Tomasz eliminuje wrogą korporację

Która postać z "Taksówkarza Tomasza" najbardziej się Wam spodobała?
Ankieta wygasła 20 kwi 2011, o 16:24
40% (10)
20% (5)
12% (3)
12% (3)
0% (0)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
Liczba głosów: 25
Johny jesteś wielki, że postanowiłeś zrezygnować z Ivony, jeśli można to oczywiście zgłaszam się do tego projektu ;-) Mikrofon mam, dyktafon w telefonie też, jak dostanę tekst to nagram na obu i stwierdzisz w którym przypadku lepsza jakość :-P
Obrazek
Ja również się zgłaszam do projektu dubbingu. To jest świetny pomysł zrezygnować z Ivony i dać podkład ;).
Obrazek
Ja także zgłaszam się ;-)
Obrazek They never fight alone...
To już mamy czterech dubbingerów (łącznie ze mną). Cieszę się, że ekipa się powiększa, czekam cały czas na dalsze zgłoszenia. :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Trzy pytania.
Ile mniej więcej osób będzie wchodzić w skład tej grupy dubbingowej?
Czy masz już przygotowany scenariusz na pierwszy odcinek?
Czy muszę znać historię z pierwszej serii? Nie oglądałem i dlatego się pytam.
Obrazek
Osób będzie wchodziło ok. ośmiu. Scenariusz jest już prawie gotowy. Wyślę jutro bądź w środę lub w czwartek, bo na początku tygodnia jadę na wycieczkę. Historii pierwszej serii nie musisz znać, ale fajnie by było jakbyś się zapoznał z nią ;-)

@DOWN: Nie musisz pamiętać ;) Ważne żebyś dobrze odegrał swoją rolę i wykonywał powierzone ci zadania.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Aha, no to fajnie. Ja obejrzałem wszystkie odcinki, ale mogę niektórych rzeczy nie pamiętać.
Obrazek They never fight alone...
Kamilu, Johnny miał chyba na myśli to, że nie trzeba znać wszystkich odcinków pierwszej serii, ale byłoby mu bardzo miło ;-) Skoro to druga część, to będą te same postacie, to samo miasto, więc na pewno ci, którzy nie oglądali (np. RG13) pierwszej części, odnajdą się bez problemu w drugiej. Będziecie mieli scenariusze na tacy, wszystko to, co musicie wiedzieć i odegrać. Po co ja tyle gadam?...

Ja chyba niestety nie pomogę w produkcji. Będziecie musieli sami poudawać głosy kobiet (o ile się tam pojawią, w co nie wątpię) ;-)
Obrazek
No będzie taka jedna ważniejsza rola kobieca. Jak nie masz mikrofonu, to może chociaż dyktafon w telefonie? A jak tego też nie, to trudno :-|
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Jakość nagrania dyktafonu w telefonie pozostawia wiele do życzenia, więc lepiej jak mikrofonem (a mam) ;-) Ale nie wiem, jak będę potrzebna, to MOŻE użyczę głosu. Chociaż wątpię, bo na nagraniach brzmię idiotycznie. Tak czy siak - powodzenia w poszukiwaniach głosów, 4 osoby to już całkiem dobrze.
Obrazek
Ta ważna rola kobieca to Sara, żona Tomasza. Nie będzie jej w pierwszym odcinku (będzie tylko wspomniana), ale w późniejszych odcinkach będzie pojawiać się częściej. Tak więc warto, żebyś do nas dołączyła ;-) . Możesz też wysłać mi na próbę jakieś nagranie i ja zdecyduję czy brzmi OK czy nie.

Jakby co scenariusz pierwszego odcinka jest już napisany. Wyślę go dopiero wtedy, gdy zbiorę całą ekipę do kupy (jeszcze 4-5 osób bodajże).
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Bardzo chętnie bym się zgłosił lecz nie wiem jeszcze jak wyjdzie mój głos. Mam nagrać swój głos na dyktafonie żeby sprawdzić jak wypadnie? Co mi radzisz?
Johny, może daj jakiś fragment tekstu do powiedzenia, każdy nagra i zdecydujesz czy jakość się nadaje ;-)
Obrazek
To bardzo dobry pomysł. Wezmę dowolny tekst ze scenariusza i prześlę go tym osobom, co mówią że nie wiedzą czy dobrze wypadną (Kasia i Don Salieri). Jeżeli jakość będzie w miarę dobra, to Kasia i Don zostaną przyjęci do grupy.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
To ja także bym poprosił o tekst, a ty Johnny sprawdziłbyś czy jakość nagrania jest dobra i czy mój głos nadaje się na dubbing ;-)
Obrazek They never fight alone...
cron