Polish Mod - wątek zbiorczy

Robert - czy ten darmowy hosting (cba.pl) jest dobry tak z ciekawości zapytam? Stronka w Twoim wykonaniu prezentuje się świetnie. Nie wiesz może jakie te serwery mają pojemność?

@foka - chyba znowu próbujesz urządzić pogawędkę tak jak to było w ciekawostkach.
Tak najlepszy z darmowych masz jedną reklamę z góry z tego co widzę są też chyba szablony stron www ale ja z tego nie korzystałem. Zrobiłem sam na zasadzie prób błędów.
Tylko trochę beznadziejne ładowanie stron na serwer trochę mi zajęło opanowanie o co to chodzi :P
Najlepszy darmowy hosting cba.pl oferuje następujące konta:

darmowe konto WWW w domenach cba.pl, c0.pl lub y0.pl (np. kowalski.cba.pl);
konta pocztowe (np. [email protected]);
obsługa Twojej domeny! (np. kowalski.pl) - jeśli masz własną domenę, możesz ją trzymać u nas!
Twoja domena będzie w pełni funkcjonalna - DNS, poczta czy WWW;
25 skrzynek pocztowych i aliasów;
nieograniczona ilość kont FTP;
nieograniczona ilość subdomen;
baza danych MySQL bez limitu wielkości!
nieograniczony transfer miesięczny;
aż 1 GB miejsca na Twoją stronę!;
2 GB miejsca na skrzynki pocztowe;
PHP 5.2;
tryb safe mode wyłączony;
dostępna funkcja mail();
baza danych SQLite;
dostęp do .htaccess;
szczegółowe statystyki odwiedzin;
automatyczna i natychmiastowa aktywacja konta;
rozbudowany i funkcjonalny system do zarządzania swoim kontem (przykładowy zrzut z ekranu);
skrypty z możliwością automatycznej instalacji;
interfejs pocztowy przez WWW;
interfejs do wysyłania plików na serwer (dostępny również zwykły FTP);
możliwość zdefiniowania aliasu catchall, gdzie wszystkie maile wysyłane na daną domenę trafiają do jednej skrzynki;
możliwość definiowania własnych stron błędów;
wsparcie dla użytkownika na forum;
maksymalny rozmiar pliku - 6 MB.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dzięki za informacje. Hm... na moją stronkę chyba się nie nada. Wolę 100GB i trudzić się nocami i dniami niż 1GB :-/ Mimo tego jeszcze raz dzięki.
jak masz 100 GB? co to za serwer? Podaj stronę jaką masz.
-to miało być prywatnie ale tu nie naliczamy to zostawie :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Co do samej strony - ponawiam pytanie - co się z nią później będzie dziać? Zazwyczaj strony z modami źle kończą np. Mafia Multiplayer czy Caterall City Mod, a nawet nasz Polski Racibórz Mod nie ma już strony. Szkoda by było taką ładną stronę likwidować w przyszłości :-/

PS: Robert - przesłałem Ci linka ze stronką ze 100GB hostingiem.
Robin jest utalentowanym modderem, kto powiedział że jego strona musi skończyć jak wszystkie inne? Jeżeli ten mod nie wyjdzie, to zawsze można robić inne i to właśnie im poświęcić stronę.
muore il bandito, la mafia vive
Fajnie, że pomimo tych wcześniejszych już zapowiedzi dotyczących powstania tego polskiego modu do gry Mafia: The City of Lost Heaven - niejako cały czas są podejmowane próby, aby coś w tym kierunku zrobić i wykonać. Jedne z najlepszych modyfikacji jakie powstały i mają zostać wydane nowe - można uznać serie Ikarus Mod lub CityBars Mod. Chociaż tworzone są długo, wymagają wiele pracy oraz zaangażowania. Co do tej modyfikacji, to fajnie się to zapowiada - podobają się mnie bloki, kamienice i drzewa. Strona internetowa też jest w porządku, zawsze można z czasem coś poprawić na lepsze.
A mógł by ktoś mi podać link do powyżej prezentowanego Fiata 126p
Ten Fiat 126p istnieje obecnie tylko jako kilka screenów.
Obrazek
super a wyjdzie ten mod
Zdzichu napisał(a):
Ten Fiat 126p istnieje obecnie tylko jako kilka screenów.

