Ulubiony wóz

ja bardzo lubie wyścigówkę
Ale którą -,-? Jest ich kilka...
-----------------
Ja tam wolę Black Metal 4wd - co z tego że wolny, za to ciężki i niezła siła uderzania... super!
Ja Mam dwa w Ulubione pierwszy to Lassiter V16 Phaeton dlatego że mi się podoba ale mi ciężko się go prowadzi a drugi to Lassiter V16 ten tez mi się podoba ale prowadzi się go o wiele lepiej
Moim ulubionym jest Manta. Szczególnie model Taxi.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja lubię wszystkie samochody i w ogóle wszystko z magicznych lat trzydziestych :)

No, ale któreś muszą być "lepsiejsze" od reszty.
Z wyglądu i... hmm, klimatu najbardziej odpowiada mi ten żółty model Lassistera (nie pamiętam już nazwy. Phaeton?). Wygląda na naprawdę luksusowe auto, pasujące do szanującego się członka mafii. Dość przyjemnie się go prowadzi, a w porównaniu z pierwszymi dostępnymi samochodami jest prawdziwym demonem szybkości. Jeżdżę nim bardzo często, nawet gdy mam już pod ręką o wiele szybsze samochody (np. Silver Fletchera).

Pod względem czysto technicznym skłaniałbym się oczywiście ku wyścigówce, którą mamy okazję prowadzić w misji Czysta Gra. Z tych bardziej "dostępnych" samochodów może to być jeden z Lassisterów. Oj, pamięć mnie już zawodzi.
Trautenberg Model J
Mój to CRAZY HORSE bo ma niezłego buta tylko ma minus taki że jak na taką moc jest za mały :-D :-D :-D
Ja tak klasycznie Lassiter V16 Apollyon :D
Celeste Marque 500, w wydaniu brazowym.
Moimi ulubionymi samochodami są: Bolt Model A Cabriolet (W szczególności kolor czerwony :-P ),Silver Fletcher,Black Metal i Lassiter V16 Appolyon (przepiękne auto :)) )
Lassiter V16 Apollyon,
Silver Fletcher,
Celeste Marque 500,
KONIEC
Jak rok jestem tu na forum, to ciągle znajduję tematy, w których się jeszcze nie udzieliłem.
Co do tematu, to lubię Falconera, najbardziej wersję cywilną koloru bordowego, oraz Bolta Ace Touring, po wpisaniu kodu "jizda" na zdjęcie dachu. :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
HotRod, gdyż jest to szybka taksówka ;)
Podobają mi się również samochody pokroju Celeste Marque 500 oraz Silver Fletcher'a :-D
To tak...

Samochody Seryjne:
- Thor 812 FWD
- Bolt Ace Coupe
- Schubert Six (zwłaszcza w kolorze białym)

Samochody Luksusowe:
- Lassiter V16 Fordor
- Celeste Marque 500
- Silver Fletcher

Prototypy:
- Caesar 8C Mostro
- Hot-Rod
- Black Metal 4WD


Moje top 3:

1. Thor 812 FWD (wielka przyjemność z jazdy, dobre prowadzenie, bardzo dobre osiągi. Świetny wygląd oraz dźwięk ślinika).
2. Lassiter V16 Fordor (ciężki, masywny pojazd, przy czym bardzo luksusowy i komfortowy w prowadzeniu, dobre osiągi).
3. Bolt Ace Coupe (Mimo, że to najsłabszy pojazd w grze, ma swój urok. Do spokojnej jazdy po mieście czy terenach wiejskich nie ma lepszego auta).

Pozdrawiam.
Mój ulubiony wóz to również thor 812. Bardzo lubię też jeździć Celeste marque, boltem ace oraz schubertem six.
cron