Smoleńsk 2010

O ja pierdole...

Johnny napisał(a):
Nigdy nie widziałem opozycji, która siała aż taką nienawiść. Ich wyborcy (tj. mohery i pseudokatolicy) drą ryje przez megafony, wyzywają i pikietują przed Pałacem Prezydenckim. "Mordercy!", "Smoleńsk pomścimy", "Zdrajcy Polski"...


Taa pewno mohery się biczują bo nie poszły do kościółka... Właśnie "mohery" siedzą na dupie i oglądają TVN i głosują na POpaprańców.

Zdrajcy? Mordercy? Wszystko prawda. Np. Ameryka, tam nie dopuscili by prezydent leciał jakimś starym gruchotem(rosyjskim). Gdyby umarł była by juz pewnie III Wojna Światowa...

Johnny napisał(a):
Co za dwulicowość... Są największym źródłem złości i agresji w całej Polsce


Tak, tak, bo to my PISowcy we wrześniu w Łodzi krzyczeliśmy "NIE MA KACZYŃSKIEGO TO WAS POZABIJAM!!!"
A taki palikot, to co nie prowokował nas?

LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY!


Johnny napisał(a):
szamotał z policją, wiocha po prostu i wstyd


Wstyd i wiocha. Taa... "Łączymy się w bulu i nadzieji"
"Woda ma to do siebie, że spływa do morza"
Napisłabym więcej, no ale sami wiecie... Wiocha i wstyd. Ręka ręke myje. Jak Polska przez takich jak on wygląda?! Jak?!...

O ja pierdolę... Przykro mi, że masz naród... A zresztą tam przecież jestem psychopatą który się biczuje jak sie nie pomodli, więc kto i tak będzie czytał mojego posta...
Obrazek
Taa pewno mohery się biczują bo nie poszły do kościółka... Właśnie "mohery" siedzą na dupie i oglądają TVN i głosują na POpaprańców.

No tak, bo to Tusk wszedł do kościoła i mówił do ludzi: Głosujcie na platformę!
Zdrajcy? Mordercy? Wszystko prawda. Np. Ameryka, tam nie dopuscili by prezydent leciał jakimś starym gruchotem(rosyjskim). Gdyby umarł była by juz pewnie III Wojna Światowa...

Szkoda komentować coś takiego :roll:
Tak, tak, bo to my PISowcy we wrześniu w Łodzi krzyczeliśmy "NIE MA KACZYŃSKIEGO TO WAS POZABIJAM!!!"
A taki palikot, to co nie prowokował nas?

Oczywiście, znalazł się jeden chory psychicznie i identyfikujmy teraz tak wszystkich wyborców platformy... Co do Palikota, ja go popieram, wyśmiewał absurdalne przepisy, czasem przeginał, ale pokazywał jak ten kraj jest za przeproszeniem chory... Nagrabił sobie i go wyjeb**** a szkoda, bo był to jeden z sensowniejszych ludzi w platformie.
Wstyd i wiocha. Taa... "Łączymy się w bulu i nadzieji"
"Woda ma to do siebie, że spływa do morza"
Napisłabym więcej, no ale sami wiecie... Wiocha i wstyd. Ręka ręke myje. Jak Polska przez takich jak on wygląda?! Jak?!...

Żałuj, że nie byłeś pod krzyżem, byłem i widziałem, to jest wstyd i wiocha, dewotyzm i skandal
http://www.youtube.com/watch?v=St2IudOEeeg

O ja pierdolę... Przykro mi, że masz naród... A zresztą tam przecież jestem psychopatą który się biczuje jak sie nie pomodli, więc kto i tak będzie czytał mojego posta...