Ej czemu nie podałeś linka do Fiata 126p? Jeżeli w tym Fiacie 126p są felgi zdziadowane od Nysy, nawet się tym nie przejmuj i możesz w nim zrobić nowe koła. Podejrzewam, że ty go skonwertowałeś bez zgody autora albo masz od niego zgody(Karola Miklasa), na to wychodzi że nie chcesz podać linka to ty chyba jesteś

Przepraszam że wtrącam w twoje sprawy...

polonezcaro30 napisał(a):
super a wyjdzie ten mod?

Nie wiem, raczej tego Polish Mod'u nie będzie i tyle. Praca tego moda "Polish Mod" jest na razie zawieszona od pół roku, on już chyba nigdy nie wyjdzie... będzie stał przez 3 lata i nawet go nie zrobią. :-|
Był tu jeden podpis, ale komornik zabrał. :->
Obrazek
Skoro taki dobry jesteś, to sam zrób takiego moda, sam skonwertuj wszystko...Zdzichu nie ma wszystkiego na dysku tylko dla ciebie...
Obrazek
Davis Radeon to typowy cep który nie potrafilby odpalic zmoda a co dopiero skonxertowac auta z innej gry, wiec niech nie szczeka tym ryjem..
Soberat napisał(a):
Skoro taki dobry jesteś, to sam zrób takiego moda, sam skonwertuj wszystko...Zdzichu nie ma wszystkiego na dysku tylko dla ciebie...

Mam po Zdzichu modele pojazdów,tekxturów i innych, ja bedę po nim zrobię tego moda. A co do tej sprawy konwertu, to ja pytam autora o zgodę. Jak na razie sam auta konwertuje prywatnie z GTA VC, tylko dla siebie robię nic więcej.

dosia92 napisał(a):
Davis Radeon to typowy cep który nie potrafilby odpalic zmoda a co dopiero skonxertowac auta z innej gry, wiec niech nie szczeka tym ryjem..

Ach, tak z ciebie dobry... że taki bym był gorzej słaby żebym z innej gierki skonwertować z innej gierki np: GTA SA, no tak na prawdę mogę tobie udowodnić. Mylisz się, wszystko modyfikować i tylko umiem skonwertować auta z GTA VC do mafii, w zmodelerze ustawiam DUMMY i oteksturuje,exportuje do pliku "4DS" i nie pozostawiam "dummy" całej reszty z GTA VC. Jełopem nie jestem, wszystko co nauczyłem się konwertować z GTA VC do Mafii a nawet umiem robić przeróbki samochodów. Tym że nie używam nielegalnego programu "3DS Max" do konwertowania aut z GTA SA...

Tu udowadniam do tej twojej sprawy:
Obrazek

Boże ja się do ciebie nie czepiam, tylko ja chciałem Tobię udowodnić.
Mam coś tobie udowodnić, czy już nic?
Był tu jeden podpis, ale komornik zabrał. :->
Obrazek
Oczywiscie ze uwazam sie za dobrego moddera w kategorii konwertow aut z innych gier, bo przynajmniej moge sie pochwalic co prawda skromna iloscia aut, ale za to napewno dobrych jesli chodzi o jakosc wykonania. Kazde konwertowane przezemnie auto jest kompatybilne z modem Real Driver, a kilka ostatnich prac posiada bardzo nietypowe swiatla typu GLOW badz Textura + GLOW które nie kazdy potrafi zrobic.

Na dowod masz linka do tematu gdzie pochwalilem sie kilkoma screenami: moje-konwerty-t1479.html

Co do Ciebie to w dupie mam czy wiesz co nalezy poustawiac podczas konwersji modelu, ale nadal nic konkretnego nie pokazales, bo to tylko zaimportowany model i do tego nie oteksturowany, wiec pozdro. Jesli chodzi o Zdzicha to nie ma najmniejszej watpliwosci co do legalnosci jego konwersji, jest w 100% czysty i jesli tak ci na tym zalezy, i o ile Zdzichu wyrazi zgode to moge dokonczyc ten model Fiata 126p. Tyle w temacie.



P.S.

Naucz sie najpierw skladac zdania, bo musialem 3 razy przecytac twoj post aby domyslec sie co miales na mysli. Ale tak to bywa jak ktos dostaje komputer zanim otworzy slownik.
cron