Mafia II została wykastrowana

Oglądając Boom Boom trailer natrafiłem na kilka cutscenek, których nie zobaczyliśmy w głównej fabule Mafii II. Jest to dość dziwne, biorąc pod uwagę, że wszystkie inne się pojawiają.
Oto one:
Obrazek
Vito został aresztowany pod swoim domem w całkowicie innej scenerii, w dodatku było to zimą, tutaj widzimy coś innego.

Obrazek

Ten samochód również został wycięty z gry przez panów z 2K, pewnie pojawi się w nowym DLC, płatnym oczywiście...

Obrazek
Widzieliście gdzieś tą custcenke w grze?

Generalnie rzecz biorąc można rozumieć chęć zarobku, jednak mozna było to zrobić w duże bardziej racjonalny sposób ,popatrzmy na przykład GTA IV. Dobra reklama, rozpoznawalna marka, dodatki zrobione w przemyślany sposób, zazębiający się z historią NIko Bellica, długość gry satysfakcjonująca i efekt jest - 17 mln sprzedanych egzemplarzy.
Tego, że gość najpierw podsyca towarzystwo, a teraz milczy. Albo projekt jest tajny od samego początku, albo jawny...proste.


Huh, gość napisał, że nad tym pracują. Napisał też, kiedy planują to wydać. Jeśli nie może czegoś powiedzieć bez zgody grupy, to znaczy, że nie może, bo to by było nielojalnie wobec grupy. Co, chciałbyś, żeby na bieżąco zdawali ci raporty ze swojej pracy? Nie przesadzaj.

Jeśli na przykład twórcy mówią, że mają w planach wydanie jakiejś gry, to mówią: "Pracujemy nad taką i taką grą, planujemy ją wydać w sierpniu 2012 roku". No i gracze muszą czekać na jakieś informacje, bo nie zawsze twórcy chcą odpowiadać na pytania fanów/graczy.

eldorado2009 napisał(a):
Oj ,naiwniak z ciebie, ale pewnie młody jeszcze jesteś.

Czekam na rady od starego wygi.
Ja jednak trochę wierzę temu co pisze KamayPL. Jesli prace prowadzi grupa to raczej pojedynczy członek nie ma prawa publikować postępu prac bez zgody reszty. Także czekam na jakieś info bądź screeny.
Ten 3 obrazek cascader jest ze scenki gdzie zabija się Wonga. Chyba dobrze pamiętam :)
Dobrze pamiętasz ;) Pierwszy screen pochodzi z prologu. A ten samochód z obrazka numer 2 pojawił się na gameplay'u z misji pobocznej (tej z kradzieżą samochodu), której nie uświadczymy grając w "pełną" wersję.
Niech mi ktoś teraz powie, że GTA jest gorsze. Może Mafia ma to coś, nazwę, plecy, fabułę. Ale jeśli wyszłoby to spod skrzydeł Rockstara mielibyśmy cud miód malinę. Z ogromną reklamą, długością itp. Oczywiście łącząc to z fabułą Czechów. Byłaby to bomba kaloryczna dla naszych mózgów. A to co mamy to komercyjna kastracja, która tylko i wyłącznie zasługuje na ściągnięcie dodatków z internetu. Zapłaciliśmy? Na resztę nie zasługujecie.
lol
Tak, tylko nie każdy twórca ma do wydania 100 milionów dolarów.

Swoją drogą Vavra mógł przejść do Rockstar :) Jego scenariusz + pomysły + profesjonalizm i budżet Rockstar. To musiałoby się udać. Oczywiście mowa o nowej marce, a nie kolejnym GTA.
nivener napisał(a):
Tego, że gość najpierw podsyca towarzystwo, a teraz milczy. Albo projekt jest tajny od samego początku, albo jawny...proste.


Huh, gość napisał, że nad tym pracują. Napisał też, kiedy planują to wydać. Jeśli nie może czegoś powiedzieć bez zgody grupy, to znaczy, że nie może, bo to by było nielojalnie wobec grupy. Co, chciałbyś, żeby na bieżąco zdawali ci raporty ze swojej pracy? Nie przesadzaj.

Jeśli na przykład twórcy mówią, że mają w planach wydanie jakiejś gry, to mówią: "Pracujemy nad taką i taką grą, planujemy ją wydać w sierpniu 2012 roku". No i gracze muszą czekać na jakieś informacje, bo nie zawsze twórcy chcą odpowiadać na pytania fanów/graczy.

eldorado2009 napisał(a):
Oj ,naiwniak z ciebie, ale pewnie młody jeszcze jesteś.

Czekam na rady od starego wygi.


Uważam, ze była to jego linia obrony przed zdemaskowaniem. No cóż , nikt z nas nie ma dowodów za ani przeciw, więc może zakończmy tę dyskusję do stycznia 2011 :) Ok ?
Gangster napisał(a):
eldorado2009 napisał(a):
Nigdy jeszcze nie spotkałem sie z wydaniem MODA-niespodzianki.

No to zanosi się na to, że teraz zobaczysz :)

maciek1o3s napisał(a):
Kamay dobrze a możesz skontaktować się z grupą i spytać się czy możesz nam co nieco udostępnić?

Spokojnie. Jeśli kolega będzie mógł udostępnić coś więcej to pewnie czymś tu zarzuci. Niech lepiej teraz spokojnie nad tym pracują. Być może dzięki nim wielu ludzi zaoszczędzi forsę, bo nie będzie konieczności kupowania DLC.

Jeśli mamy zaoszczędzić forsę nie kupując DLC to wystarczy je ściągnąć w pirackiej wersji xdd tu nie trzeba nad niczym pracować ;] ktoś kupuje DLC, robi obraz, ew. cracka i lata :D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
http://mafia-illusion.org/site/forum/lo ... p/t48.html
Patrząc na to można łatwo wywnioskować, że 15 rozdział to nie był epilog więc jednak potem dalej toczyły się losy Vita, a może i Joe...Epilog: "Friends for life" jest ciekawy...no ale cóż, dowiemy się kiedyś? Ano jasne, czeka nas teraz 20 DLC do Mafii 2, heh, jestem ciekaw kto za to zapłaci, bo ja na pewno nie.
2K Games ujawniło datę premiery drugiego dodatku DLC do wydanej kilka dni temu Mafii II. Rozszerzenie pozwalające wcielić nam się w Jimmy’ego trafi na wszystkie trzy platformy na początku września.

Jimmy’s Vendetta ukaże się 7 września na PC, X360 i PS3.

Dodatek zaoferuje graczom 30 nowych misji, w trakcie których poznamy świat Mafii II z perspektywy tytułowego Jimmy’ego, gościa od brudnej roboty. W trakcie poszczególnych zadań wyeliminujemy m.in. ludzi próbujących dokonać interesów z włoskimi i irlandzkimi gangsterami. Za DLC zapłacimy 9,99 dolarów (PC, PS3) lub 800 MSP (X360).

Tymczasem zapraszamy was do naszej GALERII, gdzie znajdziecie kilka nowych obrazków z Jimmy’s Vendetta.

Jimmy’s Vendetta to drugie DLC do Mafii II, po udostępnionym w dniu premiery gry DLC zatytułowanym Betrayal of Jimmy, i przeznaczonym (jako darmowy bonus) wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 3. Niestety nie w Polsce, bowiem nasz kraj (obok, m.in. Czech - o, ironio!) został pozbawiony tej przyjemności. U nas będzie można pobrać to DLC w "terminie późniejszym" - jakim, nie wiadomo.

źródło : http://www.cdaction.pl/news-14542/mafia ... o-gry.html

31 zł za 30 misji
30 Misji w dodatku za 30zł? :o i 15 Misji za 150zł ? :D Czy źle rozumiem słowo 'misje' w przypadku DLC?
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Kamay trzymam kciuki za Twoją grupę ;-) A wy odczepcie się od niego.
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja Wam powiem tak:Mafie 2 kupiłem w piatek 27.08 za niemalą sumkę 129zł (wersja PC).Grę już ukonczyłem i czuje się oszukany i zrobiony w konia,gra została porozcinana tylko po to aby się dorobic na graczach.Płacić kolejne pieniądze za DLC którę na dobrą sprawę powinno byc w grze juz w dniu premiery??.Z całym szacunkiem dla twórców M2-mogą mnie cmoknąc w pompę,a dokładniej mówiąc parafrazując słowa klasyka "nie ma takiego robienia graczy w ch*a!"

Juz dzis wiem ze wszystkie dodatki DLC sciagne z neta ,i szacunek dla Daniela Vavry za "dymisję", ują sie za Nami-graczami okradanymi przez twórców ,petycja juz podpisana.
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać.
cron