Mafia PBF - Co o tym sądzicie?

Nie do końca rozumiem - historia ma znaczenie, na tablicy dotyczącej PBFu masz w skrócie opisaną historię miasta Lost Heaven i opis rodzin / organizacji, które w niej panują. Z czasem informacje będą się zmieniać z powodu dokonań graczy. Jeżeli zaś chodzi o historię Twojego bohatera - dobrze by było, żebyś jakoś wplótł ją w obecną sytuację Lost Heaven ale nie powinieneś się ograniczać podejściem typu "Mistrz Gry pewnie chce gangsterów, więc zrobię gangstera mimo, że wolałbym grać detektywem".

W doborze graczy kieruję się głównie tym w jaki sposób jest przygotowana karta i co gracz sobą reprezentuje. To kim chce być zależy od niego tak długo jak udowodni mi, że jest w stanie poprowadzić taką postać.

Zajrzyj na dział Mafia PBF (masz go wyżej, jeżeli jeszcze tam nie byłeś) i poczytaj 1-3 stronę tego tematu (moje posty). Powinieneś mieć wszystkie informacje, które ułatwią Ci przygotowanie się do gry.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Zgłaszam gotowość. Przepraszam że tak późno ale byłem daleko od domu ;)
Obrazek
Dobra moja karta postaci poszła do Ciebie Tommy, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury ;-)
Obrazek
o niebyło mnie trochę.. ale chce wrócić:P

Dawniej nazywałem się Scaletti...
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Osoby biorące udział w rozgrywce:

Joguś, bananmaciek, Grisha, Tomasz, Kevin, 7th_son, Mnich, Acozz

oraz:

Ewuria, Gangster, Rnaki, Dantes, Arile

Rekrutację uważam za zamkniętą :)

Jest aż 13tu uczestników. To pechowa liczba więc liczcie się z tym, że zmaleje ona na 100%.

Jak uporam się z wątkiem dla każdego, rozpoczniemy PBFa na dobre :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Dlaczego Acozz rozpoczął już rozgrywkę?
Bo zapewne nie zauważył że temat został zablokowany a jako administrator mógł napisać posta.
muore il bandito, la mafia vive
Taaa maj bed, sorry.
Dzięki za "wybranie" mnie.Mam nadzieje ,że nie zniszczę nastroju panującego i się spisze :P
A i Tommy sorry za multi wiadomości.Ale dwie wysłałem przez słabe łącze.A następną bo myślałem ,że te nie zostały wysłane.
Nie ma sprawy. Niestety start się trochę opóźnia bo o ile wiem, Maf ma jakieś problemy z komputerem. Dziś postaram się dorwać jego albo Acozza, żeby powstały odpowiednie fora.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Według mnie Mafa nie będzie jeszcze jakiś czas, rozmawiałem z Acozzem i to on założy odpowiednie działy, wyślij mu PW albo coś.

Edit : Maf wrócił, więc niech on stworzy działy.
muore il bandito, la mafia vive
Tematy uzupełnione, gracze dodani, hasła rozesłane.

Startujemy w poniedziałek. Do tego czasu macie czas aby zapoznać się z tematami, zadawać pytania i ZGŁASZAĆ BŁĘDY. Bo przypominam, że zająć się tuzinem graczy łatwo nie jest.

Anyways - jeszcze jedna sprawa. Pamiętajcie, że tematy dot. waszych własności, lokacji które znacie, przyjaciół i wrogów możecie sami uzupełniać na podstawie informacji z misji i wątku głównego. A Mistrz Gry jak zobaczy, że ktoś o takie rzeczy dba (czyli mu zależy, robi coś od siebie itp) na pewno to jakoś *doceni*.

Jeżeli ktoś ma pytania lub nie dostał hasła, zgłaszać się. To chyba tyle. W Poniedziałek odblokuję tematy i zaczynamy ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
czyli się spóźniłem?

szkoda,jestem wściekły na siebie, że pojechałem nad morze zamiast się logować na MT i tu się zgłaszać! :evil:

mam nadzieję, że będzie jakaś 3 seria użytkowników...
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Jak narazie TTG nie ma czasu na prowadzenie PBF'a, do tego aby wejść do gry trzeba trafić na kolejną turę, więc długo sobie poczekasz.
muore il bandito, la mafia vive
na pewno trafie ! bo będę co dzień zaglądał!


P.S ma już kartę postaci w notatniku
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p