Ulubiony wóz

Ja lubie kilka wozów. Są to Schubert Six czerwony, Ulver Airstream Tudor (taki garbusik) , celeste marque 500 i ładny bolid na szpan w mieście - Caesar 8C Mostro .
Z prototypów zaś najszybszy - Crazy Horse
Obrazek
Moim ulubionym autkiem jest oczywiście Bolt (Ten którym Vito i Joe przyjeźdźają zabić Tommy'ego)
Obrazek
FaNoS napisał(a):
Mój ulubiony samochód to taki żółty lassister (czy jakoś tak)


Lassiter V16 Phaeton :)

Choć, jak wcześniej pisałem, przywiązywałem się do Falconerów, to podoba mi się również "tani" i "dla biednych rodzin" (matka, ojciec i syn lub córka, albo i to i to) Bolt Ace Fordor :) A jeśli ta rodzinka chce, by ich ojciec poszedł do więzienia za szybką prędkość, to wystarczającym samochodem jest Bolt Model B Fordor ^^
Szkoda, że nie jeżdżą takie w Mafii II (jako Smith 'e Ace i Model B... no i Falconer :) )
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Moimi dwoma ulubionymi pojazdami są Silver Fletcher i Celeste Marque(nie wiem czy dobrze pisze nazwę) no i może Falconer
Glory Glory ManUtd XD
Silver Fletcher-świetne szybkie auto.Poza tym każdy wie chyba że taką limuzyną jeździł sam Morello Senior :o--
Black Metal, z pozdrowieniami dla policji i niegrzecznych gangsterów jeżdzących po ulicach LH.

Hot Rod, do relaksującego mijania zamykających się mostów zwodzonych, jak i ucieczek przed mandatem :->
ja najbardziej lubię tego Silver Arrow (w grze Silver Fletcher). Ale lubię sobie pojeździć też Mercedesem 500 (Celeste Marquee 500)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Na razie, to jest zielony, tuningowany Wright Fordor. Ta fura ma klasę =)
Obrazek
Zdecydowanie Celeste Marque 500 czyli Mercedes 500K - jeden z najpiękniejszych i najszybszych wozów w Mafii.
Ja tam lubię ciężarówę zwłaszcza, gdy taranuję inne auta jak zapałki :-F
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ja ostatnio "wożę się" Ulverem :-F Po wjechaniu na jakąś przeszkodę fajnie kołysze się na boki oraz przyjmuje ciekawe kształty po zderzeniu lub potraktowaniu pałką :-F
Z pewnością Celeste Marque 500 . :-)
Tak , to fajne , luksusowe auto , zajefajnie się nim jeździ. Ale spróbuj się nim przewrócic na dach . Zgon na miejscu. Do pościgów nie polecam ale do wożenia się po mieście jak najbardziej 8-)
Silver Fletcher , Crazy Horse
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Bolt A Fordor i Wright Fordor
Zawsze jest jakiś pierwszy raz. - Don Salieri
cron