Smoleńsk 2010

Filip37 napisał(a):
Po trzecie uważam, że jednak kto jak kto, ale PREZYDENT państwa ma prawo, a nawet obowiązek pojechać na obchody rocznicy, tak ważnej dla narodu polskiego.


Oczywiście, że miał prawo. Błędem była zbyt duża napinka, i sztuczne zawyżanie rangi lotu.

Filip37 napisał(a):
To że Putin, który był baaardzo wrogo nastawiony do Kaczyńskiego (za twardą politykę z Rosją) nie zaprosił go na obchody (zapraszając jego przeciwnika Tuska) nie jest niczym zaskakującym.


Rosja stara się skłócić społeczeństwo polskie, robi to zgrabnie i z każdorazowym sukcesem. Ostatni przykład - zmiana tablic. Niby nic a media miały pożywkę na kilka dni i znów sytuacja gospodarcza była na trzecim planie.
Co do odwracania oczu ludzi i mediów od realnych problemów, masz absolutna rację. Problem w tym, że Rosja (przez nasz słaby rząd i partie opozycyjne) czuje się całkowicie bezkarna...
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Oczywiście, znalazł się jeden chory psychicznie i identyfikujmy teraz tak wszystkich wyborców platformy... Co do Palikota, ja go popieram, wyśmiewał absurdalne przepisy, czasem przeginał, ale pokazywał jak ten kraj jest za przeproszeniem chory... Nagrabił sobie i go wyjeb**** a szkoda, bo był to jeden z sensowniejszych ludzi w platformie.


Znalazły się 4 babcie pod krzyżem i teraz wszystkie indentyfikujemy jako mohery i pisówny? :roll: :shock:


Żałuj, że nie byłeś pod krzyżem, byłem i widziałem, to jest wstyd i wiocha, dewotyzm i skandal



http://wsieci.rp.pl/opinie/oko-w-sieci/ ... cem?page=4

Zamieszczam artykuł w którym był film (niestety skasowany, ciekawe dlaczego :?: ) o agresji pod pałacem. Były tam też starsze babcie głosyjące na PO i które nie szczędziły słów i mogłem się trochę podkształcić jeśli chodzi o słownictwo ^^.


Uf... Troszkę OT, no ale przechodzimy do rzeczy.
Acozz napisał(a):
Pchał się bez zaproszenia, na siłę, forsując wycieczkę jako lot państwowy.


To był ruch, zrobił to przed wyborami jako taki + do wyborców, ale z drugiej strony mógł to zrobić jako zwykły obywatel który chciał złożyć hołd...

Filip37 napisał(a):
Co do odwracania oczu ludzi i mediów od realnych problemów, masz absolutna rację. Problem w tym, że Rosja (przez nasz słaby rząd i partie opozycyjne) czuje się całkowicie bezkarna...


Popieram. Mamy słaby rząd, ciągle ulegamy itp. Rosja jest przez to bezkarna. Ciągle ustępujemy, a ustępstwa prowadzą do całkowitej bezkarności za swoje czyny.
Obrazek
Ostatnio była kolejna "dziesiętnica" pod pałacem.. Jakie skutki? Wstrzymane loty na Okęcie z powodu wypuszczonych balonów :roll: Jaki to ma cel? Nie mam pojęcia :-? Rozumiem, raz na rok uczcić taką tragedię, ale czy amerykanie, po ataku na WTC zbierali się co każdego 11 dnia miesiąca w miejscu katastrofy? Nie wiem, możliwe, ale nawet jeśli tak to zbierali się w miejscy śmierci ich bliskich. Nie mam nic przeciwko temu, żeby jeździli sobie co miesiąc do Smoleńska...
Obrazek
O ile się orientuje w Polsce obowiązuje demokracja, a wraz z nią tolerancja (tak wiem, wejście ABW o 6 rano do mieszkania człowieka który ukazał prawdziwe oblicze prezydenta Bredzisława Komunaruskiego nie zalicza się do tolerancji), więc ludzie wyrażają swoją opinię poprzez takie akcje. A że balony poleciały na Okęcie wiń wiatr ;).
Obrazek
Czysty populizm, najwłaściwsze byłoby celebrowanie rocznic w krakowie pod grobem, ale tam nie ma mediów, nie ma gapiów, nie można biegać z pochodniami..

