Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Sygnaturę osoby wyżej oceniam na...

Czas trochę ożywić forum i odkopać kilka starych tematów.
Bardzo fajna sygnatura, w odróżnieniu od poprzedniej, która była samym napisem, teraz w wersji graficznej prezentuje się o niebo lepiej. Kolorystyka też bardzo pasuje i do forum i do Ciebie. Pozwolę sobie zacytować.
Hades napisał(a):
[...] staaary avek uzyskał w końcu odpowiedź w postaci sygnaturki.
:-P
Zasłużone 10/10!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wyższy poziom tworzenia sygnatury. Od razu widać z kim ma się do czynienia. 10/10!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Cytacik "Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn"
Bardzo ciekawe porównanie w dość ładnej, nie rzucającej się w oczy oprawie :)
9/10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Sygnatura dona - te kafelki zlewające się z tłem, ta paleta barw i kontrast tworzą taką majestatyczną harmonię....
A co się będę 10/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Bardzo dobra sygnatura informacyjna .
Mówiąca o tym co teraz "robiż" 9/10 .
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Sygnatura przeciętna. Wyglądała by super, gdybyś linki do modów otagował w kod [url=Nazwa moda]link[/url]

6/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sygnaturka śmieszna, pomagająca podczas czytania o 6 nad ranem. Fajne, zgrabne. Tylko motywujące może niezbyt po 7:30
8/10
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Sygnatura świetnie oddaje porządek na forum, porównując go do świata Mafii.
9/10
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Cóż mogę napisać o tej sygnaturze. Niezwykle motywujący tekst, który dodaje człowiekowi sił i pozytywnego myślenia, co niestety nie zmienia faktu, że to jedynie podpis.
6/10.
muore il bandito, la mafia vive
Sygnatura Mnicha pokazuje obrazek, z Jedi (tak mi to wygląda, za przeproszeniem) oraz napis Mnich fajną czcionką. Jeśli bliżej się przyjrzeć, to jest napis "muore il bandito, la mafia vive". Ciągle zapominam go przetłumaczyć, ale w myślach mam: "Będąc bandytą, okaż szacunek Mafii".
8/10
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
"Umiera bandzior, mafia żyje". To nie jedi xD To ksiądz.

Mi sygnaturka Woodiego pasuje treścią, ale forma jest ogółem tak nudna, że nawet nie zwracam na nią uwagi. Najlepiej moim zdaniem sprawdzają się obrazki pasujące do avka.
Dlatego 5\10
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Sygantura Hadesa to jedna z najlepszych na MT. Nie będę się wgłębiał w to, co ona przedstawia, bo to chyba każdy się domyśli. :mrgreen:

W pełni zasłużone 10/10 :-P
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sygnaturka trochę słabej jakości, a papieros też jest słabo wykonany. Przynajmniej zlewa się z tłem.
3/10
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Nic poza tekstem nie ma, ale tak przeniesiony klimat Mafii do tego co tutaj jest i z czym trudno jest się nie zgodzić. 7/10
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Problemowicz i koleś z alfa Mafii, ładnie wstawiony i przedstawiony w 100% kontraście :-). Czerwona ramka wieńczy dzieło. Ładne 9/10.
Obrazek
cron