Polish Mod - wątek zbiorczy

Jest dobrze, ja bym zmienił te domy jednorodzinne na przedmieściach, są zbyt amerykańskie! Miasto wygląda dobrze, ale most czerwony niezbyt... Czekamy na więcej! Można by zrobić plakaty na mieście z koncertem Iron Maiden z 1984 :D

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
a tak nie ma klimatu bo to był pokaz tylko budynków wgram auta i zrobię następny filmik za jakiś czas... :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Radio (Sonatina) i magnetofon (MK232P) low-poly:
ObrazekObrazek
Screen z gry:
Obrazek
Obrazek
sieć banków w modzie.... ;-)

Dosia92 podesłał taki budynek:
Obrazek

a tak wyszedł w produkcji. :

Obrazek

tych kresek nie ma bo to z edytora fotka i schody oraz belka pod napisem jest jasna nie czarna.

lepsza fotka:- http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z26/269249/big/5.jpg

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dosia92 to nazwa tego banku spółdzielczego? :-D
Obrazek
Prosiłbym użytkowników o wysyłanie w tym temacie zdjęć (z internetu lub własnych) lub propozycji zrobienia prl-owskich krzeseł, stołów, mebli, urządzeń codziennego użytku itp. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Nie jestem ekspertem od PRL-u, a trzeba zmienić wiele modeli w grze. Z góry dziękuję.
Obrazek
Fajnie wyszło, tylko jakbyś mógł go poprawić troszke, on nie ma takigo scietego dachu, on tylko tak z tej perspektywy wyglądał. Ja dziś też coś zapodam, taka mała rzecz ale zawsze coś :D

EDIT://
Wczoraj sobie zacząłem modelować słup energetyczny, było wszystko ładnie. Tylko dziś odpalam Zmodelera i mi się cienie dziwne porobiły, usunąłem co dało radę. Muszę jeszcze lepszą teksturę znaleźć bo ta jest troche ch****a.
Obrazek
Dobrze, budynki robicie, a co z ludźmi? W latach 80-tych w krajach UW ludzie nie wyglądali tak samo jak w latach 30 w USA.
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Proszę http://www.polskaprl.rejtravel.pl/spozywka.htm na tej stronie jest dużo rzeczy o prl'u.
+Mafia 2
No w końcu udało mi się usunąć te je****ne cienie :D

Obrazek
Co do ludzi, to edytowanie modeli nie wchodzi w rachubę. Zmienione będą tylko tekstury np. kobiety w sukienkach w groszki ;-)
Obrazek
Obrazek
Mogę pomóc w modelach, już (albo dopiero) powoli oswajam się w Zmodelerze, więc coś tam skrobnę prostego.
Do internetu wyciekł oficjalny HUD, jaki będzie można zobaczyć w Polish Modzie. Do pobrania tutaj:
http://www.mediafire.com/?vvir70bcvv8ak1r
Przetestujcie i skrytykujcie, a może coś poprawię ;-)
Obrazek
Czy jakiś wasz pan specjalista od ustawiania postaci i nadawania im odpowiednich skryptów zajął się już FREERIDE - Poza Miastem? Pytam, ponieważ ostatnio znalazłem kilka plików z czasów kiedy pracowałem (ale coś bardzo mizernie mi szło, nie wiem czy to można nazwać pracą przy modzie) przy PM, właśnie z mapką poza miastem.
Jeżeli chcecie, mogę je wam podrzucić (tylko nie spodziewajcie się niewiadomo czego :-P ).
Zrobiłem też coś na mapce miasta, ale już nie mam tych plików, przekazałem je +MAFIA2.
Nie czytałem całego tematu, proszę o wyrozumiałość, jeśli propozycja już była :mrgreen:

Otóż proponuję, aby - jeśli jest to możliwe - zamiast pieniędzy w misjach dostawać jakieś kartki na jedzenie itp. ;-)