Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Nie wiedziałem skąd ten cytat pochodzi, więc sobie wygooglowałem, dowiedziałem się, że z Batmana:P Fajny, wyróżniony wielkością, dam ÓSEMKĘ
Hmmm, średnio mi się podobają cytaty i nie podoba mi się to, że dowaliłeś taki rozmiar czcionki, jakbyśmy niedowidzieli. Czytam w poście, że zaimponował Ci rozmiar sygny Czarfejsa, ale Ty już grubo przesadziłeś. Pozatym, taki cytat bardziej pasuje na filmwebie, aniżeli na MT. No i ten majtkowy kolor... Wiem, dałem dużo negatywów ale tak właśnie oceniam tę sygnę.
2/10
Obrazek
Bardzo fajna sygnaturka pasująca do usera ;-)
Zauważyłem że ostatnio ją poprawiłeś bo przedtem były widoczne takie białe plamki wokół tego dzieciaka.
Dam 9/10 bo trochę jej mało i jest dużo wolnego miejsca ;-)
@up:

8/10 fajne łopaty :D
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Trochę mało, sam cytat, mogłeś dorzucić jakiś obrazek np. pasujący do avataru 5/10
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Jeden z mrocznych cytatów Max Payne. Bardzo lubię tą postać, jak i grę, więc dam 10/10.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Taka dziwna trochę. Cytat z filmu (jakiego?), emot i chwalebny baner 'piszę poprawnie po polsku'. Ale nie razi w oczy i przekazuje część Johnny'ego nam. Dużo wyraża, ale mogłaby być bardziej spójna. 5/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Pasująca do avatara, sam obrazek, przypomina mi jakąś gre RPG :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nick i podpis, nic szczególnego. Osobiście sygnaturki w takim stylu mi się nie podobają, ale to już tylko kwestia gustu. Moja ocena to 5/10.
Obrazek
Bardzo stylowa, klimatyczna. Pasuje do avk'a. 10/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Fajna. Psalm 6. To mogłeś oszczędzić [;
W liczbie Hmm.. 8/10
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
Cytat z ostatniej cutscenki Mafii, jednak brak jakiejkolwiek interpunkcji mocno osłabia moją notę. 3/10
Szczerze się z tobą zgadzam :-F Ja słucham reggae, lekkiego hiphopu, raz na rok dubstepu, czasami hitów lat 80, oraz najczęściej Beatelsów! :-P Za sygne dam ci 7/10, bo ten image trochę ją zniekształca :-/
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kolorystycznie to ładnie. :) Link do strony itp. Daję 9/10.

Btw. Connor to złodziej sygnatury i avatara...
Obrazek
Piękna Gitara w rękach któregoś z mistrzów... Ładna kolorystyka 9/10 (zostawiam dziesiątkę dla prawdziwego giganta).
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)