Mafia II została wykastrowana

Odnośnie jeszcze zakończenia. Pamiętacie jak twórcy mówili, że zrezygnowali z kilku zakończeń i wybrali to najlepsze, które prawdopodobnie każdy by wybrał? W takim razie skoro to ma być to najlepsze zakończenie to chyba grałem nie w tę grę...
podaję całą listę rzeczy które znalazłem w Mafii 2


Ale jak widać to nie wrzystko ponieważ miedzy np.:1210 a 1300 jest różnica.
Wstaw to w tag spoiler. Nie trzeba będzie przewijać pół strony, a do tego nie wszyscy chcą to czytać.
Czy to wyżej, to są wszystkie misje jakie miały się pojawić :?: :shock:
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na to wygląda :shock: :shock: :shock: Przecież to jest jakieś 30 dodatkowych godzin grania (jak nie więcej) !
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Gdzie tam, 95% to ucięte komunikaty, ale takie np. "Lost in Action" wygląda ciekawie.
KamayPL będzie możliwość aktywowania chociaż jakieś misji czy jest to wycięte i zostały tylko takie pozostałości ?
KamayPL

Wspomniałeś coś o aktywowaniu dodatkowej misji. Mógłbyś to udowodnić/poprzeć jakimś screenem czy czymś takim bo, z całym szacunkiem, ale jakoś Ci nie wierzę.
http://g1.gamestar.pl/news/2/0/200566 zobaczcie :shock:
Nie sądzę, że to jest coś, co można jednym kliknięciem aktywować. To po prostu pozostałości po tym, co miało się pierwotnie znaleźć w finalnej wersji. Twórcy mogą to wypuścić w DLC, albo można liczyć na jakichś utalentowanych modderów.
Mogę dodać że są niektóre misje w całości, w kawałkach oraz w cząsteczkach a po niektórych tylko kawałki kodów zostały lecz niestety nie da się przewidzieć co Take2 próbuje nam przekazać, a poza tym nie mogę nic więcej przekazać BEZ ZGODY GRUPY !!!

Nie mogę wrzucić screen'a ponieważ jeszcze nie ukończyliśmy prac, wrzystko prawdopodobnie wydamy w Styczniu 2011.
To podaj stronę ,ponoć posiadacie napisz tu lub na PW.
jak już pisałem nie mogę nic więcej przekazać BEZ ZGODY GRUPY !!!
Strona internetowa jest chyba po to zakładana aby dać informacje publicznie, po prostu jestem pesymistą do tego "waszego projektu" być może się mylę.
Kamay mam rozumiec ze co, wydobywacie te misje niby?