Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Hehehe, zagorzały słuchacz radio Maryja :-F Jak jesteś taki pewny bycia inwigilowanym przez czarnych, to dlaczego trollujesz na MT? Hipokryzja i bluźnierstwo! Hańba! 5/10 bo mnie to bawi :lol:
Obrazek
Zwykły napis. Nie jest super ładne, ale ma przesłanie więc jest git :) . Daję 8/10 .
Obrazek
Nowa sygnaturka Czarka, fajny klimat bo cóż dla prawdziwego fana motoryzacji moze byc lepsze niz rasowy muscle car, a tym bardziej legndarny Dodge Charger (wiem, wiem Chevrolet Camaro), a wracajac do oceny to sygnaturka poza klimatem jakos sie nie wyroznia, nie ma jakis fajerwerkow, choc chociaz dobrze ze grill nie jest gdzies uciety w polowie polowy :) dam 8/10
Kucyki, wyjątkowo... męska sygnaturka. Widać modne są na tym forum :lol: Ale może być, 8/10

@DOWN: Sorki, pomyłka :oops: Już poprawiłem
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
A przypadkiem nie oceniamy sygnaturki ?

Nie robiąc off-topu, sygna dosi przedstawia kucyki <33 Szczególnie Rarity :*
Bardzo ładnie zrobione. Daję 9,5/10
Obrazek
Jak widzę jasny zielony Dodge Charger :-) . Jakoż uwielbiam Muscle cary a DOdge jest jednym z ulubionych to należy ci się 9,5/10.
Obrazek
A mie sie też samochód podoba. I podpis pasuje do avataru, więc 8\10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
dosia92 napisał(a):
(wiem, wiem Chevrolet Camaro)


A Dodge Challenger ? :)

Słowa piosenki autorstwa Louisa Jordana. Co by tu dalej mówić ? Nic specjalnego, 5/10 .
Obrazek
Grill Dodge Chargera :-) Lepiej by było dać cały samochód, ładnej by to wyglądało. 7/10
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Hymm sygnatura dość ciekawa ale czegoś w niej brakuj :- Sam nie wiem czego ? 6/10
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Bardzo elegancka i dystyngowana! Usunąłbym jedynie "Ray Charles" obok sygny, bo wydaje się niepotrzebne.
Jedna z ładniejszych na forum.
10/10
Obrazek
The Facepalm! Litery, 2 obrazki... 8/10
Stary napis, daję 6/10 ;-)
Cóż, zwykły napis, kryjący w sobie link. Nic atrakcyjnego w tym nie widzę, daje więc 1/10.
muore il bandito, la mafia vive
Obrazek z cytatem Platon'a, "Tylko umarli widzieli koniec wojny.". Ostatnio bardzo popularny. Chociaż klimat obrazka mi nie pasuje. 8/10.
cron