Nie wszyscy wyborcy pisu to psychopaci, ale najgłośniej jest właśnie o takich, przykład powyżej. Oczywiście są ludzie, którym polityka pisu bardziej pasuje, podsłuchy IV Rzeczpospolita itp


Szkoda, że robicie z takiego wydarzenia propagandę i wojnę polityczną :-|
Obrazek
Trochę spokojniej, bo posty pójdą w niepamięć, a na kontach niektórych znajdą się ostrzeżenia.
Miałem skomentować posta Czarface, ale widzę, że RG13 zrobił to wyśmienicie- nic dodać, nic ująć. Przez chwilę miałem wrażenie, że wszedłem na onet :D
Twierdzicie, że PO tak bardzo różni się od PiSu? Ten cały sejm jest gówno wart, oprócz obiecywania złotych gór i obrzucania się nawzajem gównem nic nie potrafią. Różnica jest tylko taka, że jedną partią dowodzi psychicznie chory człowiek, który robi ludziom większą pakę z mózgu niż mają. Jeśli któraś z tych partii dalej będzie utrzymywać się przy władzy to Polska utonie w gównie, w którym pływa od dawna.
@CzarFace: a jak Polska wygląda przez tych pseudokatolików? Dziwicie się, że jesteśmy wyśmiewani? Ten kraj chyba nigdy nie podniesie się do takiego poziomu jaki kiedyś reprezentował.
Z jednym się zgodzę: Przejrzyjcie na oczy i w następnych wyborach wybierzcie kogoś, kto pozwoli wam żyć w wolnym kraju.
Mordor, nie twierdzę, że PO jest najlepszą partią w sejmie, bo jak napisałeś, cały sejm to jedno wielkie ....
ale, jednak trzeba im to przyznać, że udało się mimo kryzysu utrzymać na wysokim poziomie gospodarkę i nie można im tego odebrać. To co teraz się dzieje, to jest jedna wielka porażka, a ludzie młodzi na tym najwięcej tracą, mówię to o ludziach, po studiach, takich który zakładają rodziny, dotyczy się to głównie zmian w funduszu emerytalnym. Niestety dopiero za kilkanaście lat kiedy wszyscy ludzie z czasów komuny, odejdą na emeryturę i dadzą rządzić, ludziom młodym i przebojowym, kraj ten będzie miał szanse stać się normalnym :-|
Obrazek
I Mordor ma dużo racji- PO od PiSu nie różni się praktycznie niczym, jeden ma chorobę psychiczną, drugi tylko kopie piłkę. W Polsce również panuje kryzys, tylko się o nim głośno nie mówi. Nie tak duży, jak w krajach, gdzie jest strefa euro (upadek banku osłabił dolara i euro, a przez to złoty się wzmocnił). Ale wystarczy spojrzeć na ceny żywności i benzyny- mniej więcej od 2 lat jest ciągły wzrost cen. Tak naprawdę to nie ma dobrej alternatywy, każda partia "kradnie" i panuje nepotyzm. PO warte PiSu, PSL jak kurek na dachu pójdzie za każdym, by być w sejmie, SLD miało dużo dobrych pomysłów ale nie mają jaj, by wprowadzić je w życie, Korwin Mikke może i ma ciekawy koncept, ale nie zmienia faktu, że jest, krótko mówiąc, szaleńcem. Szkoda, że Palikot złożył mandat poselski, bo miał jaja i potrafił wprowadzić to, co niektórzy bali się powiedzieć w strachu przed ręką kościoła.
I tutaj kończy się dyskusja PiS vs. PO, a zaczyna o Smoleńsku tak jak powinna kilka postów wcześniej.
Ja powiem tylko jedno.... Chamsko ze strony Rosjan było wymienienie tablicy na tym kamieniu. A przecież tam była informacja, że prezydent wybiera się na uroczystości związane z ludobójstwem oficerów polskich przez NKWD w lesie katyńskim, no i to jest czysta prawda! Ruscy widocznie wstydzą się tego i wolą aby publicznie ta sprawa nie była ukazana (chociaż i tak już wiadomo kto to zrobił, tylko wstyd im pewnie), więc postanowili sobie zmienić tablicę bez tejże o to informacji... ;-) . Tyle ode mnie. I nawet nie zapytali o zgodę Polski czy mogą tą tabliczkę zmienić, tylko w nocy sobie po cichu zmienili :->
Obrazek They never fight alone...
Tak się zastanawiam, że niby tą tablice zmienili, ale przecież to Polacy zamontowali ją w Rosji bez żadnych rozmów z nimi. A to, że Rosja nie chce się przyznawać do Katynia to chyba normalne. Czy wy z chęcią przyznalibyście się np. że wasz dziadek mordował kiedyś niewinnych i bezbronnych ludzi? Z drugiej strony to przecież nie ich wina i nie wiem czemu mają taki problem do przyznania, że Katyń to dzieło NKWD.
Ja tylko ubolewam nad faktem, iż cała ta szopka smoleńska przyciąga uwagę całej opinii publicznej i to przez calutki rok, skutecznie odwracając uwagę od problemów państwa. I tak za naszymi plecami kwitnie cyrk: ruch autonomii śląska który jest zagrożeniem dla suwerenności państwa, winien być zdelegalizowany, a kwitnie w najlepsze z koalicją z PO, żydzi za nasze pieniądze robią film antypolski który będzie pokazywany na polskim stoisku w Wenecji, odtrącamy prawdziwych sojuszników - nie wiem czy słyszeliście, ale ostatnio był u nas prezydent Węgier, niestety musiał zmusić Komorowskiego żeby ten do niego wyszedł, Komorowski tłumaczył się obawą na reakcję Rosji(!!!).

