźć jeszcze bardziej rozbrajającego gościa.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Coś ty zrobił Johnny? Tamten gość był rozbrajający... A teraz (jeśli się nie mylę) stare logo TVP2.

Zmiana na gorsze 4\10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Z tego co widzę, to jakiś Spartan? Chyba tak, nie znam się zbytnio na tym. Całkiem ładnie opracowane, ale mam wrażenie, że lekko rozciągnięte w pionie. Dam 7/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
I did not know what specifically is a warrior: story of Fantasy I know bad and like not very, but the Spartans know everything - especially their courage and love of country! :)

Avatar of people who wrote above I have been associated only with the image of the Don Morello (because of the inscription) respecting its own laws and remain alert to their implementation :?: 8/10 :-)
Obrazek
Klimatyczny Tommy Angelo, w swoim kapeluszu. Avatar pasuje do strony, brakuje tylko ramki. 7/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek