Tomasz eliminuje wrogą korporację

Która postać z "Taksówkarza Tomasza" najbardziej się Wam spodobała?
Ankieta wygasła 20 kwi 2011, o 16:24
40% (10)
20% (5)
12% (3)
12% (3)
0% (0)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
4% (1)
Liczba głosów: 25
Oto mój pierwszy filmik z serii "Taksówkarz Tomasz". Ten serial opowiada o losach taksówkarskiej mafii, Lost Heaven Taxi, mającą swoją główną siedzibę w mieście Lost Heaven, gdzieś w stanie Illinois. Głównym bohaterem jest 34-letni Thomas Angel (zwany Tomaszem), któy pełni ważną funkcję w swoim gangu. Jego kompanem i najlepszym przyjacielem jest Bernard Kingsley (również członek LH Taxi). Jest dość narwany i trudno go uspokoić. Kolejnym wiceszefem i kumplem Tomasza jest młody milczek, Johnny Mute. Całym gangiem włada włoski imigrant, Claudio Sterzo. Jest on bezwzględny w swoich poczynaniach, choć często pomaga ludziom i ma dużo przyjaciół. Jego prawą ręką, przyjacielem i doradcą mafii jest kolejny Włoch, Felicio Vicino. To on wspiera Sterza w różnych sytucjach. Głównym rywalem LH Taxi jest gang prostytutek, Whores's Families. Jego przywódczynią jest Margaret Brougham. Nienawidzi Sterza, a swoją władzę buduje poprzez przemoc. No dobrze, streściłem fabułę tego serialu a teraz obejrzyjcie pierwszy odcinek(premiera na YT: 3 lipca 2009).

Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Trochę za dużo przekleństw, zrobionę IVONĄ więc też nie za bardzo. Wgl. nie lubię przeróbek Mafii ale ta może być., ponieważ widać że włożyłeś w nią serce ;-) .
Obrazek
Dobre chęci, ale troche gorsze wykonanie. Fakt przekleństw jest troche za dużo i niszczy, to klimat.
Niby wszystko fajnie tylko te przekleństwa i kijowa kamera w czasie pościgu(zapewne tak ustawiona aby HUD-a nie było widać). Co do IVONY to nie najgorzej, ale nie powiem też że cudnie Ci to wyszło. Ogólnie fajny pomysł lecz wykonanie średnie. Pracuj dalej.
No,no... Całkiem, całkiem. Moim zadaniem, troszeczkę za dużo przekleństw. Ale poza tym, ok ;-) A tak wgl to masz najnowszą IVONĘ?
Obrazek
Jeszcze trochę mi nie pasuje że samochody są z lat 30, a bronie są współczesne. Dobrze że zakończenie (misji "Lepiej do tego przywyknij") jest to drugie, wygląda bardziej hmmm... Oryginalnie :-D
Obrazek
Jurass, ja korzystam z Ekspressivo (ale tylko głos "Jacek").
CzarFace, od 3. odcinka będą oryginalne bronie ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
CzarFace napisał(a):
Originalnie :-D


Chciałeś chyba napisać oryginalnie.

Co do filmu, to jest przeciętny. Wspomniane wulgaryzmy mógłbyś pominąć i wprowadzić do filmu jakieś śmieszne zdania, no chyba że nie chcesz robić z tego komedii tylko coś typu dramat, w tym wypadku stawiaj na powage słów.
Najważniejsze że masz pomysł na fabułe. Staraj się aby każdy następny odcinek poprawiał błędy poprzedniego i zawsze był o głowę lepszy.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich, ten serial to coś w rodzaju kryminalnego komediodramatu. Postaram się ograniczyć przekleństwa (albo chociaż dodać te słynne piiiii przy wulgaryzmach).
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
A czy mógłbyś dodać drugą część ?

---------------------------------------------------------------------

Do tego ten szef firmy nie wie nic o tej drugiej firmie a za chwilę mówi o tym spotkaniu.
Obrazek
Dzisiaj czy jutro?
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Może dzisiaj? ;-) :->
Obrazek
Niech będzie. Zaraz będzie na forum :lol:
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Drugi odcinek serialu "Taksówkarz Tomasz". Nie wiem czy lepszy od poprzedniego, ale chyba nie gorszy. W tym odcinku poznacie wrogów LH Taxi. Oglądajcie!

Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Umieszczaj odcinki w jednym temacie.
cron