Skupiamy się na locie, który był wykonany na siłę, Kaczyński nie był tam zaproszony więc po co się tam pchał z całym Tupolewem. Zgadzam się z Palikotem, Kaczyński winien jest śmierci tych osób. Ale wyjebane, umarli, niech śpią w spokoju a teraz trzeba się zająć krajem, bo naprawdę cienko przędziemy..

Edit

Jakby na zamówienie, dzisiaj Adam Gmurczyk -Prezes Narodowego Odrodzenia Polski napisał dopowiedzenie mojego wczorajszego posta:

http://www.nacjonalista.pl/2011/04/13/n ... i-sld.html
Jak dla mnie trochę śmieszne i niezrozumiałe zarazem, że nacjonalista (faszysta?) popiera skrajnego liberała! Co Kaczyński zawinił?
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Filip37 napisał(a):
nacjonalista (faszysta?)


Nacjonalista.

Filip37 napisał(a):
popiera skrajnego liberała!


Nie popieram, a jedynie zgadzam się z jego zdaniem a to różnica. Wiele osób wypowiada się w ten sposób, ale przytoczyłem Janusza, bo jest najbardziej mainstreamowy.

Filip37 napisał(a):
Co Kaczyński zawinił?


Pchał się bez zaproszenia, na siłę, forsując wycieczkę jako lot państwowy.
Po pierwsze przepraszam, że nazwałem Cię faszystą. Osobiście bardzo nie lubię, gdy rożne środowiska (z GW na czele) nazywają bezpodstawnie narodowców faszystami.

Po drugie rozumiem o co chodziło Ci z Palikotem. Nie popierasz go tylko, przytoczyłeś cytat. Ok rozumiem.

Po trzecie uważam, że jednak kto jak kto, ale PREZYDENT państwa ma prawo, a nawet obowiązek pojechać na obchody rocznicy, tak ważnej dla narodu polskiego. To że Putin, który był baaardzo wrogo nastawiony do Kaczyńskiego (za twardą politykę z Rosją) nie zaprosił go na obchody (zapraszając jego przeciwnika Tuska) nie jest niczym zaskakującym. Ale zgadzam się z Tobą, że to co obecnie dzieje się w Polsce odsuwa naród od prawdziwych problemów, a opozycja woli zajmować się sprawą Krzyża niż np. podwyżki VAT'u.
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
dla brata Kaczyńskiego to jest reklama. Bo zawsze jak się mówi o tym a to wiadomo Kaczyński itp. On nawet nie miał czasu jechać w rocznice do Krakowa...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron