Mafia PBF - Co o tym sądzicie?

Rnaki, to miło, że masz tyle do powiedzenia na temat, co do którego nie masz pojęcia. Ale czy ty widziałeś w ogóle tablicę związaną z PBF'em, którą od początku do końca przygotowałem ja (ofc. z pomocą techniczną Administratorów). Gdybyś widział, to zrozumiałbyś, że TEN PBF jest stworzony konkretnie pod MOJĄ historię i MOJĄ rozgrywkę.

"I równie dobrze może to prowadzić na przykład Administrator"

No to miło. A widziałeś, żeby którykolwiek z administratorów się tutaj deklarował, że chce się podjąć takiej inicjatywy? Nie? No właśnie.

Jeżeli ktoś rzeczywiście jest zainteresowany całym przedsięwzięciem, to zapraszam na PW. Napiszcie mi jakie doświadczenie macie w związku z PBFem, przedstawcie próbkę swoich możliwości fikcyjno-literackich, tak abym wiedział w jakie ręce miałbym oddać PBF'a.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Rnaki napisał(a):
I tylko próbuję Wam wytłumaczyć, że nie tylko TTG jest na MT.


Czyli jednak chciałbym objąć prowadzenie mimo że się wypierasz.
Tommy wszystko stworzył i to on ma cały plan w głowie, inna osoba poprowadziłaby to wszystko według własnej myśli. Jednak ja grałem już w to PBF i jestem przekonany że tylko TTG pokieruje odpowiednio tę grę.
muore il bandito, la mafia vive
Kurczę, chodzi mi o to, że gdyby TTG nie miał czasu, to ktoś mógłby go zastąpić lub nawet zacząć od nowa! Przecież nie będziemy tego ot tak zostawiać, prawda?
Przepraszam, ale:
Mnich napisał(a):
Tommy wszystko stworzył i to on ma cały plan w głowie


Więc kwestia zastąpienia Tommiego w trakcie trwania można uznać za rostrzygnięta
Szczerze to ja wolałbym zostawić i poczekać nawet 2 lata na TommyTheGunna aniżeli oddawać grę w ręce kogoś niedoświadczonego, kogoś kto sprowadziłby tę grę na śmietnik.
muore il bandito, la mafia vive
Jezu Rnaki z Tobą się rozmawia jak z dzieckiem.
Obrazek
Dobrze, zakończmy ten temat, OK? Chciałem tyl... Nie no, bez sensu to kontynuować...

Co do Twojego tekstu Dantes:

Dantes napisał(a):
Jezu Rnaki z Tobą się rozmawia jak z dzieckiem.


To nie rób OT :mrgreen: A na serio to człowiek jest taką istotą, która może być zmęczona i mieć gorszy dzień, prawda?
Mnich coś o tym wie :->
@UP: Sorry za OT ale to jest mój lubiony argument xD
Który? :mrgreen:

Wracając do tematu, mam pewne pytanie, kiedy Mafia PBF może wystartować? Może, gdyż nie wiadomo, jak to będzie... I proszę mnie nie wyśmiewać etc. za tą niepotrzebną dyskusję... Za ten spam... Jestem taki sam człowiek jak Ty, i Ty, i Ty, i on, i ona, i ciocia Krysia, i mama Dawida, i koleżanka siostry ciotecznej mojej cioci od strony mamy ;-)
Rnaki...przeczytaj sobie kilka postów wyżej, pięć razy albo dziesięć i jak już będziesz wiedział to zastanów sie kolejne dziesięć minut zanim napiszesz kolejny beznadziejny i niepotrzebny post.
muore il bandito, la mafia vive
Dobra - jeżeli chodzi o zainteresowanych. Zacznijmy od tego, żeby mi starzy gracze się zadeklarowali czy chcą dalej grać. Proszę o odpowiedź WSZYSTKICH graczy. Tych, którzy sobie odpuszczają / nie spodobało im się na początku / nie mają zamiaru wracać do PBF z innego powodu też. I prosiłbym abyście w miarę szybko odpowiedzieli, jak wam zależy, żeby sprawa PBF się jak najszybciej rozwikłała, to możecie dać znać tym, którzy rzadziej wpadają na forum. I proszę o odpowiedź wszystkich - również tych, którzy parę dni temu całą sprawę komentowali - chcę mieć czarno na białym kto z pierwszego naboru chce grać.

P.S. Tych, którzy PBF polubili najbardziej uprzedzam - powrót Tommy'ego jako MG nie jest jeszcze przesądzony - to jeszcze nie moment na hurra-optymizm ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Zwarty i gotowy na kolejną rundkę ;-)
Ready.
muore il bandito, la mafia vive
A to będzie kontynuacja poprzedniej sesji, czy zaczynamy zupełnie od nowa, nowe karty postaci, nowe wszystko?
Obrazek
Ci co już mają postacie będą kontynuować. Jak będą chętni na dobór, będą zaczynać od zera. Ale spokojnie. Wszystko ma swoje dobre i złe strony :)
Obrazek
- M a f i a P B F -