Ulubiony wóz

jazda po mieście - Wright, Bolt Model B Fordor, Shubert Six oraz Thor 812
żeby odreagować cały dzień w szkole - Black Metal 4WD
do "rajdowania" - Bruno Speedester oraz wszelkiego rodzaju bolidy
oficjalnie najulubieńszy - Bolt Truck :mrgreen: - nie wolny, nie szybki, trwały i bądź co bądź ładny
Wright Fordor
Bruno Speedster prowadzi się go jak marzenie
Lassister wszystkie wersje oprócz Charona
Obrazek
Cadillac ten taki żółty z modem na lusterko <3
Obrazek
1.Guardian Terraplane Coupe
2.Ulver Airstream (obie wersje)
3.Crusader Chromium (obie wersje)
"Przyjaźń to gówno"
Lubie jeździć Silverem Fletcherem
Teraz zaczął mi się podobać Ulver Airstream zarówno w grze jak i w realistce (Chrysler Airflow). Może dlatego, że to jest pierwszy wózek "nowej generacji" i w grze i w realistycznie. Ten samochód naprawdę był jednym z pierwszych samochodów o takim kształcie.
Mój ulubiony samochód to Bolt-Thrower
Mnie osobiście najbardziej podpasował Falconer Niebieski. Niby stary (ale jary) i wygodny w jeździe (przynajmniej dla mnie).
pomarańczowy Thor dla mnie kozak :D
Moje ulubinoe pojazdy to Carrozella C-OTTO 4WD, Lassiter V16 Roadster lub Phaeton.
Moje ulubione trzy auta to:
-Bolt model by fordor
-Falconer
-Bolt truck(ten z plandeką)
Lassister Fordor. Świetne przyspieszenie, można go było buchnąć z każdej ulicy, a to się chwali:)
Zastanawiałem się niedawno, czy Lassiter V16 w wersji czterodrzwiowej z dachem jest naprawdę dobry. Napiszę, że Silver wcale mi się nie podoba. Pomimo wyglądu przyśpiesza gorzej od rywala, a zanim te obiecane 185 km/h uzyskamy, to poczekamy kilka wieków :)
Nie wiem, jak dodać do gry auto, żeby też było na liście, a miałem na myśli, żebym zrobił Lassitera V16 Taxi (na bazie Fordor, rzecz jasna). Ale póki co tego nie będę robił.
Podoba mi się również Manta Prototype. leciutko przyśpieszy do 180 km/h (bo to maks. prędkość). Prowadzi się nim jak normalne auto, nie jak jakiś prototyp czy Hot-Rod.
Można ten samochód nawet do FR dodać, żeby nim mogli po ulicach jeździć inni ludzie(dostępne pliki: phantom00.i3d i phantom10.i3d).
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Moje ulubione to Silver Fletcher, Wright Coupe Gangster, Masseur Taxi, Black Dragon, Schubert Extra Six Police, Lassiter v16 Police i Black Metal 4WD (idealny na policyjne blokady). No i jeszcze Thor 812, ten, którym zaczynamy jazdę ekstremalną oraz Ulver, którego dostajemy od Lucasa.

@Power Appolyon wygląda jak auto z kiepskiego planu filmu o kosmitach

@Soldi masz na myśli Crazy Horse'a ?

@Don Salieri fajne autko, tylko że go strasznie znosi na lewo i ma długi burnout
Mój ulubiony samochód to taki żółty lassister (czy jakoś tak). Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale ten samochód trzeba zdobyć na końcu misji Czysta gra.
Obrazek