Tomasz eliminuje wrogą korporację

Która postać z "Taksówkarza Tomasza" najbardziej się Wam spodobała?
Ankieta wygasła 20 kwi 2011, o 16:24
40% (10)
20% (5)
12% (3)
12% (3)
0% (0)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
Liczba głosów: 25
Również poproszę o tekst :) Po prostu to co Kamiloxin ;)
Obrazek
Ja też się podłączam pod prośbę kolegów wyżej ;-)
Obrazek
W ekipie aktualnie są:
- Johnny (ja)
- CzarFace (nie wysłał jeszcze próbki nagrania więc może zostać usunięty, jeśli jakość będzie bardzo niska)
- RG13
- Kamiloxin

Jeszcze potrzebujemy do 5 osób. Czekam cierpliwie na dalsze zgłoszenia. Warto wziąć udział w rekrutacji do ekipy dubbingowej ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Nie dostałeś mojego nagrania? Przecież wysłałem ci na PW...
Obrazek
Ja niestety odpadłem ze względu na bardzo niską jakość nagrania, ale mimo tego mam nadzieję, że serial będzie jeszcze lepszy niż jest ;-)
CzarFace, to wyślij mi jeszcze raz, tym razem na maila
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Można spróbować :P
Tylko jakość mikrofonu nie jest zbyt dobra. Poza tym ja sam nie mogę tego stwierdzić, chyba sami wiecie czemu ;)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
No dobra, ja swoją próbkę głosu wysłałem i jak wydać Johnny przyjął mnie do dubbingu. Teraz chciałbym zapytać.... kiedy my będziemy to nagrywać? :-D
Obrazek They never fight alone...
Kiedy wszystkich zbierzemy do kupy, wszystkim powysyłam scenariusze, wybiorą rolę i zaczniemy nagrywanie. Jeszcze potrzeba 5 osób.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Eee, to ludzie.... Zgłaszajcie się, przecież tu tylko potrzeba mikrofon lub dyktafon i trochę chęci ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Obrazek

Informacja dla wszystkich, którzy biorą udział w dubbingu do "Taksówkarza Tomasza 2"

W związku z trwającymi wakacjami zdecydowałem się przesunąć rozpoczęcie nagrywania na początek września, dlatego że podczas wakacji wiele osób gdzieś wyjeżdża i są zajęci, i nie mają czasu na nagrywanie dialogów. Z tego powodu do końca sierpnia nie nagrywamy, a na początku września powinniśmy się już zająć dubbingiem. Nie oznacza to jednak, że rekrutacja do grupy dubbingowej zostaje zamknięta, można się jeszcze zgłaszać ;-)

Na obecną chwilę to wszystko. Jak ktoś ma jakieś pytania, to bardzo proszę :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Zapraszam do rozwiązania testu na temat "Taksówkarza Tomasza" ;-) Może coś z niego pamiętacie?

http://www.funtest.pl/test/johnnylower
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Nie poszło za dobrze 6/15 pkt. 8-)
Da się to poprawić. Ja 11/15 :-) Prawie wszystko pamiętam z tego serialu.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
A u mnie 9/15. Wynik średni, mogło być lepiej ;-)
Obrazek They never fight alone...