Mafia II została wykastrowana

Goose napisał(a):
Mnie naszla jeszcze pewna mysl...

....otóz wydaje mi się ze bedzie trzeba na nowo zdefiniowac pojecie "piractwa"..no bo jak to...legalni posiadacze gry, ktorzy maja wszystko na zakupionych nosnikach cd/dvd nie moga uzywac plików i zawartosci na owych nosnikach (zupelnie legalnie) moga byc posadzeni o kradziez ? jaka ja sie k***a pytam kradziez ? Obecna polityka DLC jest piractwem ze strony cholernych producentów (mam na mysli "DLC" ktore tak naprawde sa na chama wyciętą zawartoscią gry ktora okazuje sie nie pełna, wrecz demonstracyjna)

Jak kolega niedawno powiedzial

Rozumiem, że twórcy chcą zarobić jak najwięcej, ale do diabła, muszą być jakieś granice! Niedługo kupując grę za 150 zł będziemy musieli płacić za każdy kolejny level czy nawet może za możliwość zmiany obłożenia klawiszy albo rozdzielczości w opcjach -.-.


Dobrze prawi! Polać mu ;-) Generalnie, mnie się nawet nie śni wydawać kolejnych złotych w to co mam na pieprzonej płycie. 2K powinno ponieść karę prawną... Koniec kropka!
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z tego co widać niestety DLC nie przyniosą innego zakończenia grze -a jedynie dodatkowe misje innych boahterów, tak jak w GTA IV, to nie będzie kontynuacja Mafii 2 a dodatkowe misje innych bohaterów, a ja chcialbym tak wiedziec co jest z Joe ;p
czarnypan666 napisał(a):
Pierdzielicie jak potłuczeni. Tak, prawda jest brutalna. Im zależy na kasie... Każdej firmie produkującej gry mainstreamowe od +- 2004 roku chodzi tylko i wyłącznie o kasę.

Ależ ja o tym wiem. Po prostu oczekiwania były całkiem inne i po prostu miałem nadzieję, że nie pójdą na łatwiznę. I tak podejrzewam, że Mafia 2 świetnie się sprzedała, więc jak widać, było im mało.
czarnypan666 napisał(a):
Aktualnie każdy narzeka, ale i tak kupuje takie frajerskie dodatki, DLC i inny bzdury, które są jawnym okradaniem uczciwego klienta.

A takie generalizowanie to po prostu zwykłe pierdolenie. Skąd wiesz co robi 'każdy'? Ja ci powiem co robi 'każdy'. KAŻDY kto ma swój mózg i choć trochę potrafi go użyć, nie kupi czegoś CO CELOWO ZOSTAŁO POCIĘTE NA KAWAŁKI i wcześniej było częścią większego projektu. A jak ktoś myśli, że twórcy wypuszczą to DLC kierowani wspaniałomyślnością, to jest w błędzie.
czarnypan666 napisał(a):
Branża gier komputerowych za czasów Mafii 1 i Mafii 2 to dwa inne światy.

To akurat prawda, ale myślę, że wszyscy o tym wiedzieli. Miałem jednak cichą nadzieję, że 2K postąpi uczciwie. Niestety.
wojtas022 napisał(a):
Poza odejściem Vavry - odeszli również:

- Petr Vochozka (założyciel Illusion Softwork)
- Simunek (muzyka w M1)
- odeszło również około 20 innych członków dawnego IS i dołączyli do Vatry (nowego czeskiego studia)

Oficjalna strona Vatry
Robi się coraz ciekawiej :-/

No to rzeczywiście, z dawnego IS nie zostało nic. Gość od muzyki, od fabuły, no i do tego założyciel studia. Na 'starą dobrą' Mafię 3 nie mamy co liczyć.

slacker7 napisał(a):
2K powinno ponieść karę prawną...

Nie no, bez przesady. Nie popadajmy w paranoję. Mogą sobie robić ze swoimi grami co im się żywnie podoba, a jedyną konsekwencją może być to, że po prostu nikt tego nie kupi. O żadnych karach prawnych nie ma mowy.
kazdy tak na nich jedzie a może się nie wyrobili premiery nie chcieli przestawiać kolejny raz... potem dadzą jakieś łatki ZA FREE ... bo mi się wydaje ze grę dobrą zrobić to trzeba mieć doświadczenie... nie wiem ile oni wydali gier ale myslę że jednak za mało...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Vatra naszkicował koniec gry i niektóre misje - te dodatkowe na sycylii bo mieli więcej czasu (chyba), nietstey pokłócił się z 2K Czech, tamci nie chcieli kontynuaowac tego wiec zrobili wielkiego CUT-a i wywalili niedokonczone scenki vavry - to moje podejrzenia
maciek1o3s napisał(a):
Vatra naszkicował koniec gry i niektóre misje - te dodatkowe na sycylii bo mieli więcej czasu (chyba), nietstey pokłócił się z 2K Czech, tamci nie chcieli kontynuaowac tego wiec zrobili wielkiego CUT-a i wywalili niedokonczone scenki vavry - to moje podejrzenia


Vavra napisał całą historię Mafii 2, nie tylko zakończenie.
Tyle lat czekałem na Mafie 2 a w zamian dostałem okrojony produkt? To tak jakbym k**** kupił spodnie z jedną nogawką. Jeszcze na dodatek wychodzi na jaw jak duża miała być"pierwotna" mafia pełna klimatycznych detali i smaczków. Teraz jedynie żałuje, że wszystkie zapowiedzi i obiecanki były wielkim kłamstwem, gdyż większość z nich w ogóle nie pojawiła się w grze. Zawiodłem się na na grze bo oprócz fabuły nie ma nic. Jak w nowoczesnym produkcie, który ma zawojować rynek może nie być funkcji zapisania stanu gry? Ekipa z 2K powinna wziąć sobie do serca komentarze graczy bo na takim czymś daleko nie zajadą.

Pozdrawiam wszystkich fanów PRAWDZIWEJ Mafii !
Witam : )
U mnie np.w autoencyklopedi mam tylko 36 samochodów,troche mało,w jedynce było wiecej ; / macie tak samo?.
Nivener, ale dla mnie, to kradzież w biały dzień... Każą mi płacić za coś, co aktualnie najprawdopodobniej znajduje się na nośniku w mojej szafce...
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dokladnie samochodow jest tylko 36 a mowili ze bedzie kolo 70 cos .2k games schodzi na psy !!!!!!
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
W rzeczywistości jest ich trochę więcej,np dochodzi do nich ciężarówka wojskowa.Przechodząc do sedna,to co zrobili wykracza poza wszelkie pojęcie,wycieli tyle smaczków z gry,misje,samochody,różnoraką broń,wersja na PS3 to podobno jeden wielki żart(brak kałuż krwi itp).Moim zdaniem takie zachowanie to spacer po krawędzi.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Genialne, wycieli większość misji nie związanych bezpośrednio z fabułą, aby później je sprzedawać xD

Co do różnych zakończeń i tego, co się stało z Joe, to wątpię, by to było zawarte w tych "wyciętych" DLC. Reszta -> pewnie tak.
Z tego co widać niestety DLC nie przyniosą innego zakończenia grze -a jedynie dodatkowe misje innych boahterów, tak jak w GTA IV, to nie będzie kontynuacja Mafii 2 a dodatkowe misje innych bohaterów, a ja chcialbym tak wiedziec co jest z Joe ;p

przeszedlem mafie 2 cala , zakonczenie nie daje satysfakcji
mialy byc 4 zakonczenia, jest jedno
mielismy wybierac rodziny a wybralo automatem
wykastrowali 8 misji i 4 konce :/

A my, gracze ludzimy sie ze to uzupelnia w DLC :/ Nie, dadza nowe misje z innymi bohaterami, a historia Joe do konca pozostanie tajemnica :(

Swoja droga - nie gralem w jedynke ale czy dwojka to kontynuacja jedynki? Chyba nie?


Co o tym sadzicie?
Nie, Mafia II nie jest kontynuacją pierwszej części - to zupełnie nowa historia, chociaż pewne smaczki i odniesienia do jedynki są.
Swoja droga - nie gralem w jedynke ale czy dwojka to kontynuacja jedynki? Chyba nie?


Nie. Powiązanie jest mniej więcej takie jak między częściami GTA, czyli zupełnie inni bohaterowie i inne lata.
cron