Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Yyyy... Nie ma sygny, nie ma oceny! :-F
Obrazek
Napis i 2 Facepalmy ;-) . Może być.... 8/10
Obrazek They never fight alone...
Malutki obrazek Band of Brothers i napis "Oni nigdy nie walczą sami"...
Wg mnie lepiej by to wyglądało gdyby napis był pod obrazkiem i miał trochę inny kolor tzn. po prostu niebieski na czarnym wygląda dziwnie i jest trochę nieczytelny.
5/10
Stary napis z autobusu :-P

Ekhem, wydaje mi się, że nie zapoznałeś się z zasadami gry. Oceniamy sygnaturę osoby wyżej w skali od 1 do 10, ty takiej oceny nie dałeś - niv
No cóż, jedyne co dorzuciłeś, to to popierdzielone wideo z Piły :/
1/10
Obrazek
Sygnatura Krystiana bardzo odzwierciedla moje odczucia co do niektórych wpisów na SB, można powiedzieć że posiada "ukryte" :-F przesłanie z którym bardzo sie zgadzam. 10/10
Epicka sygnatura, moje ulubione kucyki z My Little Pony :mrgreen: 11/10!
Obrazek z Arma . hmmm no czemu nie większy :-> 8/10
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
XtravaganZa napisał(a):
Bardzo elegancka i dystyngowana! Jedna z ładniejszych na forum. 10/10


Ale jak tak patrzę, to tło mogłoby być tak samo czarne jak avek :-P
Obrazek
Hehe. Polecam kliknięcie w tą sygne każdemu xD Nic dodać nic ując, oprócz tego że zabrała mi dzieciństwo xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Joguś - świetna sygna na to forum autorstwa Kevina. Jeszcze aktualna ale już niedługo :-D
15/10 :mrgreen:
No cóż, nie za bardzo rozumiem przesłania tej sygny. Sądząc po wyglądzie tej tablicy, to jest z PRL-u, nie? :P
Powiedzmy, że dam 4/10.
Obrazek
THE FACEPALM! Epicki międzynarodowy symbol zażenowania, nic mu nie brakuje! 10/10 :)

@down

Na forum jest limit 80px - większego loga dać nie można.
Ładne logo gry ARMA.A co tam dam 10/10 bo ładnie wygląda ale mogło by być ciut większe. :->
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
XtravaganZa napisał(a):
XtravaganZa napisał(a):
Bardzo elegancka i dystyngowana! Jedna z ładniejszych na forum. 10/10


Ale jak tak patrzę, to tło mogłoby być tak samo czarne jak avek :-P
Obrazek