Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Hmm.. Sam cytat z psalmu jak dobrze zrozumialem, mogłeś dać na jakimś tle graficznym. 6/10 ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Sygnatura z naza własnego nicku. Nie jest to zbyt ambitne, wg mniej. Daję 6/10.
Obrazek
Strat? Tele? Nie wiem dokładnie, sęk w tym, że ładnie się prezentuje.
10/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Doceniam sentencje i tym podobne rzeczy ale tym razem 6/10. było by 5 ale w miarę mądry tekst. Brak obrazka!!!
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Ujęcie fajne, ale napis na bardzo niskim poziomie. Mało estetyczny, nick można było o wiele fajniej wkomponować ;-)
6,5/10
Obrazek
Front jakiejś Hondy? Nie rozpoznaję, słabo widać, nie pasuje do avka.
4/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Treść Psalmu 6 mówiący o Hadesie. Nic specjalnego, 5/10.
Obrazek
Hmm... Człowiek z takich sygnaturka powinien być wielkim znawca muzyki - 8/10 :)
Obrazek
Well, the image's really old-fashioned, they're only seen on old websites nowadays.
The rose reminds me of all that scenery while joining the mob. You know, as they enter the room and so on...
Oldschool is always good, so you've got an 8 from me :)
Obrazek
Jakże znany pedobear, i krzyczące dziecko, razem z avatarem komponuje się w zabawną całość ;) 7/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Bardzo dobry art ukazujący minecraftowych gangsterów. Doskonale prezentujące się połączenie dwóch zamiłowań Dona. I wreszcie ciekawy avek.

9.5/10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Well, cytat z Pisma Świntygo. Akurat się złożyło, że jest w Nim wzmianka o hadesie - chodzi o chrześcijański hades, a nie grecki.
Niczego szczególnego nie mogę powiedzieć, tego typu rzeczy do mnie nie przemawiają.
6 -10
Pedoberek goniący swoją ofiarę. :-F dość nietypowa sygnatura, lecz zabawna. 7/10.
Obrazek
Drobna część (co nie znaczy, że mniej ważna) obrazu "Stworzenie Adama". CzarFace zapewne próbuje nam zasugerować, że jako osoba głęboko religijna, w każdą niedzielę pojawia się w kościele :-P
W sumie nic specjalnego (poza stworzeniem człowieka). Wyśrodkowana sygna, jest ramka. 5/10.
muore il bandito, la mafia vive
Kadr z Hellsinga. Po zobaczeniu dwóch odcinków (muszę nadrobić braki) zakochałem się w tym anime. A postać Andersona idealnie koresponduje z Mnichem, bezwzględnym zabójcą... ;-) Nie... Nie wyszła mi riposta do dżołka. :P

Ogólnie bardzo fajnie zrobione, że staaary avek uzyskał w końcu odpowiedź w postaci sygnaturki. 9/10.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron