Mafia II została wykastrowana

To jeżeli tak sprawy się mają to 2 k czech zaczyna przeginać ja tez raczej nie wywale kasy na dlc nie po to tyle kasy wywaliłem na gre zeby teraz jeszcze jakieś dodatki kupywac
To nie 2kCzech a Take Two. Im chodzi tylko o $$$. :evil:

IMO skoro kupiłem grę wybuliłem na nią 119zł to mam prawo dostać te misje za darmo! Leje na te ich DLC czy dodatki. Pewnie wyjdzie jakiś "Vito's Orgin" albo coś w tym stylu. Tym razem nie widzę nic złego żeby ordynarnie ściągnąć te ewentualne dodatki z netu. Boto powinno być w podstawowej wersji gry.

Przemówiłem
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Oczywiście, już lepiej byłoby ściągnąć z neta. Krótko i na temat.
Tak samo jak większość - jeśli rzeczywiście wydadzą te DLC i będą one płatne, to ściągnę je z warezu. Proste. Nie po to wydawałem 135 zł, żeby kupować jeszcze mnóstwo DLC ...
Let the good times roll
I właśnie taki mam zamiar. Nie dajmy im zarobić za takie coś!
Mafia II to była prawdopodobnie ostatnia oryginalna gra jaką kupiłem (może jeszcze Dragon Age 2, ale z tego co wyczytałem jak ma byc obcięty, to się porządnie zastanowię). Przedtem kupiłem Mass Effect 2, co było opłacalnym zalupem, bo gra wystarczy na dużo dłużej i nie ma w niej ewidentnie wyciętej zawartości. Ale to co robi reszta twórców gier, to woła o pomste do nieba. Co do dlc do Mafii 2, to na pewno ściągne wszystkie (za darmo oczywiście), wystarczy, że już nabilem im kapsy za bardzo rozszerzone "demo". Założę się, że jest dużo więcej użytkowników podzielających moje zdanie.


+1

W jednym słowie : Skurwysyństwo
W jednym zdaniu : Mam nadzieje że mój środkowy palec bedzie widoczny z kosmosu.
Obrazek
Podzielam zdanie wszystkich tutaj. Najbardziej mnie rozwaliła ich wypowiedź "że zamiast Free Ride'u będzie jakaś "niespodzianka"". Dobra, to ja się pytam jaka to jest w takim razie ta niespodzianka do cholery ?


Jestem jednym z nielicznych, którzy dali za grę 219zł. Cenę 119zł za grę bym jeszcze przebolał, ale ja liczyłem się z tym, że dostanę od razu bezpłatny ekskluzywny dodatek w wersji na PS3, i gówno dostałem.

Wy PCtowcy o tyle macie dobrze, że te dodatki możecie właśnie z torrentów pocisnąć, a co mają powiedzieć konsolowcy ? Już nie róbcie z siebie takich ofiar, bo my jesteśmy w o wiele gorszej sytuacji niż wy.

Dzięki
Live or die - make your choice...
Również jestem jednym z nielicznych, którzy za grę dali 214 złotyszy, Salwik troszku więcej.
No i również jestem oburzony zaistniałą sytuacją i stanem rzeczy...
Podpiszę się pod petycją, ale co z tego będą mieli posiadacze konsol?
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Ja tez dalem 216zl ale nie zaluje i kupie dodatki na 100% .Tylko widac ze tworcy gry sa zachlanni na pieniadze!!!!!!!
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Ja nie żałuję tych 100 zł na grę, ponieważ opłacało się, ale na dodatki to już raczej nie ma mowy.
Seba napisał(a):
Kolejne rzeczy usunięte z gry ;/ (...)

Uu, sporo tego. Sam to znalazłeś?

Grisha napisał(a):
Niestety IS przejęła firma, której tylko zyski w głowie, ja to rozumiem, ale zabili tym samym dobre imię Mafii.

A ja jeszcze miałam nadzieję, że dwójka chociaż w małym stopniu przypomni jedynkę, że będzie taka dobra. A tu takie coś...

Salwik napisał(a):
Podzielam zdanie wszystkich tutaj. Najbardziej mnie rozwaliła ich wypowiedź "że zamiast Free Ride'u będzie jakaś "niespodzianka"". Dobra, to ja się pytam jaka to jest w takim razie ta niespodzianka do cholery ?

Ja po tym jak to powiedzieli liczyłam na freeride czy coś takiego. Pewnie z tą niespodzianką mieli na myśli rozczarowanie.
Obrazek
http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=27.0
Ja wydałem 230 zł na ps 3 ;/ złodzieje żeby trzeba było płacic dodatkowe pieniądze za cos co jest na płycie, ale gra mnie zainteresowała i o ile dodatki będą na ps3, bo ten dodatek co miałbyc z grą nie jest u nas dostępny(Kiedyś będzie na psn Poland?>) .
Nie rozumiem, czemu wszyscy piszecie ile wydaliście na grę ?
No nieźle nas wyru***li... Będą rżnąć z nas kasę. 150zł cena za tylko misje fabularne. Nie ma FR, nie dostałem PACK`u, "niedokonczone" zakończenie...
Obrazek
cron