Opinie i propozycje zmian

Ja się mogę doczepić tylko do zaznaczania tekstu podczas pisania postów, bo strona po zmianach wygląda naprawdę super. Ciężko jest odróżnić zaznaczony tekst od zwykłego. Na stronie głównej jest tak samo, ale już strona główna forum i zaznaczanie postów "już wysłanych" jest normalne.

Edit:
A, to przepraszam. Widocznie tylko u mnie tak jest.
Obrazek
Chodzi Ci o to? U mnie jest normalnie:
Obrazek
Nowy styl podoba mi się, jednak proponował bym zmienić kolor czcionki linków objętych znacznikami [code] gdyż biała czcionka linku na białym tle jest nieczytelna.
Poprawione, ale CODE nie służy do dodawania linków.
Łeeee ! To się nazywa szata graficzna ! :mrgreen: Cudo ;-) Gratuluje.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Ale ładnie teraz wygląda serwis MafiaTown!
Zapewne będą jeszcze wprowadzane pewne zmiany, aż wszystko będzie jeszcze lepsze i większość użytkowników będzie się cieszyć z tego względu!
Dobra, wykonałem ikonki dla tematów zablokowanych.

Obrazek

Obrazek

EDIT:

Ogłoszenie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na ikony do tematów przyklejonych chwilowo nie mam pomysłu :) Jak coś wymyślę to wrzucę.
Panie majorze! Wroga piechota z wsparciem czołgów nadciąga z południa, ping 15!
Dodane, dzięki ;-)
Pozwolę sobie dodać dwie małe rzeczy :-P
Słowa "Odpowiedzi - Wyświetlono - Ostatni post" narzucają się na siebie.
I mała prośba: czy te kolorowe bańki mogą powrócić na SB? Niby widać kto jest w danej chwili zalogowany, ale pamiętasz, że można być zalogowanym cały dzień i być w ogóle nieaktywnym (czerwona bańka). Nie za bardzo przez to wiadomo kiedy można coś do kogoś w danej chwili napisać. Dlatego w celu ułatwienia komunikowania się z użytkownikami proponuję powrót tychże baniek. Link do SB obok WYLOGUJ SIĘ na głównej też by się przydał ;-) (Miejsca powinno wystarczyć ;-) )
Obrazek
A mnie się nie podoba nowa skórka. Za ciemna trochę.
Dobra, ostatnie brakujące ikonki wykonane. Nie bardzo miałem pomysł na oznaczenie tematu przyklejonego. Wiadomo, że musi takowy się wyróżniać. Myślę, że obecna wokół "M" obwódka wystarczają pokazuje nadzwyczajność ;-) Jakieś pinezki czy klamry brzydko wyglądały i nie komponowały się wg mnie z "M".

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Panie majorze! Wroga piechota z wsparciem czołgów nadciąga z południa, ping 15!
Jak dla mnie, to prawie jest wszystko ok. No właśnie prawie. Gdy widzę te wszystkie szczegóły newsów, to trochę nicki niezbyt się wyróżniają. Przez to trzeba bardziej się przyjrzeć, żeby się dowiedzieć kto dodał newsa. Wcześniej było o tyle łatwiej, że te nicki rzucały się w oczy. Z daleka widać było zielony, albo czerwony. Liczbę komentarzy albo wyświetleń też trzeba szukać wzrokiem. Jeśli to problem, to może tak zostać ;)

//Edit: Czy mi się wcześniej przywidziało, że nie widziałam kolorów nicków, czy zostało zmienione? Mafi, odpowiedz, to zastanowię się nad wizytą u okulisty...

//Edit2: Dzięki Mafi ;-)
Obrazek
Mi nie podoba się że jest tak mało do pobrania a tak wogule to wrzysko w porządku. :-)
Obrazek
Angel of Death
Gangster napisał(a):
//Edit: Czy mi się wcześniej przywidziało, że nie widziałam kolorów nicków, czy zostało zmienione? Mafi, odpowiedz, to zastanowię się nad wizytą u okulisty...

Wygląda na to, że masz zdrowe oczy. Poprawione ;-)

matek18x napisał(a):
Mi nie podoba się że jest tak mało do pobrania a tak wogule to wrzysko w porządku. :-)

Materialista widzę :-P

M_K napisał(a):
Dobra, ostatnie brakujące ikonki wykonane.

Dzięki jeszcze raz za wkład w MT ;-) Dodane.
Proponował bym zmienić wyświetlanie artykułów, plików itd. na stronie głównej serwisu. Obecnie wyświetlają się one na samym dole strony, moim zdaniem było by lepiej, gdyby wyświetlały się po prawej stronie, poczynając od góry.