Polish Mod - wątek zbiorczy

Witam,
Davis Radeon napisał(a):
[...]na to wychodzi że nie chcesz podać linka to ty chyba jesteś

Licz się ze słowami gówniarzu. Ale jeśli jesteś na tyle głupi, że nie zrozumiałeś przesłania mojego ostatniego posta to tłumaczę: ten konwert fiata 126p nie istnieje!

Davis Radeon napisał(a):
[...]Przepraszam że wtrącam w twoje sprawy...[...]

W tym samym poście oskarżasz mnie o oszustwo, a niżej przepraszasz. Cóż...

Davis Radeon napisał(a):
[...]Podejrzewam, że ty go skonwertowałeś bez zgody autora albo masz od niego zgody(Karola Miklasa)[...]

Mam zgodę od Karola Miklasa na konwert tego fiata, tak samo jak na konwert i modyfikację Nysy, która jest dostępna w downloadzie.

Davis Radeon napisał(a):
Nie wiem, raczej tego Polish Mod'u nie będzie i tyle. Praca tego moda "Polish Mod" jest na razie zawieszona od pół roku, on już chyba nigdy nie wyjdzie... będzie stał przez 3 lata i nawet go nie zrobią. :-|

Moda nie tworzę już chyba od roku. I od roku nie mam nawet zainstalowanej Mafii. I nigdy, powtarzam NIGDY, nie wrócę już do tworzenia Polish Mod'a. Nie przeczę, że nigdy nie powstanie - to zależy od innych. I nie chodzi mi tutaj tylko o współtwórców.

Pozostaje mi tylko życzyć ci więcej pokory.
Pozdrawiam
Obrazek
Davis Radeon napisał(a):
Mam po Zdzichu modele pojazdów,tekxturów i innych, ja bedę po nim zrobię tego moda.


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, bo ciężko jest czytać ten bełkot, ale z jego wypowiedzi wynika, że to właśnie on ma zamiar skończyć Polish Moda.

Hah, cóż... Jeżeli ktoś, kto nie potrafi porządnie skonstruować zdania, ma zamiar brać się za taką modyfikację, to nie jestem pewien czy będę chciał ją pobrać.
muore il bandito, la mafia vive
Zdzichu zajrzyj na PW.

Proszę nie dawać ostrzeżenia za offtop ale ma to duży związek z PM, piszę tu bo Zdzichu czasem (tak mi się wydaje) przegląda forum jako wylogowany, i wtedy nie ma dostępu na PW.
Obrazek
Nie ma nikt dźwięku od poloneza 1.6 albo 1.5 bo przydałby mi się z góry dzięki :mrgreen:
Chyba gdzieś jeszcze mam, jak znajdę to dam znać ;-)
:arrow: robertRobin88 (autor this mod, yes?),
Good time of day, as they say :) Thanks for your modification "Polish Town ver. beta", but I have one small question. Your modification uses a new urban music in Oakwood - I liked it, very-very :) This tune contains three songs... So, I would like to know who does them, as they are called (or rather, the first and third song). Thanks in advance. :-)
Obrazek
Drk napisał(a):
Moim zdaniem w Polish Modzie powinny się także znaleźć polskie samochody (choć większość tu wymienionych była tylko prototypami) takie jak:

FSO Sawa
http://images23.fotosik.pl/157/acdcef05f9f5fafd.jpg
http://images30.fotosik.pl/158/7f0b6c39583f38a5.jpg




Bzdura, nic takiego nigdy w FSO nie było zaprojektowane.
po pierwsze primo auto pochodzi z lat 70/80 a znaczek FSO z 50.
po drugie primo ultimo jest to peugeot 104 http://pl.wikipedia.org/wiki/Peugeot_104
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
cron