Polish Mod - wątek zbiorczy

moje zdanie jest takie- każdy modelarz zaczynał od zera.Więc ściągnij zModeler i po prostu powoli powoli modeluj nie jest to tak trudne żebyś nie potrafił tego opanować...moje początki były potworne 5 minut i wyłączałem program ale po chwili znów włączałem i robiłem od nowa. i opanowałem teraz już opanowałem drugi program -blendera to dopiero ma funkcji...trzeba mieć chęci zobaczysz jak człowiek potrafi się cieszyć z tego co wybudował jesteś fanem tego autka możesz mieć własny model na kompie.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
z dniem dzisiejszym chciałbym powiadomić że rezygnuję z prowadzenia Polish moda- powody:

-brak aut by Zamienic wszystkie z gry-zdzichu nie logował się od 14 lutego więc no nie mam kontaktu nie wiadomo kiedy powstaną.
-nikt nie zgłosił się na ożywienie miasta- użytkownik xxx nie podjął wspólpracy ponieważ postawiłem warunek oryg, plik z gry- miął z moda- a ja nie chce kombinowania że niby z moda pozwolenia itp.
-brak grafików i modelarzy- sam nie zrobię nic tym bardziej że nie modeluje bloku w godzinę a kilka dni ( zależy ile mam wolnego czasu)

Przepraszam wszystkich którym zrobiłem nadzieję na reaktywację moda- modelując myślałem że inni widząc że można coś zrobić, sami zaczną próbować coś robić i własnymi siłami zrobimy coś dla naszej gry.Niestety żadnej pomocy praktycznej mod nie otrzymał. Po 3 miesiącach nie zostało zrobione nic oprócz domków które wymodelowałem i kilku innych i aut zdzicha

z budynków które zrobiłem chciałbym zrobić chociaż Polską dzielnicę - co z tego wyjdzie to nie wiem, ustawić jakoś zmienić wygląd.
Jeśli potem znajdzie się ktoś kto zrobi coś dla Polish moda oczywiście udostępnię modele, Tyle odemnie -od czarnego charakteru na MT :->

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Robin ja byłem cały czas wolny ;) Od tego jest głowa moda żeby rozdzielał prace i mówił innym co mają robić.
Wyobrażasz sobie szefa w firmie który mówi do pracowników "Róbcie co chcecie" a po paru tygodniach/miesiacach mówi "firma jest bankrutem bo inni źle pracowali" :P

No cóż ale trudno się mówi :)
Może teraz będziesz miał ochotę na dokończenie wwiimoda ? :)

Edit: Do Zdzicha możesz zagadać na GG. Ożywić miasto może ktoś inny. I powiedz mi co mam wymodelować to wymodeluje :P Jakoś doczołgamy się i wydamy moda.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
No szkoda że raczej nici z moda :cry: :-( Ale trudno się mówi.Ładnie się zapowiadał jak zobaczyłem filmik to widać było że coś z tego będzie.Ale taki obrót spraw :-|
Obrazek
dlatego głową nie jestem. Tylko modelarzem :P a co ? no wszystko budynki jakieś-jakie się da tylko żeby były inne niż w grze.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Już nie pierwszy raz mod jest na skraju załamania, pamiętam jak to było na początku :) Ekipa jak się patrzy, później nikt nic nie robił, został Zdzichu, ja i Bjorn , wtedy wzięliśmy się na poważnie za robienie (pamiętam te pętle autobusowe, nowe wozy, logo (nieskromnie powiem, że pomysł loga PM jest mój ;) ), ale po jakimś czasie Zdzichu się wkurzył (i prawidłowo) i wypi*przył wszystkich. Teraz była reaktywacja, wszystko git, teraz znowu załamanie... Uda się. Powiadam to ja, jeden z pierwszych autorów ;)
Czyli to koniec robienia moda? Nigdy nie wyjdzie? Przecież osoba kierująca modem wcale nie musi mieć
żadnego doświadczenia. Wystarczy, że będzie umiała wydawać polecenia. Załóżmy takiego mnie. Wcale
nie umiem robić modów, a (skromnie mówiąc) umie rządzić. Dlatego proponuje zrobić Casting na
Prowadzącego modem, chociażby w tym temacie. Co wy na to?

Edit:// Mogli, by być kandydacie na prowadzącego modem, a w innym temacie zrobiło, by się ankietę.
MAFIA II
Wierz mi, samowolka to najgorsza rzecz, którą możesz zrobić.
Witam, w ramach nauki w html zrobiłem stronę :P wiem wiem... zdolności graficznych nie mam...pomysłu też nie ale jakie lata taka strona :mrgreen:
Co mógłbym zmienić w niej? co nie pasuje?
tekst źle sformułowany? piszcie co i jak :-P
http://www.polish-town.cba.pl

narazie na darmowej czyli z reklamami które psują atmosferę..:/

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
"Modyfikacje Do Gry Mafia" czcionka ładna, ale obrazek mógłby być trochę większy, nie wiem czy to problem z moim wzorkiem, ale musiałem się lepiej przyjrzeć, żeby przeczytać tekst nad obrazkiem.
Co do galerii to nie dawałbym jeden pod drugim, tylko coś w tym stylu
http://patrykradlinski.daportfolio.com/gallery/532254
Lepiej to wygląda wizualnie przy różnych wymiarach obrazków ;-)
Obrazek
No no no widzę że ktoś się na poważnie wziął za modyfikację. Daję pokłony bo jeśli powstała strona to według mnie znaczy że coś z tego będzie.

P.S

Robert czy wypuścisz wersję beta swojego modu ?

Chodzi mi czy powysyłasz niektórym osobom na e-mail testową wersję twojej pracy.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Ładna czcionka. Chętnie zastosowałbym ją w mojej stronie o latach 1914-1945 jeśli oczywiście byłbyś w stanie mi ją udostępnić.

Jeśli chodzi o stronkę to jest świetna - naprawdę.

@foka - po po co komuś wersja beta jakiegoś modu. Zaczekajmy, bądźmy cierpliwi.
-"obrazek" powiększony

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dziękuje ;) A tak propo to co stanie się ze stroną tego modu jak go wydasz?? Szczerze powiedziawszy strony o modyfikacjach często padają.
Bo ja kocham wersje beta :D Nie no naprawdę czcionki są fajne. Kurcze tak mi się te budynki spodobały . Myślę że nie będzie z tym modem tak jak to miało miejsce przy Polish Mod Tabaco Mod Racibóż mod oj długooo by wyliczać :-|
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT