Tomasz eliminuje wrogą korporację

Która postać z "Taksówkarza Tomasza" najbardziej się Wam spodobała?
Ankieta wygasła 20 kwi 2011, o 16:24
40% (10)
20% (5)
12% (3)
12% (3)
0% (0)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
Liczba głosów: 25
8/15 jako tako poszło :-)
Obrazek
Sorki za mały odkop, mogę się przyłączyć do dubbingu jeśli jeszcze trwają prace.
Pewnie, że możesz, jeszcze zostało kilka ról do obsadzenia. Wyślę ci wszystko na PW.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Witam. Chciałbym, żeby coś się w końcu ruszyło w ekipie dubbingowej. Jeszcze paru ludzi nie wysłało mi kwestii. Jeśli chcecie by kontynuacja "TT" powstała, to nie możecie tak tego olewać. Słowa te kieruję między innymi do nivenera, który prawdopodobnie zlewka z nagraniem kwestii i nie odpisuje na PW. Naprawdę, ludzie, niewiele trzeba, by pomóc w tworzeniu serialu. Wystarczy mikrofon i dobre chęci.

Nie chcę zawieść MT, że serial nie powstanie. Bardzo proszę, żeby ludzie którzy nie wysłali mi jeszcze kwestii do odc.2, żeby je nagrali i w końcu wysłali. Chcę, żeby ten serial wreszcie powstał i żeby "Taksówkarz Tomasz" nie został zapomniany na tym forum.

Pozdrawiam

Johnny
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Przepraszam za double posta, ale chcę by tą wiadomość wszyscy zauważyli. Postanowiłem porzucić jakiekolwiek próby nagrywania "Taksówkarza Tomasz 2" i innych tego typu produkcji. To niestety nie jest warte moich nerwów. Można prosić raz, dwa lub nawet trzy razy osób z ekipy, żeby nagrywali swoje kwestie, ale te wszystkie prośby poszły jak krew w piach. Nie chcecie TT 2, to nie. Mimo to, chciałbym wszystkim podziękować za to, że oglądali poprzednią część, za dobre opinie i wysoką oglądalność. Z drugą częścią już tak nie będzie, niestety. Udało się zrobić tylko... TYLKO... 1 odcinek... :~

Życzę wszystkim miłego dnia i ładnej pogody na wiosnę

Pozdrawiam
Johnny
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Szkoda, że druga część nie powstanie. Byłoby ciekawiej, zwłaszcza dlatego, że nie byłoby już IVONY. Byłby normalny dubbing i fajnie by to wyglądało. A tak nawiasem mówiąc to..... ludzie!! Przecież mogliście nagrać swoje kwestie... ;-) . Niektórzy (w tym i ja) nagraliśmy i wysłaliśmy dla Johnnego i dzięki temu mógł on tworzyć serial..... No, ale trudno. Pozdrawiam ;-)
Obrazek They never fight alone...
A ile głosów brakuje?
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Johnny napisał(a):
Udało się zrobić tylko... TYLKO... 1 odcinek... :~

Johnny


czy jest on może dostępny? Ja swoje dźwięki wysłałem nie wiem czy doszły... jest możliwość wrzucenia tego jednego odcinka? Chętnie bym zobaczył.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I