'Znienawidzona' misja

Wizyta u bogaczy - Po prostu nie nawidzę tej misji, właśnie robię ją jeszcze raz ale tylko gdy widzę że się włącza to odechciewa mi się i off :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ja tam odwiedziny u bogaczy lubię, bo jest to jedna z niewielu misji w ktorej mozna sie poskradac i dzialac z zaskoczenia :-) Kiedyś nie lubiałem misji w tym piętrowym garażu gdzie trzeba było schodzić na sam dół i po drodze pełno typa, ale teraz gram już z przyjemnością we wszystkie :mrgreen:
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Ja parkingową misje lubię też bo dużo strzelaniny jest i łatwo jest zginąć :) ale od czego są granaty :P
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ja przyznam się, że nie nawidzę misji Fairplay (nie pamiętam nazwy, bo dawno nie grałem ;P). A problem tkwił w tym, że jak ktoś mnie wyprzedził to myślałem "Ehh, trzeba zacząć od nowa". Ale w końcu jakoś pojechałem dalej jak ktoś mnie wyprzedził - byłem już strasznie wkurzony (no ile można grać xD) - dobra, przegoniłem gościa i zrobiłem taki dystans od innych, że na mecie byłem oczywiście pierwszy xDD
Obrazek
Kiedyś gdy byłem o wiele młodszy i grałem po raz pierwszy w mafię to też nie lubiłem tej misji, bo zawsze miałem wypadek, teraz to zero problemu na zakrętach trzeba zwalniać a później się tnie ostro :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
ja lubie tą misje od kiedy mam kierownice;p
Czysta gra była najtrudniejsza, ale wyszła Mafia z KK i to już nie problem ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Czysta gra była najtrudniejsza, ale wyszła Mafia z KK i to już nie problem ;-)

A to nie za sprawą Kolekcji Klasyki, a patcha 1.2, który jest zintegrowany w grze właśnie z tej kolekcji.
A no tak ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Moją najgorszą misją było SZCZĘŚCIARZ gdzie musieliśmy gonić tego Morello a potem strzelanka to już luz :P
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
ANAKINS666 napisał(a):
Moją najgorszą misją było SZCZĘŚCIARZ gdzie musieliśmy gonić tego Morello a potem strzelanka to już luz :P


Też mnie zawsze denerwowała, grrr. Sporo się przy niej namęczyłem. Ale dziś już mnie tak nie razi ;-)
Obrazek
Ja jakoś nie lubiłem nigdy tej misji na wsi... Pamiętam, że się stresowałem przy poszczególnych budynkach/stodołach, bo nie wiedziałem, czy coś z nich wyskoczy :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Najgorsza jest ta dla Lucasa, gdzie trzeba "spławić" poszukiwany przez policje wóz. Misja w kościele jest ciężka ale tu mam mieszanke uczuć bo lubię ta przekradanke po dachach wcześniej, i potem sam klimat wewnątrz kościoła.A poza tym ciężko też jest na wyścigu oczywiście i na koncu w muzeum.
Obrazek
Znienawidzona misja. Hmm... nie ma takiej w Mafii :mrgreen: Jeżeli mam jakąś wskazać to "Szczęściarz". Po prostu nienawidziłem tych snajperów, którzy zabijali nawet pierwszym strzałem. Później jak wszystkich wybiłem to gdzie dalej? Łaziłem z godzinę aż się kapnąłem, że pod wagonami są bloczki, które można wyjąć. Szczycę się tym, że przeszedłem całą Mafię bez poradników (jak większość na forum, tak mi się wydaje) i może dlatego tak nie lubię tej misji.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Han27 napisał(a):
Szczycę się tym, że przeszedłem całą Mafię bez poradników (jak większość na forum, tak mi się wydaje) i może dlatego tak nie lubię tej misji.


Jedyna gra do której ja używałem poradnika to Hitman: Krwawa Forsa ;-) A tak to o niektórych rzeczach mi koledzy powiedzieli. Poza tym to internet mam od 3 lat, a Mafię dużo dłużej, więc dostęp do poradników był mocno ograniczony.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
cron