Ulubiony wóz

Moimi ulubionymi wozami są: Silver Fletcher, Falconer i Lassiter V16 Fordor.
Mój ulubiony wóz to Wright Fordor. Mam też słabość do Lassitera V16 Fordor :lol:
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ja mam 2. Pierwszy to Lassiter V16 Roadster a drugi to Black Metal 4WD (to ten opancerzony prototyp jak ktos nie wie).
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
podobaja mi sie 2 rywale
schubert six
falconer
bardziej bym stawiał na falconera bo wystepuje w wersji taxi i mozna dzieki temu forse zarabiac a six jest w malo lubianej wersji policyjnej
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
"Silver arrow", Falconer no i ten żółty lassiter
Krótka piłka: Lassitera V16 Fordor :D Ogromna, krowiasta, limuzyna z dobrym silnikiem (V16 xD) :) Klasa sama w sobie ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Jeśli chodzi o limuzyny to Silver Fletcher, bo ma ładny, ponadczasowy kształt. Ze "zwykłych" uwielbiam Crusadera 4dr, a z tych bardziej sportowych to setki kilometrów zjeździłem Ceasarem.
Ciekawi mnie poruszona wcześniej kwestia kamery ze środka samochodu. Zauważyłem, że jest dostępna w kilku samochodach (na pewno w tym jakimś czarnym hotrodzie z prototypów i którymś samochodzie w misji w garażu - nie pamiętam jednak w którym, może w falconerze gangster). wie ktoś coś więcej na ten temat?
Schubert Six :-D
Silver Fletcher spodobał mi się już jak zobaczyłem go w cut-scence z Morello gdy zatłukł kolesia na śmierć. Więc to chyba jest moje ulubione auto. Do tego mógłbym dodać Lassitera V16 Roadstera oraz Celeste Marque. Chociaż wiadomo, że to te słabsze auta dają znakomity klimat ulic Lost Heaven i z tamtych najbardziej lubię chyba Wright Fordor.
Celeste Marque 500
Silver Fletcher
Lassister V16 Appolyon
Thor 812 FWD
Trautenburg Model J

Praktycznie wszystkie luksusowe
Thor Sedan
MAFIA II
Mimo, że już wypowiadałem się w tym temacie to gdy ostatnio przechodziłem Mafię wpadł mi w oko Trautenburg Model J - strasznie fajny wóz.
Zdecydowanie Silver Fletcher.Jest ładny i szybki.
Obrazek
na poczatku gry z tych starszych to ten taki co tommy na poczatku jezdzil jako taksowkarz pozniej silver fletcher czy jakos tak :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Silver Fletcher :))
Obrazek They never fight alone...
cron