Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Avatar osoby wyżej oceniam na...

Sergio napisał(a):
Co do samego avka, nie pasuje mi on tutaj do MT. Jest taki jakiś nijaki, brak ramki. ni jak nie pasuje do klimatu strony. Słabo 2/10.
Katarzyna Nosowska. Osobie nigdy nie słyszałem, żadnej jej piosenki. Co do avka to fajny, dobrze się prezentuje, czerń i biel tylko dodają uroku. Spokojnie mogę dać 8/10
Obrazek
Napewno słyszałeś choćby 'Rzadko widuję cię z dziewczętami'.

Tamten avek był o wiele lepszy; ten nic nie prezentuje (fryzjer - nic ciekawego). Do tego słaba jakość i kolorystyka. Dam 1/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nie, nie słyszałem.
Słaba jakość? Miej gif'a, który ma 39 warstw, a zarazem, żeby nie przekroczył wagi 34.18 KB ;-)

Mi osobiście Twój avek się podoba. Znacznie lepszy od poprzedniego. Trochę za dużo złota, poza tym całkiem spoko 7/10
Obrazek
Bardzo fajny gif pokazujący salon fryzjerski z lat 30 bo zawsze była taka, lampa :P 9/10.
Obrazek
7/10

Z jednej strony fajny, bo ukazuję Batmana tuż przed atakiem, jakby zaraz miał wskoczyć w hardę rzezimieszków. Ale z drugiej strony to tak naprawdę nic specjalnego.
Uśmiechnij się! :-)
9/10 - Bardzo fajnie wygląda.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ściana i chyba jakaś postać z Minecraft'a. Nieźle się to prezentuje, ale jakoś specjalnie wybitne też nie jest. 6,5/10 to według mnie sprawiedliwa ocena.
Obrazek
RG13, zmieniłeś avek - ten jest super :D Tylko trzy kolory dobrej (wręcz wektorowej) jakości. Nie wiem kogo przedstawia, ale mnie to nie interesuje :-F Pasuje do sygnaturki, więc 8\10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Avatar mi się podoba, taki starożytny, dużo złotego. Całkiem, całkiem, 9/10.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Z tego co pamiętam z poprzednich postów na Twoim avatarze widnieje jakiś agent z serialu CSI albo NCIS. Nie oglądam żadnego z tych seriali dlatego go nie kojarzę :-P Jest bardzo zadowolony, być może dostał podwyżkę i się cieszy :-D Cóż, jego wyraz twarzy może rozśmieszyć, dam 7/10.
Sergio masz fajny avatar. Jakoś tak do mnie przemawia. 8/10
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Po prostu Max. Wcielona klasa - 10/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades-bóg podziemnego świata zmarłych.10/10
Jezu, to Django!!! Najlepszy gitarzysta solowy wrzechczasów!!!
Mimo to naprawdę źle się prezentuje. Może jakieś inne zdjęcie? Za ikonę muzyki 5/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron