Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Cześć!
Chodzi o to samo, co w tym temacie: avatar-osoby-wyzej-oceniam-na-t1289.html
Jedyna zmiana to to, że oceniamy sygnaturki :-) Mam nadzieję, że też się "przyjmie" ;-)

Pozdrawiam,
Rnaki
Nooo dobra. No więc sygnature Rnakiego oceniam na 4/10, bo nie jest zbyt wyszukana ;)
Obrazek
Wiem, wiem, wiem ;-) Ale dla odmiany twoja już tak - 10/10!

Chyba nie trzeba rozpisu, od razu wiadomo :-)
No i cóż mam powiedzieć, bananmaciek już ocenił. Ale dla formalności, oto moja ocena: 3/10
Obrazek
Obrazek
10/10 !!!!!!!!!

Jeden z najgenialniejszych podpisów jakie widziałem ;)
Obrazek
9,5/10, bo nie można się skupić na pisaniu postów :P
9/10 , bo ta sygnatura uczy historii :-D
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
1/10, bo nienawidzę j. niemieckiego :D
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
6/10 bo lubię Iron Maiden, jednak podpis sam w sobie jest mało klimatyczny, może zaopatrz się w sygnaturę? ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Fajna, mroczna z klimacikiem ;) Podoba mi się, miła dla oka i czerwony kolor lubię. Nad sygnaturą jeszcze napisane jest coś, nie wiem co, ale mimo to dam 10/10!
Obrazek
Teraz ja skomentuję, mi się podoba, taki gangsterski, ale też odpowiedni do płci posiadaczki ;) 8/10
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Teraz ja oceniam...
No cóż, sygnatura przedstawia (chyba) Rzym. Ale ja zbytnio Rzymu nie lubię, chociaż chętnie o nim czytam ;-) . Sygnaturkę oceniam na 5/10 :-)

Ja sobie trochę zaszalałem i zmieniłem mój głupi... Napis :-P
Sygnatura Rnakiego podobnie jak jego avatar jest prosta i wesoła. Nie jest może wyszukana ale mnie się podoba. Pasuje do użytkownika - wesołka :-) 7/10
Obrazek
Oo, sygnaturka Ewki wymiata! Dużo białego, nie jest zapełniony niepotrzebnymi elementami, ma umiar i to mi się podoba. Poza tym pasuje do avka, nie mam nic do zarzucenia - 10/10
Obrazek
Sygnaturka pasująca kolorystycznie do avatara, tylko szkoda że nie kotem :-/ Ogólnie sygnaturka pasuje do płci posiadaczki więc stąd 9,99/10
cron