Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Ciekawy pomysł stworzenia czegoś w stylu rebusa ;-)
Tylko ten domek jest cholernie niewyraźny
Na chwilę obecną 7/10
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Bardzo podoba mi się Twoja idea. Ja mam podobną, tylko że brzmi mniej więcej tak: Człowiek jest felerny - poci się, śmierdzi, choruje, zdarzają się niedojebki i zboki, przeszedłem operację kręgosłupa... Jak Bóg stworzył ludzi, to spaprał robotę.

9/10 - bo nie lubię westernów :-F
Obrazek
OOO! Nowa sygna! Ciekawa bardzo. Wszystko to co kochasz. Hmmm podoba mi się bardzo graficznie i ma przesłanie.

10/10 - zasłużone dobra robota :))
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Podpis Raya i mądre słowa, tylko zbyt często nie ma co jeździć na maksymalnych obrotach bo ten dzień na pewno może być ostatnim :-F

Dam 8/10
Hmmm, tu mam problem, bo nie mam pojęcia o co chodzi z tymi qńmi.... Są takie ckliwe, że aż mdli. Ja bym im pokazał co to prawdziwe życie - wycieczka do rzeźni koni w Vilvoorde :-F

Sorry dośka, ale nie ocenię wyżej niż 5/10.
Obrazek
@@@ Te konie są ZAJEBISTEEEE.

A Xtra.. no co tu dużo mówić.. taki Rebus.. I LOF SZWEDISZ HAUS MAFIA, aczkolwiek myli mnie ten napis Xtravaganza we fladze Sverige.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Nie ma sygny - nie ma oceny :-P
muore il bandito, la mafia vive
Sygna Mnicha, to gadka starych Sycylijczyków. Treść jak najbardziej pasuje na MT ale gorzej z formą, bo to zwykły napis.
Hmmm... będzie neutralnie: 5/10.
Obrazek
Jaki przyjazny misiu :-F Na szczęście jestem już stary i nie mam się czego obawiać. Ciekawa i zabawna sygnaturka, daję 8/10 :)
Qń z Mein kleiner Pony - tak jak w przypadku Dośki, nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Wiem, że kiedyś dziewuchy się tym bawiły ale może teraz stały się modne wśród chłopców? :-F
Ocenię na 5/10, bo to do mnie w ogóle nie przemawia i są takie ckliwe, takie barbie różowe, że aż mdli.
Obrazek
Tego zbrodnialca Pedziobeara jak widzę to najpierw mnie denerwuje ale potem podoba mi się jego buźka :dance: .... dam 6/10 bo dużego ruchu tam nie widze
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Jakiś cytat i mały obrazek "western". Nie jest aż tak źle, dam 6/10
Obrazek They never fight alone...
Obrazek chyba z jakiegoś filmu i tekst napisany po hiszpańsku (joke :-F )
dam 6/10 bo mało widoczne te napisy są w tym kolorze (ciemne tło forum i ciemno-niebieski kolor napisu

BTW: Cytat jest mojego autorstwa ;-)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Cytat dołujący, ale jakże trafny. A button 'western' tak ni z gruchy ni z pietruchy... 7/10.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Tekst jednej z piosenek z soundtracku Mafii: The City of Lost Heaven :) Samego utworu miło sie słucha w grze. Jeśli chodzi o sygnaturę to napis dałbym w innym kolorze i pogrubił. 8.5/10 .
Obrazek
cron