Mafia II została wykastrowana

No to już szykuje internet do sciągnięcia. Mam nadzieje ze te 30 misji nie będą jakies 10 minutowe tylko starczy na jakies 10h grania chociaż,i zostanie ten dodatek objęty jakąś ciekawą fabułą a nie ciagle strzelanie
Moja grupa pozwoliła tylko kawałek informacji udostępnić i nie wiem czy to do końca prawda bo ja robie w innym dziale

Marcines napisał(a):
http://mafia-illusion.org/site/forum/lofiversion/index.php/t48.html
Patrząc na to można łatwo wywnioskować, że 15 rozdział to nie był epilog więc jednak potem dalej toczyły się losy Vita, a może i Joe...Epilog: "Friends for life" jest ciekawy...no ale cóż, dowiemy się kiedyś? Ano jasne, czeka nas teraz 20 DLC do Mafii 2, heh, jestem ciekaw kto za to zapłaci, bo ja na pewno nie.

Widać że w epilogu będzie październik więc możemy zastać ciekawą jesień :-D
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
A na oficjalnym forum 2K podało, że nie ma żadnych wyciętych misji.
Powoli zaczynam Ci wierzyć i jeśli faktycznie działacie w tym kierunku to zwracam honor.
Dziękuje
To co zrobili twórcy gry, a raczej jej wydawcy, to jak już każdy wie jest totalnym idiotyzmem i przegięciem. Także podpisałem petycję i mam nadzieję, że 2K przejrzy na oczy po tym jak DLC się nie sprzeda.

Liczę też na to, że nowa ekipa Vavry wkrótce zajmie się nowym projektem w mafijnych klimatach, tak by stworzyć konkurencję nieogłoszonej jeszcze Mafii 3. Choć ciekawie, by było jakby stworzyli coś całkiem innego.

PS. Podobna sytuacja jest teraz w innym studiu, czyli Respawn Entertainment. Trzymam kciuki z ekipę Vavry.
Kamay staram się wszystko na chłodno ocenić i wydawało mi się ,że coś kręcisz ,ale przyznaje się myliłem się trzymam za was mocno kciuki. Powodzenia
Cholera KamayPL narobiłeś mi takiego smaku jak cholera ,heh :). Mam nadzieje ze wasza będzie w pelni sprawna i postaracie się dawać jakieś informacje. Od teraz jestem bardzo ale to bardzo wkurwiony na 2k Czech bo gdyby nie ich zachlannosc kazy znal by teraz dalsze losy vita i joego
Kayman PL - gdzie wy wynajdujcie te szczątki? W jakich plikach? I co najważniejsze - czym je otworzyć?
Nie martw się kolego, naszą grupę też to zdenerwowało i dlatego rozpoczeliśmy pracę nad Mafią 2.
diGiel napisał(a):
Cholera KamayPL narobiłeś mi takiego smaku jak cholera ,heh :). Mam nadzieje ze wasza będzie w pelni sprawna i postaracie się dawać jakieś informacje. Od teraz jestem bardzo ale to bardzo wkurwiony na 2k Czech bo gdyby nie ich zachlannosc kazy znal by teraz dalsze losy vita i joego


Zapomniałem dodać że tworzymy drógi mod


maciek1o3s napisał(a):
Kayman PL - gdzie wy wynajdujcie te szczątki? W jakich plikach? I co najważniejsze - czym je otworzyć?

Kolego prosze nie Kayman PL bo nie jestem jakim noob'kiem
Gdzie jest ta petycja, o której mówicie. Prosiłbym o link, gdyż również chcę wtrącić swoje 3 grosze ;-)
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
slacker7 napisał(a):
Gdzie jest ta petycja, o której mówicie. Prosiłbym o link, gdyż również chcę wtrącić swoje 3 grosze ;-)

http://www.petitionspot.com/petitions/mafia2fullgame/
Dziękuję bardzo, petycja już podpisana.
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czy wy widzicie jak ten koleś pisze? On nie zna pisowni języka polskiego a co dopiero grzebać w plikach Mafii. A ta historia z Antonio. Hahahaha, żeś se to wymyślił naprawdę dobrze. Przecież to jest idiotyczne.
KamayPL ,domysl sie ,że takze bedziecie musieli stworzyć własną fabułę która chyba nie powali bo nie jestescie chyba jakimś big zespołem od scenariusza. No chyba ,że was nie doceniam i nie znam, bo nie znam
cron