A co do ABW akcja z komorem to pikuś, ale w mainstreamowych mediach nie powiedzą Wam, jak ABW wyciągnęło z lekcji 13'latka na przesłuchanie, bo rozdawał ulotki z narodowcami...
Acozz napisał(a):
Czysty populizm, najwłaściwsze byłoby celebrowanie rocznic w krakowie pod grobem, ale tam nie ma mediów, nie ma gapiów, nie można biegać z pochodniami...



Ludzie są zabiegani, raczej nie pojadą 300km by na chwilę się pomodlić itp....
Obrazek
CzarFace napisał(a):


Ludzie są zabiegani, raczej nie pojadą 300km by na chwilę się pomodlić itp....



Gdyby tak było termin pielgrzymka byłby dziś archaizmem. Tym bardziej jeżeli chodzi o kogoś z rodziny.
pielgrzymka na jasną górę to tak. Ale katyń to co innego. Jak dobrze słyszałem gimnazja będą odwiedzały Katyń? tzn. szkoły gimnazjalne..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Niekoniecznie. Są ludzie którzy naród i jego bohaterów stawiają na najwyższym miejscu. I to nie tylko ateiści. Wszystko zależy od priorytetów danego człowieka, np. dla polaka kto jest ważniejszy, św. Franciszek z Asyżu czy Jan Bytnar?
Uważam, że pomysł wycieczek gimnazjów do Katynia jest świetny. To dobry sposób, by uczyć młodzież historii inaczej niż przez (przepraszam za określenie) lewackie podręczniki, które (sprawdziłem to sam) piszą o Dmowskim jako o antysemicie, przeciwniku Niemiec i nacjonaliście (z pejoratywnym brzmieniem tego słowa), a o Jaruzelskim jako o reformatorze, który pomagał opozycji.
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
byłem w gimnazjum... mieliśmy wycieczkę do Auschwitz jedyne co pamiętam to nic. W tym wieku (15) myśli się o zabawie a nie uczeniu na wycieczkach. Obecnie raz na rok jestem w obozie tym i czytam o tym. A Katyń to wycieczka 2 dniowa minimum z moich stron więc nie wiem czy ktoś by tam trzeźwy dojechał...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja byłem w gimnazjum w obozie Stutthof, i to nie z powodu jakiejś cykliczności wycieczek do tego miejsca, ale dzięki wyrażeniu własnej chęci wyjazdu. I wiadomo jak na wycieczkach zaciesz, ale w obozie pełna powaga. Trzeba przyznać, że była to świetna lekcja historii, jakaś odskocznia, od naprawdę kiepskich podręczników.

Katyń to świetny pomysł, w szczególności, że w rządzie jak i przestrzeni publicznej w dalszym ciągu jest wiele czerwonego kurewstwa, niech młodzi się uczą, co wyprawiali idole Napieralskiego czy Kwaśniewskiego.

Chciałoby się rzec czemu tak późno, młodzież z Izraela od wielu lat pielgrzymuje do Auschwitz.
Niestety. Taka pielgrzymka jest poprzedzona miesięcznymi praniami mózgów i potem wyrasta pokolenie niebezpiecznych syjonistów.. Polecam obejrzeć:

http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmH ... r_embedded
Wszyscy pewnie słyszeli, że nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik Jaka-40 który wylądował w Smoleńsku przez tupolewem. Kluczowy świadek i nagle samobójstwo, coś mi zaczyna śmierdzieć z tym całym Smoleńskiem...


http://niezalezna.pl/34271-nie-zyje-cho ... ik-jaka-40
AC rozwiń swoją myśl... śmierdzieć tzn.? Ogólnie staram się unikać tego tematu ponieważ mam go dość :-/

Muś był bardzo ważnym świadkiem w śledztwie smoleńskim, a fakty przez niego podawane przeczyły oficjalnym ustaleniom.


Człowiek chyba nie wytrzymał całej tej sprawy... musiało go to już męczyć , bo chyba nie zapowiada się rozwiązanie zagadki Smoleńska.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron