Ulubiony wóz

Prototyp..

Bolt-Thrower :roll:
Obrazek
Silver Fletcher i Celesta Marque
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Schubert Six bielutki :P Peeerełka.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Lassiter v16 Appolyon. Moim zdaniem najlepszy samochód w Mafii pod względem wyglądu.
Power napisał(a):
Lassiter v16 Appolyon. Moim zdaniem najlepszy samochód w Mafii pod względem wyglądu.


Zdecydowanie się zgadzam. Poza tym jeszcze Celeste i z prototypów Bolt Thrower.
UP THE IRONS!
Obrazek
Muszę Wam powiedzieć ( a w zasadzie napisać ), że ja nie mam ulubionego wozu z gry :) Każde auto jest na swój sposób wyjątkowe, inaczej przyspiesza, inaczej skręca itp. Jeździłem każdym autkiem i wszystkie mają w sobie to coś :)
Ford model T(Bolt Ace?) Zajefajne, male autko :D

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Mercedes 500K a.k.a. Celeste Marque 500.

Wóz piękny - najpiękniejszy. Nie będę nawet mówił o osiągach itp, bo tak naprawdę przy linii i klasie tego auta, pozostałe aspekty przestają mieć najmniejsze znaczenie.

Silver Arrow vel Silver Fletcher

Auto bardzo ładne. Ma klasę a w Mafii świetnie zdało egzamin. Tylne koła trudno jest przestrzelić, tylna szyba jest mała, więc trudniej jest zostać postrzelonym podczas pościgu. Rewelka.
Obrazek
- M a f i a P B F -
TommyTheGun napisał(a):
Mercedes 500K a.k.a. Celeste Marque 500.

Wóz piękny - najpiękniejszy. Nie będę nawet mówił o osiągach itp, bo tak naprawdę przy linii i klasie tego auta, pozostałe aspekty przestają mieć najmniejsze znaczenie.

Silver Arrow vel Silver Fletcher

Auto bardzo ładne. Ma klasę a w Mafii świetnie zdało egzamin. Tylne koła trudno jest przestrzelić, tylna szyba jest mała, więc trudniej jest zostać postrzelonym podczas pościgu. Rewelka.

Zgadzam się z tobą w 100% Ja jeszcze lubię Shuberta Extra Six i Bolt Truck
Obrazek
TommyTheGun napisał(a):
Mercedes 500K a.k.a. Celeste Marque 500.

Wóz piękny - najpiękniejszy. Nie będę nawet mówił o osiągach itp, bo tak naprawdę przy linii i klasie tego auta, pozostałe aspekty przestają mieć najmniejsze znaczenie.

Silver Arrow vel Silver Fletcher

Auto bardzo ładne. Ma klasę a w Mafii świetnie zdało egzamin. Tylne koła trudno jest przestrzelić, tylna szyba jest mała, więc trudniej jest zostać postrzelonym podczas pościgu. Rewelka.


Podobnie jak maciek,zgadzam sie...Celesta ma styl,Silver Fletcher ma klasę!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Zdecydowanie Silver Fletcher. Cudny wygląd, bezpieczny, dobry do pościgów (nie jest niebiańsko szybki, ale jak najbardziej daje radę) Zawsze jeżdżę nim i tylko nim.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Moim ulubionym wozem zdecydowanie jest Celeste Marque ponieważ ma bajerancki kształt i bardzo fajnie i płynnie się je prowadzi :)
Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko - Albert Einstein
Black metal,bolt thrower schubert six biały Carozella i ten którym jezdził Morello
TommyAngelo2 napisał(a):
i ten którym jezdził Morello

czyli Silver Fletcher
Ja zawsze najbardziej lubiłam (i nadal lubię) jeździć Celeste Marque, Carozella, Trauntenberg (chodzi mi o ten czerwony, nie o wyścigówkę), Wright Coupe Gangster, Lassiter V16 Phanteon, Ulver (ten cichy, nie pamiętam całej nazwy) a prototypy: Bolt Thrower, Hot Rod, Crazy Horse, i najlepszy Black Dragon ;)
Obrazek
Black Metal - nic go nie zatrzyma (poza ostrą górką :lol: ).
A z seryjnych: Ford T (Bolt Ace) - z sentymentu ;-) , Pierce Arrow Silver Arrow, a w grze Silver Fletcher (kto go nie lubi :-) ), Chevrolety Master i Special (Schubert Six i Extra Six w grze), Mercedes 500K (Celeste Marque 500).
cron