robertRobin nie zgodzę się. To nie jest zagadka. To jest paranoja nadmuchana przez "polityków" PiS-u ,którzy są strasznie oburzeni że Kaczor nie zasiadł jako prezydent. Bo niby co ? Należało mu się ? Nieee to nie jest Polska pierwszych Piastów ,że władza ma być dziedziczna. Według mnie po prostu rozbili się i tyle. A co tu dalej roztrząsać? Równie dobrze można z każdej innej katastrofy zrobić medialny cyrk. Tak bo inaczej tego nie można nazwać. Media pociągają pięknie za sznurki i mają pełno materiałów na reportaże. Ja myślę że to jest bardziej nie szanowanie zmarłych całe to doszukiwanie się winowajcy niż dochodzenie prawdy. Kto czeka tej prawdy ? Chyba już tylko PiS. Bo myślę że do moherowych babci też już dotarło że nie była to bomba, zamach , atak UFO, próba rozpętania III Wojny Światowej, erupcja drzewa, przyciąganie ziemskie, rozpadający się samolot, celowe uderzenie pilota, pijany pilot i bardzooo wiele śmiesznych spekulacji. Ja osobiście uważam że stało się tam co stało. Uszanujmy zmarłych a nie rozgrzebujemy rany.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT