Mafia II została wykastrowana

Jam ma o tyle dobrze ,że grę sciągnąłem z warezów i przeszedłem całą grę. Podobała mi się ale po przejsciu fabuly nie ma co robic mimo ze mam jakis tam free ride. Miałem kase na Mafia 2 PC ale po tych wszystkich recenzjach zdecydowalem się na sciągnięcie gry i teraz gdybym wybulil kase to bym załował. Jezeli chodzi o to czy kupie dodatki to napewno nie,no chyba ze będe pewny ,że warto.

pozdrawiam ekipe 2k GAMES. Pomyślcie sobie co oni teraz czują, wiedzą ,że zarobki mogą spaść kilkakrotnie wiec muszą zrobić jakiś porządny krok do przodu bo zostaną bankrutami i bardzo się z tego ciesze bo przez tyle lat mozna bylo zrobić wiele rzeczy i dać ją odrazu w finalej wersji gry
To co zrobili wydawcy gry to ewidentne robienie w ch**a graczy. Dosyć że człowiek wyda swoje ciężko zarobione pieniądze (bo przecież na ulicy nie leżą) to jeszcze dostaje okrojoną grę i ma jeszcze czekać na jakieś DLC które de facto były częścią wspomnianej gry. Co do packa to też jeszcze nie dostałem klucza i powiem szczerze że jestem bardzo wk****y z tego powodu. Wracając do DLC to z zakupem wspomnianego DLC się zastanowię, jeśli cena będzie adekwatna do produktu który oferują to mogę zakupić, ale jeśli będą wołać za nie jakieś kosmiczne ceny to mogą zapomnieć że cokolwiek kupie. Oczekiwałem gry która mnie wciągnie na kilkanaście godzin, a tym czasem fabułę ukończyłem w niecałe 10 na poziome HARD. Do samej gry nie mam za dużo zastrzeżeń, ale za to do sposobu wydania jej już tak. Mam nadzieje że wydawcy przejrzą na oczy i oddadzą nam to w formie jakiegoś patcha bądź jednego dużego dodatku.
Gangster (Kasiu ;P) znalazłem to na forum 2K.
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Teraz zawiodlem sie na 2k Games czy 2k Czech. Być może umią zrobić grę z dobrą fabułą ale za to jest odpowiedzialny jeden człowiek który odszedl ze swojego stanowiska w 2k ;).Teraz możemy powiedzieć ,że Rockaster złą firmą nie jest i nie robi tylko na swoje potrzeby ale takze dla fanów gry. Podstawka mimo ,że na początku fabuła byla dobra to w polowie już osłabła ale przynajmniej coś wciągała,było co robić za wydaną dla nich kase ,przy grze spędziłem dużo czasu a przy mafi jakies 20 h i juz nie mam co robic,haha. Na dodatek rockastar rok później wydał super DLC z którego takze mozna bylo wycisnąć duzo godzin grania. Troche szkoda bo miało być super a jest nie wypal
Aż boję się pomyśleć jak wielkim projektem była Mafia 2 przed tymi cięciami. Gdyby wyszła w takiej wersji jak pierwotnie zakładano na pewno otrzymywałaby większe noty niż tylko 7/10. A tytuł gry roku miałaby w kieszeni!
Skoro Take2 postanowiło ją wykastrować i czerpać zyski z powycinanych elementów to niech się nie dziwią, że recenzje oscylują na poziomie 7-8!
Uważam ,że dobrym wyjściem by było ponowne przełożenie premiery tylko teraz jesteśmy mądrzy ... Po fakcie :-x Aż boję się myśleć czego by nie było a może co by było jakby Mafia wyszła w 2009
Możliwe, że byłoby więcej niż jest teraz xD
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Pierdzielicie jak potłuczeni. Tak, prawda jest brutalna. Im zależy na kasie... Każdej firmie produkującej gry mainstreamowe od +- 2004 roku chodzi tylko i wyłącznie o kasę. (wcześnie było w tym więcej "duszy"). Gra się nie sprzeda? Sprzeda, się sprzeda. Tak samo jak gówniane DLC. Nie trzeba daleko szukać, aby zobaczyć, że dzieciarnia kupi każdą pierdołę. Choćby mappacki do CoDa. Im dalej ludzie będą się ciąć i kupować DLC tym twórcy zaczną jeszcze więcej chapać kapuchy. Pokrojone gry w kawałkach sprzedawane przez dystrybucję internetową + zerowe wsparcie dla moderów (dlatego też konsole mają takie wzięcie. Zauważcie, że o tym wszystkich ukrytych plikach psioczą pecetowcy. Konsolowcy nie mają zbyt dużej możliwości na zajrzenie w pliki. Dodajmy jeszcze abonament za granie w sieci i ukrócenie sprzedaży z "drugiej ręki". Tak się nam kreuje przyszłość gier... dopóki nie nastąpi porządny trach w branży podłamujący gałąź nad marketingowymi molochami tj. Blizzard, Activision, EA, Microsoft, Ubisoft. Ale aby nastąpił trach muszą się sprzeciwić gracze. Aktualnie każdy narzeka, ale i tak kupuje takie frajerskie dodatki, DLC i inny bzdury, które są jawnym okradaniem uczciwego klienta.

Branża gier komputerowych za czasów Mafii 1 i Mafii 2 to dwa inne światy.

Ankieta pana scenarzysty? Ojojoj... 10 tysięcy luda chce dorwać. Teraz mi powiedzcie czym jest te śmieszne 10 tysięcy (których nawet jeszcze nie ma) wobec całej rzeszy ludzi którzy zakupili Mafię 2 i dadzą się z pewnością zajechać DLCekami? (choćby casualowy rynek amerykański).
Jak widać alternatywne zakończenie też zostało wycięte. Wskazuje na to soundtrack do gry i pozycja nr 46:

Obrazek

Poza odejściem Vavry - odeszli również:

- Petr Vochozka (założyciel Illusion Softwork)
- Simunek (muzyka w M1)
- odeszło również około 20 innych członków dawnego IS i dołączyli do Vatry (nowego czeskiego studia)

Oficjalna strona Vatry

Robi się coraz ciekawiej :-/
Dobra dobra, ale sprzedanie "dema" za taką kase powinno być karne pierdlem.
Obrazek
Ja, mogę dodać że ja z moją grupą już rozpracowaliśmy 1/30 Mafii 2 i mogę tylko dodać że DLC będą na naszęj stronie, narazie odblokowaliśmy wrzystkie bronie i Jedną misję która odbywa się w czasie gdy Vito siedzi w więzieniu.

Take2 zależy tylko na zysku.
O! Wreszcie dobra wiadomość :-P Mógłbyś podać stronkę ?

Mafia II wykastrowana. Oczywiście się zgadzam. Brak FR? Jak MaaHoo ukończył grę, napisał mi,ze nie ma FR, tylko ,ze przenosi go do ostatniego checkpoint'u w misji. Pomyślałem, ze moze jakiś bug. Dzien pózniej tez przeszedłem i zonnnk. To samo. Jak pomyslalem o tych wszystkich newsach "4 zakonczenia, niespodzianka apropo fr" a tu lipa totaalna.
Obrazek
Ja nie wiem co mam powiedzieć, ale jestem na 100% pewny, że tych DLC nie kupię za cholerę :-/ Raz już za to zapłaciłem, za to, co już dawno powinienem ujrzeć. Tak więc czekam aż ktoś się tym zajmie...
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vavra to równy gość! Życzę mu jak najlepiej, może wyda jakąś fajną gierkę.
Szkoda, że nie mogę mu pomóc :-/, a warto wspierać takich ambitnych ludzi. Może doceni to jakiś sponsor
Mnie naszla jeszcze pewna mysl...

....otóz wydaje mi się ze bedzie trzeba na nowo zdefiniowac pojecie "piractwa"..no bo jak to...legalni posiadacze gry, ktorzy maja wszystko na zakupionych nosnikach cd/dvd nie moga uzywac plików i zawartosci na owych nosnikach (zupelnie legalnie) moga byc posadzeni o kradziez ? jaka ja sie k***a pytam kradziez ? Obecna polityka DLC jest piractwem ze strony cholernych producentów (mam na mysli "DLC" ktore tak naprawde sa na chama wyciętą zawartoscią gry ktora okazuje sie nie pełna, wrecz demonstracyjna)

Jak kolega niedawno powiedzial

Rozumiem, że twórcy chcą zarobić jak najwięcej, ale do diabła, muszą być jakieś granice! Niedługo kupując grę za 150 zł będziemy musieli płacić za każdy kolejny level czy nawet może za możliwość zmiany obłożenia klawiszy albo rozdzielczości w opcjach -.-.
Obrazek
cron